Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Технічний нагляд за ваговимірювальними пристроями

Всі ваговимірювальні пристрої, вживані для зважування вантажів, що перевозяться залізничним транспортом, повинні знаходитися в справності, мати діючі державні повіренні клейма і відповідати вимогам ГОСТ. Зважування вантажів на несправних вагах, а також на вагах з простроченими термінами перевірки і державного таврування не допускається.

Щоб забезпечити безперебійну роботу і справність, всі ваговимірювальні пристрої незалежно від технічного стану піддаються планово-запобіжному ремонту, огляду і перевірці, виконуваними ваговою бригадою ділянки. Вагову бригаду очолює слюсар-керівник по контрольно-вимірювальних приладах і автоматиці. Керує роботами вагових бригад і забезпечує правильне використання і справний технічний стан ваговимірювальних пристроїв ревізор-інструктор вагового господарства дирекції дороги. Ділянка, обслуговувана ревізором-інструктором, включає два або декілька вагових ділянок, загальною протяжністю не більш 1500 км

Технічне керівництво ваговим господарством на дорозі покладається на старшого ревізора або ревізора вагового господарства служби контейнерних перевезень і комерційної роботи.

Для здійснення комплексу робіт по монтажу, ремонту і перевірці вагових пристроїв вагові бригади використовують стаціонарні і пересувні вагові майстрові і механізовані вагоповіренні вагони, оснащені гирями великої маси.

Вагова майстерня повинна мати інструмент, матеріали і відповідне верстатне устаткування.

Вагоповіренний вагон (мал. 10)призначений для державної і відомчої перевірки вагонних вагів. Він оснащений зразковими гирями 4-го розряду масою 2 т кожна, самохідними візками і необхідним підйомно-транспортним устаткуванням. У вагоповіренному вагоні 540-ВПВ, обладнаному на базі шостивісного піввагона вантажопідйомністю 94 т, розміщено 38 гирь, два візки масою 2 т кожна, на які укладаються гирі, загальна маса візків і гирь 80 т.

 

 

 

 

Мал. . Вагоповіренний вагон

 

Для перевірки врізних станційних вагів застосовуються спеціальні вагоповіренні лабораторії, обладнані в автофургоні і забезпечені зразковими гирями, зразковими вагами і іншим устаткуванням.

У віданні дороги знаходиться вагон-лабораторія вимірювальної техніки, яка призначена для виконання робіт по державній перевірці і тавруванню зразкових заходів і вимірювальних приладів, що знаходяться в стаціонарних і пересувних вагових майстернях.

Державна перевірка і таврування двотонних зразкових гирь вагоповіренного вагону і самохідних візків виробляється органами Держстандарту на зразкових вагах. Терміни ремонту, огляду і перевірки вагів наступні: середній ремонт один раз в два роки; річний ремонт один раз в рік (у наступний рік після середнього ремонту); огляд-перевірка шість разів на рік;ревізійний огляд-перевірка за планом старшого ревізора або ревізора вагового господарства служби контейнерних перевезень і комерційної роботи або ревізора-інструктора вагового господарства відділення дороги. Крім того, ваги, призначені для зважування хлібних, продовольчих і експортних вантажів, піддаються державній перевірці і тавруванню двічі в рік, всі інші один раз в два роки.


Читайте також:

  1. D) оснащення виробництва обладнанням, пристроями, інструментом, засобами контролю.
  2. АгротехнІЧНИЙ метод
  3. Акти прокурорського нагляду.
  4. Банківський контроль та нагляд: форми та мета здійснення. Пруденційний нагляд: поняття, органи та мета проведення.
  5. Виробничий і науково-технічний потенціал. Інформаційний потенціал
  6. Вищий нагляд за додержанням і правильним застосуванням законів про ОП здійснюється Генеральним прокурором України і підпорядкованими йому прокуратурами.
  7. Відповідно до Наказу МОЗ та Держкомітету України по нагляду за охороною праці (95р.)Перелік робіт, де є потреба у професійному доборі
  8. Д. А. Леонтьєв виділив два аспекти освоєння соціальної ролі: технічний і смисловий.
  9. Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України
  10. Державні органи по управлінню та нагляду за безпекою життєдіяльності
  11. Держгірпромнагляд. Права і відповідальність посадових осіб Держгірпромнагляду.
  12. Держгірпромнагляду.




Переглядів: 892

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Вимірювання маси вантажів | Нова техніка у вагонному господарстві.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.