Режим найбільшого сприяння – це своєрідна норма прикордонного режиму, що однаково важлива як для торгівлі, так і для інвестицій при допуску товарів чи інвестицій з країну. Режим, що надається третій державі, автоматично розповсюджується і на державу, якій першопочатково був наданий режим найбільшого сприяння Національний режим передбачає, що при розгляді конкретних питань іноземним суб'єктам господарської діяльності повинен надаватися режим не менш сприятливий, ніж суб'єктам господарювання даної держави.
Спільний правовий режим може запроваджуватися у спеціальних еко- номічних зонах різного типу. Тобто тільки на даній території можуть застосовуватися окремі правові норми. Це, як правило, пільгові режими щодо окремих економічних ситуацій.
Правовий режим зовнішньоекономічної діяльності тільки для нього характерні особливості. Насамперед. : що в даній сфері частка міжнародних договорів України джерела правових норм значно вища, ніж в інших галузях економіки, а національне право не є абсолютно домінує Коли існує суперечність між правовою нормою, внутрішньою, і міжнародною нормою законодавства, то застосовується остання.
Правовий режим зовнішньоекономічної діяльності тільки для нього характерні особливості. Насамперед, що в даній сфері частка міжнародних договорів України джерела правових норм значно вища, ніж в інших галузей економіки, а національне право не є абсолютно домінує Коли існує суперечність між правовою нормою, внутрішньою, і міжнародною нормою законодавства, то застосовується остання.