Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Управління потоком кадрів при напівдуплексній роботі

При роботі порту в напівдуплексному режимі комутатор не може змінювати протокол і користуватися для управління потоком новими командами, такими як «Припинити передачу» і «Відновити передачу».

Зате у комутатора з'являється можливість впливати на кінцевий вузол за допомогою механізмів алгоритму доступу до середовища, який кінцевий вузол зобов'язаний відпрацьовувати. Ці прийоми засновані на тому, що кінцеві вузли строго дотримують всі параметри алгоритму доступу до середовища, а порти комутатора - ні. Зазвичай застосовуються два основні способи управління потоком кадрів - зворотний тиск на кінцевий вузол і агресивне захоплення середовища.

Метод зворотного тиску (backpressure) полягає в створенні штучних колізій в сегменті, який занадто інтенсивно посилає кадрів в комутатор. Для цього комутатор зазвичай використовує jam-последовательность, що відправляється на вихід порту, до якого підключений сегмент (або вузол), щоб припинити його активність. Крім того, метод зворотного тиску може застосовуватися в тих. випадках, коли процесор порту не розрахований на підтримку максимально можливого для даного протоколу графіка.

Другий метод «гальмування» кінцевого вузла в умовах перевантаження внутрішніх буферів комутатора заснований на так званій агресивній поведінці порту комутатора при захопленні середовища або після закінчення передачі чергового пакету, або після колізії. Ці два випадки ілюструються рис. 4, а і б.

У першому випадку комутатор закінчив передачу чергового кадру і замість технологічної паузи в 9,6 мкс зробив паузу в 9,1 мкс і почав передачу нового кадру. Комп'ютер не зміг захопити середовище, оскільки він витримав стандартну паузу в 9,6 мкс і виявив після цього, що середовище вже зайняте.

У другому випадку кадри комутатора і комп'ютера зіткнулися і була зафіксована колізія. Оскільки комп'ютер зробив паузу після колізії в 51,2 мкс, як це належить за стандартом (інтервал відстрочення рівний 512 бітових інтервалів), а комутатор - 50 Мкс, то і в цьому випадку комп'ютеру не вдалося передати свій кадр.

Комутатор може користуватися цим механізмом адаптивний, збільшуючи ступінь своєї агресивності в міру необхідності.

 

 

Рис. 4 - Агресивна поведінка комутатора при перевантаженнях буферів

 

Багато виробників реалізують за допомогою поєднання описаних двох методів достатньо тонкі механізми управління потоком кадрів при перевантаженнях. Ці методи використовують алгоритми чергування передаваних кадрів, що приймаються (frame interleave). Алгоритм чергування повинен бути гнучким і дозволяти концентратору в критичних ситуаціях на кожен кадр, що приймається, передавати декілька своїх, розвантажуючи внутрішній буфер кадрів, причому не обов'язково знижуючи при цьому інтенсивність прийому кадрів до нуля, а просто зменшуючи її до необхідного рівня.

Практично у всіх моделях комутаторів, окрім найпростіших моделей для робочих груп, реалізують той або інший алгоритм управління потоком кадрів при напівдуплексному режимі роботи портів. Цей алгоритм, як правило, реалізує тонше управління потоком, чим стандарт 802.3х, не припиняючи до нуля прийом кадрів від сусіднього вузла і тим самим не сприяючи перенесенню перевантаження в сусідній комутатор, якщо до порту підключений не кінцевий вузол, а інший комутатор.

 


 


Читайте також:

  1. ERP і управління можливостями бізнесу
  2. H) інноваційний менеджмент – це сукупність організаційно-економічних методів управління всіма стадіями інноваційного процесу.
  3. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  4. Oracle Управління преміальними
  5. А. Видання прав актів управління
  6. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ ДИСПЕТЧЕРСЬКОГО УПРАВЛІННЯ
  7. АВТОМАТИЗОВАНІ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОРОЖНІМ РУХОМ
  8. Адаптивні організаційні структури управління.
  9. Адміністративне право і державне управління.
  10. Адміністративний устрій і управління в українських землях під час татаро-монгольського панування.
  11. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
  12. Адміністративні методи управління




Переглядів: 468

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Проблема управління потоком даних при повнодуплексній роботі | Постановка завдання

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.