Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Рукавички діелектричні

 

Латексні діелектричні рукавички призначені для захисту від поразки постійним або змінним електричним струмом напругою до 1000 Би як основний засіб захисту і напругою понад 1000 В як додатковий засіб захисту.

Рецептура латексної композиції для виготовлення діелектричних рукавичок представлена в табл. 4.11.

Таблиця 4.11

Рецептура латексної композиції для виготовлення діелектричних рукавичок

Найменування інгредієнтів Дозування, частини маси сухої речовини на 100 частин маси сухої речовини латексу
Натуральний, центрифугований латекс
Розчин гідроксиду калія (20%) 1,0
Дисперсія противозістарювача (40%) 1,2
Дисперсія сірки (50%) 2,5
Дисперсія дієтилдітіокарбомата цинку (50%) 0,9
Дисперсія оксиду цинку (50%) 0,5

Діелектричні рукавички виготовляють на лініях касетного типу із застосуванням фарфорових неглазурованих форм. У зв'язку з тим, що діелектричні рукавички мають значну товщину (1,2...1,4 мм), для їх виготовлення використовують коагуляцію з високою концентрацією солі, що коагулює, і наповнювача (табл. 4.8, рецепт 3).

Для хорошого перемішування коагуляції такого складу, що відрізняється підвищеною в'язкістю, запропоновані ванни з мішалками, виконаними у вигляді лопатей, які можуть здійснювати поворотно-поступальний поворот в горизонтальній площині.

Вали цих мішалок встановлюють в діагонально протилежних кутах ванни. Рухаючись назустріч, лопаті, що мають в нижній частині додаткові м'які насадки, ефективно перемішують вміст ванни. Для прискорення сушки коагуляції, що має водну основу, на поверхні фарфорових неглазурованих форм, останні перед маканием в коагуляцію нагрівають гарячим повітрям з температурою 80...100°С протягом 10... 12 хвилин.

Після витягання форм з коагуляції, їх обертають для рівномірного його розтікання по поверхні форм. Форми з коагуляцією занурюють в латексну композицію і витримують в ній протягом 13. ..15 хвилин, після чого витягують з ванни і протягом 4...5 хвилин гель підсушують при температурі 60...70°С для закріплення його поверхневого шару. Далі проводять ретельне відмивання латексних гелів від водорозчинних некаучукових речовин і солі, що коагулює. Ця операція є найважливішою для забезпечення необхідних діелектричних властивостей рукавичок. Для здійснення одночасної промивки латексних гелів, що знаходяться на формах, закріплених на двосторонніх касетах (пальцями вгору і пальцями вниз), використаний спосіб, що полягає в тому, що після занурення форм, що знаходяться на нижній частині касети (пальцями вниз), у ванну з водою, касету приводять в кругове обертання з швидкістю, приблизно, 1 обот в хвилину. При такому обертанні здійснюється одночасна промивка гелів на формах як в нижній, так і верхній частинах касети.

Промивка латексних гелів здійснюється протягом 2...2,5 годин при температурі води 40.. .60°С.

Для промивки гелів слід застосовувати воду з мінімально можливим вмістом домішок і низькою жорсткістю. Кратність обміну води у ванн для промивки встановлюють виходячи з її витрати до 60 м3 на 1000 пар рукавичок.

Після промивки, форми з латексними гелями транспортують через камеру сушильної вулканізації. Сушку здійснюють спочатку при температурі 60...70°С протягом 50...60 хвилин, а потім при температурі 80...90°С протягом 50...60 хвилин.

Вулканізацію проводять при температурі 120±2°С протягом 40...50 хв. Зняті з форм вулканізовані рукавички знову піддають тривалій промивці при температурі води 70...80°С протягом 60...70 хвилин. Для промивки можуть бути використані пральні машини. В процесі промивки воду в барабані машини кілька разів міняють.

Така промивка необхідна для видалення з внутрішньої сторони рукавички залишків коагуляції, що міститься в його складі наповнювача і видалення залишків коагуляції і інших некаучукових речовин, які разом з потоком вологи при сушці диффундуют до зовнішньої поверхні рукавички. Один з шляхів скорочення тривалих режимів промивки як на стадії гелю, так і вулканізованих рукавичок, є застосування натурального латексу подвійного центрифугування, вміст некаучукових речовин в якому скорочений більш, ніж удвічі.

Деякі виробники використовують для гелеутворення метод термосенсибілізації, що дозволяє відмовитися від використання коагуляції, і тим самим скоротити режими промивки. Цей процес буде розглянутий нижче в розділі 4.3. Промиті рукавички висушують і піддають розбраковуваній по зовнішньо видових дефектах, товщини і інших показниках, передбачених нормативно-технічною документацією.

Кожну рукавичку, що пройшла попередню розбраковувану, перевіряють на діелектричні властивості.

Рукавичка вважається такою, що витримала випробування, якщо при напрузі 9000 В струм витоку не перевищує 9 мА. В цьому випадку рукавички обробляють силіконовою емульсією, висушують, обрізають край краги рукавички і упаковують.

Спосіб упаковки і умови зберігання рукавичок повинні виключати дія на них вологи, прямого сонячного світла.

Споживач не повинен допускати до експлуатації рукавички з простроченим гарантійним терміном зберігання, а при експлуатації, особливо в умовах вологого клімату, періодично перевіряти діелектричні властивості рукавичок.

 


Читайте також:

  1. Господарські рукавички
  2. Діелектричні втрати
  3. Діелектричні втрати
  4. ДІЕЛЕКТРИЧНІ ВТРАТИ
  5. Діелектричні втрати в газах
  6. Діелектричні втрати в рідких діелектриках
  7. Діелектричні втрати у твердих діелектриках
  8. Маслобензостійкі рукавички
  9. Рукавички для захисту рук від розбавлених розчинів кислот, лугів, вуглеводнів аліфатичного ряду, сипких хімікатів
  10. Рукавички з підкладкою з тканини
  11. Рукавички стійкі до дії концентрованих кислот, лугів, окислювачів, ароматичних розчинників




Переглядів: 695

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Рукавички для захисту рук від розбавлених розчинів кислот, лугів, вуглеводнів аліфатичного ряду, сипких хімікатів | Хірургічні рукавички

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.