Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Початок

Порядок промальовування

Нормальний

Пропустити

Стиль

Кут

Луч падає від зазначеної точки до першого об'єкта в напрямку, заданому користувачем; потім проводиться трасування контуру проти годинникової стрілки.

Вказує спосіб нанесення штрихування або заливки на об'єктах в межах зовнішнього контуру штрихування. Якщо таких об'єктів немає, установка опції не грає ролі.Часто найкращим виявляється стиль "Нормальний", тому що в цьому випадку користувач може задати точний набір контурів.

Штрихування або заливка наноситься з ігноруванням всіх внутрішніх об'єктів (тобто поверх них).

 

Зовнішній (рекомендовано)

Штрихування або заливка наносяться всередину, починаючи від зовнішнього контуру. Команда ШТРИХ відключає штрихування або заливку при виявленні внутрішнього острівця. Ця опція дозволяє штрихувати або зафарбовувати тільки область між зовнішнім і першим з внутрішніх контурами, а вся інша частина залишається незаповненою.

 

Штрихування або заливка наносяться всередину, починаючи від зовнішнього контуру. Якщо при виконанні команди ШТРИХ виявляється внутрішній острівець, штрихування або заливка припиняються до виявлення всередині нього іншого острівця.

 

Асоціативність

Управління асоціативністю штрихування.

Асоціативність нового зразка штрихування задається системної змінної HPASSOC . При зміні настройки для асоціативності, змінюється також значення системної змінної HPASSOC.

Допуск замкнутості

Задає максимально допустиму величину зазору між об'єктами, що утворюють контур штрихування. Встановлений за умовчанням значення 0 означає, що між об'єктами, що описують область, не повинно бути зазору.

Зазори між об'єктами, величина яких не перевищує заданого максимального значення, ігноруються, а контур утворений такими об'єктами вважається замкнутим.

Окремі штрихування

Визначає кількість створюваних заштрихованих об'єктів (один або декілька), якщо виділено кілька окремих замкнутих контурів.

Задає порядок промальовування штрихування або заливки. Штрихування і заливку можна розташувати за всіма об'єктами, перед усіма об'єктами, за контуром штрихування або перед контуром штрихування.

Визначає початкову точку для створення штрихування. Для деяких зразків штрихування (наприклад, штрихування у вигляді цеглин) мається на увазі вирівнювання щодо деякої точки на контурі штрихування. За замовчуванням всі вихідні точки штрихування відповідають поточній вихідної точки ПСК.

Використовувати поточну вихідну точку

Встановлює значення системної змінної HPORIGINMODE . П'ять останніх опцій, перерахованих нижче, відповідають значенням від 1 до 5.

Задати нову вихідну точку

Вказівка ​​нової вихідної точки штрихування безпосередньо на кресленні.

За замовчуванням збільшити до контуру

Обчислює нову вихідну точку з урахуванням прямокутних кордонів штрихування. Слід вказати всі чотири кута прямокутника і його центр. Крім того, зберігати значення нової вихідної точки штрихування можна в системній змінній HPORIGIN .

Аннотатівний

Вказує на те, що штрихування аннотатівний . Ця властивість дозволяє виконувати автоматичне масштабування анотацій відповідно до формату аркуша при виведенні на друк або екран.

Колір штрихування

Перевизначення поточного кольору кольором, заданим для зразків штрихування та суцільної заливки. Колір зберігається у вигляді значення системної змінної HPCOLOR .Якщо для параметра "Тип штрихування" задане значення "Зразок", можна також задати новий колір фону. Колір фону зберігається у вигляді значення системної змінноїHPBACKGROUNDCOLOR .

Для відновлення поточного кольору об'єктів в якості кольору штрихування введіть " . " або "Використовувати поточний" . Для відключення кольору фону введіть " . "або "ні" .

Колір об'єктів за замовчуванням

Введіть номер кольору (від 1 до 255) або ім'я кольору (для перших семи кольорів). Наприклад, для завдання червоного кольору можна ввести номер 1 по ACI (індекс квітів AutoCAD) або ім'я по ACI " червоний ". Можна також задати для кольору штрихування значення "Після" або "ПоБлоку".

З палітри

Завдання кольору RGB у вигляді значень від 0 до 255, наприклад 210,155,95 .


Читайте також:

  1. Але, головним залишається діючий початок, чим повсякденність і відрізняється від фантазії (казки, міфу).
  2. Вересня 1939 р. Німеччина напала на Польщу, що поклало початок Другій світовій війні.
  3. Визначення допустимого часу початку долання зон радіоактивного забруднення (початок виходу із зони) при заданій дозі опромінення
  4. Відповідно до ст. 69 ЦПК перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.
  5. Війна Радянської Росії проти УНР(кінець 1917 – початок 1918 рр. ). Причини поразок укр. військ.
  6. Зареєстрована декларація про початок виконання підготовчих робіт не дає права на виконання будівельних робіт.
  7. ІІ. Початок бойових дії у Пд. – Сх. Азії Тихому океані.
  8. Кінець XVIII – початок XX ст.).
  9. Лісабонська конвенція та Сорбонська декларація як початок гармонізації архітектури європейської системи вищої освіти.
  10. Навчання та початок політичної діяльності
  11. Нові тенденції в розвитку господарств країн Європи (остання третина XIX ст. – початок XX ст.). Маржинальна революція
  12. Отже, сумою векторіві євектор , що сполучає початок вектораз кінцем вектораза умови, що векторвідкладено від кінця вектора.




Переглядів: 579

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Найближча | Поширине

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.