Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Об‘єкти Windows. Папки. Документи. Додатки, Ярлики. Створення файлів. Дії визначені над об‘єктами Windows. Пошук об‘єктів. Властивості об‘єктів.

Об’єкт Мій комп’ютер призначений для доступу до основних ресурсів комп’ютера. За допомогою цього об’єкта можна використовувати диски, принтери, проводити налагодження системи під потреби користувача.

Об’єкт Оточення мережівикористовується для доступу до ресурсів комп’ютерної мережі, яка містить даний ПК. Список доступних ресурсів залежить від прав користувача в системі, які надає йому системний адміністратор.

Корзинапризначена для тимчасово зберігання видаленої інформації. Таке зберігання спрощує відновлення випадково видалених файлів. Фактично, корзина являє собою окремий каталог (папку) зі спеціальними властивостями. Розмір цієї папки обмежений, тому через певний час по мірі заповнення корзини більш ранні файли витісняються пізніше видаленими. Витіснені дані відновленню стандартними засобами не підлягають.

Об’єкт Internet призначений для доступу до ресурсів всесвітньої мережі Internet. Він містить майстер підключення до мережі та посилання на стандартний броузер для навігації ресурсами мережі.

Нижню частину екрану займає Панель задач. Вона містить інформацію про запущені на виконання об’єкти, а також дозволяє маніпулювати вибором активного об’єкту. В лівій частині Панелі задач розташована кнопка Пуск, яка містить головне меню Windows. За допомогою команд цього меню можна виконувати ряд функцій системи. В лівій частині Панелі задач знаходиться область індикації “довідникових” даних. Тут розташовані індикатор клавіатури, який дозволяє обрати мову спілкування з системою, а також індикатор часу, який дозволяє визначити поточний час та дату. Крім того, в цій частині можуть відображатись індикатори деяких інший об’єктів. Основну частину Панелі задач займають кнопки запущених додатків.

Натискання кнопки Пусквиводить стартову систему меню, за допомогою яких можна виконати певні дії. Воно містить такі групи команд:

Команда Поискдозволяє шукати об’єкти за різними ознаками:


Властивості об’єктівможна отримати з командою Свойствазконтекстного меню, яке отримується після клацання ПКМ на обраному об’єкті Робочого столу чи менеджера файлів.


Читайте також:

 1. ACCESS. СТВОРЕННЯ ЗВІТІВ
 2. ACCESS. СТВОРЕННЯ ФОРМ
 3. А. Створення власної папки.
 4. Абсолютизація формально-технічних пошуків у мистецтві ХХ ст.
 5. Автоматичне і ручне створення об’єктів.
 6. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 7. Адаптація законодавства України до законодавства ЄС - один із важливих інструментів створення в Україні нової правової системи та громадянського суспільства
 8. Аеродинамічні властивості колісної машини
 9. АЛГОРИТМ СТВОРЕННЯ БРЕНДУ
 10. Алгоритм створення тренінгової програми
 11. Аналізатори людини та їхні властивості.
 12. Аналізатори людини та їхні властивості.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
А. Створення власної папки. | Тема 2. Історія соціології.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.