МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів
Контакти
Тлумачний словник Авто Автоматизація Архітектура Астрономія Аудит Біологія Будівництво Бухгалтерія Винахідництво Виробництво Військова справа Генетика Географія Геологія Господарство Держава Дім Екологія Економетрика Економіка Електроніка Журналістика та ЗМІ Зв'язок Іноземні мови Інформатика Історія Комп'ютери Креслення Кулінарія Культура Лексикологія Література Логіка Маркетинг Математика Машинобудування Медицина Менеджмент Метали і Зварювання Механіка Мистецтво Музика Населення Освіта Охорона безпеки життя Охорона Праці Педагогіка Політика Право Програмування Промисловість Психологія Радіо Регилия Соціологія Спорт Стандартизація Технології Торгівля Туризм Фізика Фізіологія Філософія Фінанси Хімія Юриспунденкция |
|
|||||||
Ництва , основи їх товарознавства.Лекція12. Кулінарна продукція , страви готові. До цих видів харчових продуктів відносяться як ті,що не потребують додат- кових операцій приготування (мясні та рибні вироби готові,салати,страви готові, мучні вироби,інші), ті , що є напівфабрикатами і потребують додаткових операцій обробки і приготування (варка,жарка та інші).На кулі- нарну продукцію існують вимоги щодо фізико-хімічних показників,так і вимоги щодо мікробіологічної безпеки.Ці показники залежать від сировини, тезнології приготування,термінів зберігання та реалізації,які жорстко обме- жені як до продуктів швидкого псування.Ці вимоги встановлені у відпо- відних санітарних нормах і правилах.Основна вимога до кулінарної продук- ції і готових страв - це органолептичні,фізико-хімічні показники і відповід- ність конкретній рецептурі,згідно якої готовиться даний продукт.Існують рецептурні збірники на дану продукцію,особливістю яких є їх легітимність та відповідне узгодження з уповноваженими органами. Крім того,на продукцію,що розробляється вперше,повинні бути відповідні картки на фірмові кулінарні вироби і готові страви.Якість і відповідність технічній документації, документація випробувальної лабораторії,узгод- ження на виробництво продукції з органами санепіднагляду є невідмінною частиною при сертифікації готельно-ресторанних комплексів.Крім цього,пе- ріодична перевірка якості кулінарних виробів проводиться з атестованою на цей вид продукції випробувальною харчовою лабораторією.
Лекція 13.Предмети вжитку і життєзабезпечення людей, засоби вироб- З огляду на різноманітний і достатньо об`ємний асортимент таких товарів, їх призначення і особливості , до них і різні вимоги щодо якості ,безпеки і надійності при вжитку та експлуатації.Всі вони підлягають обов`язковій сертифікації як при ввезені в Україну,так і при власному виробництві.До груп однорідної продукції,що підлягають обовязковій сертифікації відно- сяться:
1.Побутове обладнання. 2.Світлотехнічна продукція 3.Ручні електромеханічні машини та переносні верстати. 4.Побутова радіоелектронна аппаратура. 5.Відео-,телевізійна та дисплейна техніка. 6.Електричний будівельно-монтажний інструмент. 7.Технологічне обладнання для харчової і м`ясомолочної промисловості. 8.Медична техніка. 9.Іграшки. 10.Синтетичні мийні засоби. 11.Малогабаритні трактори та мотоблоки. 12.Двигуни тракторів і сільскогосподарських машин. 13.Метало- і деревообробне обладнання. 14.Зварювальне обладнання. 15.Електричні машини. 16.Велосипеди і дитячі коляски. 17.Технічні засоби охоронної та охоронно-пожежної сигналізації. 18.Аппаратура провідного зв`язку. 19.Кіно- і фототехніка. 20.Посуд з чорних і кольорових металів,фарфору і фаянсу. 21.Засоби механізації та автоматизації контрольно-касових операцій і кон- торське обладнання. 22.Побутова аппаратура,що працює на твердому, рідкому та газоподібному паливі. 23.Дорожні траспорні засоби,їх складові та приладдя. 24.Машини сільськогосподарські для рослинництва і кормовиробництва. 25.Джерела світла. 26.Хіміко-фотографічна продукція. 27.Зварювальні матеріали. 28.Товари легкої промисловості. 29.Нафта та нафтопродукти. 30. Будівелні матеріали ,вироби та конструкції. Найважливіша вимога до цих груп товарів - безпека при використанні та експлуа- тації, надійність та додержання ряду термінів гарантійної експлуатації.Практика показує ,що при цьму залишається ще багато нарікань споживачів до цих вимог.
Читайте також:
|
||||||||
|