Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Ж. Видалення інформації.

Е. Переміщення об’єктів

Д. Копіювання об’єктів.

Г. Перейменування об’єкта

В. Створення ярлика.

Б. Створення файла.

Створення файла відбувається за допомогою відповідного програмного забезпечення, в залежності від типу файла. Так, програми створюються за допомогою трансляторів, електронні таблиці – за допомогою табличних процесорів, документи – за допомогою редакторів, тощо. Тому створення файлів буде розглянуто далі при вивченні відповідного програмного забезпечення.

Нагадаємо, що ярлик являє собою посилання на об’єкт і при значений для швидкого запуску цього об’єкта. Зручність ярликів полягає в тому, що один об’єкт може мати декілька ярликів, розташованих користувачем у різних папках. Запуск об’єкта буде здійснюватись будь-яким з цих ярликів. Є декілька способів створення ярлика. Для цього потрібно:

1) Виділити потрібний об’єкт;

2) Натиснути праву кнопку маніпулятора і не відпускаючи її перемістити покажчик у цільове вікно;

3) З меню, що з’явиться, обрати пункт “Создать ярлык(и)”

Цей спосіб є найбільш зручним для виконання потрібної дії.

Ця дія потрібна для зміни імені об’єкта. Для її виконання потрібно виконати таку послідовність дій

1) Виділити об’єкт;

2) Викликати меню;

3) Обрати пункт Переименовать.

4) Ввести нове ім’я об’єкта.

Копіювання інформації необхідне для створення копій об’єкта в інших папках. Для копіювання через контекстне меню потрібно:

1. встановити поточною папку-джерело;

2. вибрати об’єкт для копіювання;

3. викликати для нього меню правої кнопки;

4. обрати пункт Копировать;

5. встановити поточною цільову папку;

6. викликати меню правої кнопки на вільному місці вікна;

7. обрати пункт меню Вставить.

Існує ще декілька способів копіювання: через меню вікна, перетягуванням об’єктів, тощо. Їх пропонується розглянути самостійно.

Переміщення здійснюється аналогічно копіюванню. Відмінність полягає в тому, що об’єкт з вихідної папки видаляється. Для виконання цієї дії замість команди Копировать обирається команда Вырезать;

Для видалення інформації потрібно:

1. виділити об’єкт;

2. викликати меню;

3. обрати пункт Удалить;

4. підтвердити видалення, натиснувши кнопку Да у вікні, що з’явиться.

Для видалення об’єктів за допомогою клавіатури використовується клавіша Del. Якщо необхідно видалити об’єкт, не уміщаючи його у Корзину, необхідно натиснути комбінацію клавіш Shift-Del. В цьому випадку об’єкт буде видалений без можливості відновлення.

В багатьох випадках розглянуті дії необхідно виконати для групи об’єктів. Виділення групи можна здійснити , натиснувши ліву кнопку маніпулятора і утримуючи її, виділити прямокутну область вікна. При цьому будуть виділені всі об’єкти, які потрапили у цю область.

При маніпулюванні об’єктами користувач може випадково виконати інші дії замість запланованих (наприклад, помилково обрати з меню правої кнопки замість дії Создать ярлык дію Удалить, яка знаходиться поруч). В такому випадку необхідно скористатись спеціально передбаченою командою Отменить …, яка присутня в меню правої кнопки, яке викликається на вільному місці вікна (замість . вказується та команда, яка виконувалась останньою). Відмінити дію також можна за допомогою панелі інструментів вікна папки, натиснувши відповідну кнопку відміни

Роботу з файловою системою можна здійснювати також за допомогою програми Проводник, яка являє собою зручну оболонку; за допомогою меню вікна об’єкта, а також шляхом перетаскування об’єктів.

Буфер обміну- це спеціальна пам’ять ОС Windows, яка дозволяє вирізати, переміщувати та копіювати об’єкти між вікнами з допомогою комбінацій клавіш: Ctrl+X – вирізати, Ctrl+C–копіювати, Ctrl+V–вставити (або відповідних команд з контекстного меню, яке викликається правою кнопкою миші (ПКМ).


Читайте також:

 1. Алфавітний підхід до вимірювання кількості інформації.
 2. Аналіз та узагальнення отриманої інформації.
 3. Баланс підприємства як джерело інформації.
 4. Видалення (позначка на видалення) документів
 5. Видалення визначення ПСК
 6. Видалення та відновлення папок та файлів
 7. Видалення табулятора
 8. Видалення характерної точки
 9. Види та функції засобів масової інформації.
 10. Визначення та характеристика управлінської інформації.
 11. Вирішення проблеми не міститься в існуючому знанні та не може бути отримане шляхом перетворення наявної наукової інформації.
 12. Вирішення проблеми не міститься в існуючому знанні та не може бути отримане шляхом перетворення наявної наукової інформації.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Характеристика осередків ураження при застосуванні зброї масового знищення. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:


 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.