Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ПО РЯДОК

Коефіцієнт екологічної небезпеки

Таблиця 2

Групи відповідальності за екологічною небезпекою Ступінь небезпеки   Коефіцієнт, що характеризує екологічну небезпеку виробництва, Кек  
  Дуже небезпечні виробництва   0.8  
  Небезпечні виробництва   0.9  
  Безпечні виробництва   1.0  

 

В залежності від агресивності виробничого середовища, в якому експлуатуються будівельні конструкції, будівлі (споруди) поділяються на чотири групи за агресивністю виробничого середовища (згідно зі СНиП 2.03.11-85): середовище сильноагресивне, середовище середньоагресивне, середовище слабкоагресивне, середовище неагресивне.

Слід приймати такі значення коефіцієнтів впливу агресивності виробничого середовища в залежності від групи за агресивністю виробничого середовища (таблиця 3).

Строки планових обстежень будівель (споруд) рекомендується призначати в залежності від коефіцієнта безпеки за формулою:

Т = Тб х Кб , років

Величина Тб є терміном до першого планового обстеження для будівель (споруд), що знаходяться в середніх для даної галузі умовах експлуатації.

3 урахуванням досвіду експлуатації величина Тб може коригуватися в залежності від конструктивних особливостей будівлі (споруди) та характеристик його основи, наявності в конструкціях та основах будівель (споруд) контрольно-вимірювальної апаратури, інших факторів, які суттєво впливають на параметри надійності та довговічності будівель (споруд).

Таблиця 3.

Коефіцієнт впливу агресивності виробничого середовища

Група за агресивністю виробничого середовища   Ступінь агресивності виробничого середовища   Коефіцієнт впливу агресивності виробничого середовища, Кдг  
  Середовище сильноагресивне Середовище середньоагресивне Середовище слабкоагресивне Середовище неагресивне   0.7 0,8 0,9 1,0  

ведення, зберігання та використання паспорта технічного стану будівлі (споруди)

Головним завданням паспортизації будівель (споруд) є продовження терміну їх нормальної експлуатації.

Паспортизації підлягають будівлі (споруди) усіх державних відомств та окремих підприємств незалежно від форми власності.

Результатом паспортизації буде створення єдиної системи обліку та моніторингового контролю за станом об’єктів з метою своєчасного виявлення передаварійних та аварійних ситуацій, а також припинення експлуатації аварійно небезпечних будівель (споруд).

Форму паспорта (Додаток І) технічного стану будівлі (споруди) заповнює її власник (керівник організації) на основі даних повного обстеження та визначення технічного стану будівлі (споруди) за участю представника спеціалізованої організації. що проводила обстеження.

Обстеження здійснюється спеціалізованою організацією на договірних засадах на кошти власника об’єкта або інші.

Достовірність даних, що занесені до паспорта, підтверджується підписами власника об’єкта (керівника організації) та представника спеціалізованої організації, що проводила обстеження, та представника територіального органу Держкомнаглядохоронпраці.

До складу паспорта входять п’ять обов’язкових додатків та десять рекомендаційних-додатків.

Паспорт з додатками шнурується та скріплюється печаткою організації об’єкта.

Паспорт складається у двох екземплярах: один з них зберігається у власника будівлі (споруди), а другий - в організації, що проводила паспортизацію.

Якщо обстеження визначило, що стан об’єкта або його окремих конструкцій відповідає ІІ або ІV категорії технічного стану. копія паспорта в 10-ти денний термін надсилається власником об’єкта до організації, яка формує та веде реєстр аварійнонебезпечних будівель та споруд - Науково-дослідного інституту будівельного виробництва, рекомендованим листом з повідомленням про одержання.

Зміни технічного стану об’єкта, що зафіксовані наступними за паспортизацією обстеженнями, заносять до паспорта у вигляді доповнень із зазначенням дати обстеження та засвідчують підписами власника об’єкта, особи, що відповідає за обстеження (результатом якого були виявлені ці зміни), та представником територіального органу Держкомнаглядохоронпраці.

Власник об’єкта (керівник організації) зобов’язаний внести доповнення до паспорта не пізніше одного місяця після закінчення обстеження.

Якщо обстеження визначило, що об’єкт належить до ІІІ або ІУ категорії технічного стану, копії доповнень в місячний термін надсилаються власником об’єкта до організації, що проводила паспортизацію, та до реєстра аварійнонебезпечних об’єктів рекомендованим листом з повідомленням про одержання.

Періодичність наступних після паспортизації обстежень визначається "Правилами обстежень, оцінки технічного стану та паспортизації виробничих будівель і споруд" або необхідністю позапланового обстеження у зв’язку з надзвичайною ситуацією, що призвела до зміни технічного стану об’єкта.

Паспорти для нових будівель (споруд), а також для об’єктів після їх реконструкції або капітального ремонту складаються безпосередньо після прийняття об’єкта державною або технічною комісією.

Паспорт є документом, що засвідчує технічний стан будівлі (споруди) та використовується для підтвердження факту експлуатаційної придатності (непридатності) об’єкта.



Читайте також:

  1. The peace – порядок
  2. А.1. Порядок Magnoliales - магнолієцвіті
  3. Активи, що реалізуються повільно (А3) – це статті 2-го розділу активу балансу, які включають запаси та інші оборотні активи (рядки 100 до 140 включно, а також рядок 250).
  4. Антидоти і порядок їхнього використання. Само і взаємодопомога при ураженні ОР.
  5. Атестація аудиторів та порядок скасування атестата
  6. База оподаткування, ставки податку та порядок обчислення.
  7. Верховна Рада України: структура, функції, порядок формування та взаємодії з іншими органами влади.
  8. Види банківських рахунків та порядок їх відкриття в установах банку
  9. Види банківських розрахунків і порядок їх відкриття.
  10. Види і порядок укладання угод на валютній біржі
  11. Види інструктажів працюючих з ОП і порядок їх проведення
  12. Види цін та порядок їх встановлення.




Переглядів: 543

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ТЕРМІНИ ТА ВИЗНАЧЕННЯ | ОСНОВИ ТА ФУНДАМЕНТИ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.018 сек.