Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Державні та місцеві гарантії

Профіцит бюджету.

Профіцит бюджету - перевищення доходів бюджету над його видатками (з урахуванням різниці між поверненням кредитів до бюджету та наданням кредитів з бюджету).

Державний та місцеві бюджети можуть затверджуватись з профіцитом. Метою затвердження профіциту бюджету можуть бути:

· зменшення обсягу боргу — для загального та спеціального фондів Державного (місцевого) бюджету;

· забезпечення встановленого обсягу оборотного залишку бюджетних коштів — для загального фонду Державного (місцевого) бюджету; Оборотний залишок бюджетних коштів встановлюється у розмірі не більше 2 відсотків планових видатків загального фонду бюджету і затверджується у законі про Державний бюджет України (рішенні про місцевий бюджет). На кінець бюджетного періоду оборотний залишок бюджетних коштів має бути збережений у встановленому розмірі.

· придбання цінних паперів — для спеціального фонду місцевого бюджету та загального фонду Державного бюджету;

· спрямування коштів до бюджету розвитку — для загального фонду місцевого бюджету.

Гарантований державою борг - загальна сума боргових зобов'язань суб'єктів господарювання - резидентів України щодо отриманих та непогашених на звітну дату кредитів (позик), виконання яких забезпечено державними гарантіями.

Гарантований Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста борг - загальна сума боргових зобов'язань суб'єктів господарювання - резидентів України щодо отриманих та непогашених на звітну дату кредитів (позик), виконання яких забезпечено місцевими гарантіями.

Кабінет Міністрів України має право надавати державні гарантії з метою забезпечення повного чи часткового виконання боргових зобов'язань суб'єктів господарювання, що є резидентами України. Такі гарантії можуть надаватись виключно в межах, що визначені в Законі України "Про Державний бюджет України". Що стосується місцевих гарантій, то вони можуть надаватись за відповідним рішенням Верховної Ради Автономної Республіки Крим чи за рішенням відповідної місцевої ради. Такі гарантії надаються для забезпечення повного або часткового виконання боргових зобов'язань суб'єктів господарювання, які є резидентами України. Такі суб'єкти господарювання повинні належати до відповідного комунального сектору економіки та бути розташованими (наявність юридичної та фактичної адреси суб'єкта господарювання) на відповідній території, що належить до певної територіальної громади. Крім того, такі суб'єкти господарювання повинні здійснювати на вищезазначеній території реалізацію певних інвестиційних програм чи проектів.

Державні чи місцеві гарантії надаються лише за таких умов: - платності (на платній основі) надання гарантій; - строковості (надання таких гарантій на певний, чітко визначений строк); - майнового забезпечення суб'єктів господарювання, що отримане від інших суб'єктів; - зустрічних гарантій від суб'єкта господарювання, які отримані від інших суб'єктів.

Гарантії не надаються для забезпечення боргових зобов'язань суб'єктів господарювання, якщо джерелом їх повернення передбачаються кошти державного (місцевого) бюджету.

 


Читайте також:

  1. А джерелами фінансування державні капітальні вкладення поділяються на централізовані та децентралізовані.
  2. Автономна Республіка Крим, регіональні та місцеві органи державної влади.
  3. Бюджет – загальне поняття, що об’єднує різноманітні фінансові документи, які включають заплановані доходи і державні видатки на відповідний період.
  4. Відмова у державній реєстрації прав на землю та їх обмежень.
  5. Відмова у державній реєстрації прав на землю та їх обмежень.
  6. Гарантії виконання конституційних обов'язків лю­дини і громадянина - це умови та засоби, принципи та нор­ми, які забезпечують виконання зазначених обов'язків.
  7. Гарантії діяльності Президента України
  8. Гарантії забезпечення права громадян на працю
  9. Гарантії законності
  10. Гарантії законності - умови суспільного життя і заходи, що приймаються державою для забезпечення режиму законності і стабільного правопорядку.
  11. Гарантії законності і правопорядку
  12. Гарантії законності — це система засобів, за допомогою яких у суспільному житті впроваджується, охороняється, і в разі порушення, відновлюється законність.




Переглядів: 908

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лекція 2: Програмна анотація | Тема 2. Середовище міжнародного менеджменту

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.024 сек.