Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Страхова сума. Часткова виплата страхової суми.

Додаткові страхові премії.

Бонус.

8.1. Щомісяця, в останній робочий день, Компанія розраховує бонус чи малус, що виходить із сум внесених страхових премій. Для нарахування доходу від пакета інвестицій не приймається в розрахунок та частина пакета інвестицій, що відноситься до забезпечення виплат страхових сум по страху­ванню у випадку втрати працездатності (місячний рахунок).

8.2.Місячний рахунок складається Компанією. При цьому Компанія бере до уваги щомісячну плату за управління пакетом інвестицій, передбачувану вартість пакета інвестицій та місячний прибуток від пакета інвестицій.

9.1. У момент, коли буде встановлений малус, Страхувальник зобов'язаний виплачувати додаткові страхові премії, згідно з сьогоденними умовами страхування. Розмір додаткової страхової премії встановлюється Компанією відповідно до розміру малуса.

9.2. У випадку, якщо після внесення додаткової страхової премії, згідно п. 9. 1 залишається малус, але, згідно з розрахунками забезпечується виплата страхової суми, Компанія скасовує внесення додаткових страхових премій.

9.3. Страхувальник зобов'язаний вносити додаткові стра­хові премії у встановлений термін їхньої уплати або до дня смерті Застрахованого.

Невнесення Страхувальником додаткової страхової премії дає Компанії право на одностороннє припинення Договору страхування або на перерахунок страхової суми.

10.1. Страхова сума:

—у випадку смерті Застрахованого Компанія виплатить Бенефіціару страхову суму, що належить йому при настанні такого страхового випадку, з додаванням бонусу, що накопичується, і за винятком боргу по платежах премій;

—у випадку, коли Страхувальник перестав вносити страхові премії, виплата страхових сум проводиться з урахуванням перерахунку, згідно пп. 4. 6 — 4. 8 чинних умов страхування;

—розрахунок страхової суми проводиться на день настан­ня страхового випадку;

—виплата страхової суми відбувається протягом 30 днів з моменту визначення Компанією своїх зобов'язань;

—по закінченні дії терміну страхування Компанія виплатить Застрахованому (Бенефіціару) страхову суму, якщо це передбачено обраною програмою страхування.

10.2. Сума викупу:

— Страхувальник має право припинити вносити страхові премії і зажадати часткової виплати страхової суми (суми викупу), якщо вона існує; вимога повинна бути заявлена в письмовій формі, як додаток до Договору страхування чи Полісу. З одержанням такої заяви Компанія скасовує Договір страхування і випла­чує суму викупу у межах Договору страхування не пізніше 90 днів з моменту одержання такої вимоги;

—при розрахунку суми викупу буде доданий залишок бонусу, що накопичується, а також віднята заборгованість по преміях і надбавках до премій, якщо така наявна.

10.3. Перехід на перерване страхування:

—Страхувальник має право припинити вносити страхові премії і зажадати переведення Договору страхування в пере­рване страхування, якщо існує така можливість;

—вимога повинна бути заявлена в письмовій формі. З одержанням такої вимоги Компанія переводить Договір у перерване страхування;

—при припиненні Договору страхування за пп. 4. 7, 4. 10 і відсутності вимоги страхувальника про одержання суми викупу Договір страхування переводиться в перерване страхування;

—у випадку смертї Застрахованого чи закінчення терміну страхування після переходу в перерване страхування страхова сума буде виплачена в перерахунку на суму перерваного страхування відповідно до умов Договору страхування.

10.4. Сума викупу і (чи) перерваного страхування дійсна тільки для програм страхування, що мають накопичувальну частину, якщо інше не встановлено додатковими умовами страхування.


Читайте також:

 1. Виплата дивідендів.
 2. Детермінований еквівалент лотереї. Страхова сума
 3. Джерела коштів страхової компанії
 4. Економічне призначення державного регулювання страхової діяльності
 5. Економічні основи організації страхової справи.
 6. Ліцензування страхової діяльності
 7. Ліцензування страхової діяльності та контроль за її проведенням
 8. Обов'язки застрахованого
 9. Обов’язки Фонду. Права та обов’язки застрахованої особи. Права та обов’язки роботодавця як страхувальника
 10. Основи бізнес-планувания страхової діяльності. Структура бізнес-плану страховика
 11. Основні показники страхової статистики
 12. Оформлення звільнення, виплата вихідної допомоги. Трудові книжки працівників
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Пакет інвестицій. Ведення рахунків і звітність. | Повідомлення і декларації.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.