Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


ДОГОВОР АРЕНДЫ ЗДАНИЯ (СООРУЖЕНИЯ)

У центральній частині поставити цегельний камін. Така конструкція необов'язково повинна використовуватися для обігріву. Тому можна застосувати імітацію каміна. Каміни своїми руками може скластись будь-яка людина при відповідних знаннях в пічному справі. Знайти інформацію можна на спеціальному сайті, в мережі інтернет. Крім інформації про кладці камінів, можна підібрати конструкцію ідеально відповідну під певну площу. Що стосується облицювання цегляного каміна, то в даному випадку вона може бути різною і відповідати основній гамі відтінків кімнати.

Для підлог підійде ламінат з темних порід дерева, або будь-який інший настил з відповідними відтінками. Велика люстра з великою кількістю відгалужень буде ідеально для композиції. На бічні стіни повісити невеликі світильники, які здебільшого будуть доповнювати композицію, а не використовуватися як джерело додаткового освітлення. Повісити вітражні картини, або їх імітацію. Причому тематика може бути найрізноманітнішою.

Що ж стосується колірної гамми, то в готичному стилі оформлення інтер'єру зазвичай використовується червоний, чорний і золотий колір. Можна прикрасити вікно масивним червоними шторами з оксамиту, прикрашеними золотою ниткою - все на ваш розсуд.

Крім ліжка, акцент в кімнаті зазвичай робиться на вікні. Незвичайні форми і дизайни вікон, поєднання різнокольорових стекол, особливі малюнки та орнаменти, біблійні сюжети - ось вищий клас в оформленні приміщення.

В оформленні інтер'єру дизайнери активно використовують гобелени, старовинні картини або ж настінний розпис. Кімната повинна всім своїм виглядом говорити про атмосферу середньовічних опочівален.

Взагалі, якщо ви дійсно хочете дотримати всі основні правила оформлення спальні в готичному стилі, варто уважно поставитися до вибору меблів. Антикварна масивні меблі темного кольору - ось ідеальний варіант. Приліжкові тумбочки і столики повинні мати довгі, витягнуті ніжки. Всі меблі, як правило, розташовується уздовж стін.

Після ліжка важливим елементом інтер'єру є масивниа шафа, бажано зроблений з того ж виду дерева, що і ліжко. Вітається оригінальний візерунок, вирізаний на дверцятах шафи.

Найголовніше в готичному стилі це-ліжко. Звичайно обирають масивне ліжко,виповнену з натурального дерева, у деяких випадках навіть штучно старинну.

Готичний стиль чомусь викликає багато асоціацій, які дуже далекі від істини. Похмура атмосфера, що більше підходить для оформлення кімнати для зйомок фільму жахів, ніж для комфортного проживання - ось що відразу ж спадає на думку тим, хто ніколи особливо не цікавився особливостями готичного стилю. Насправді все йде з точністю до навпаки, і спальня, виконана в готичному стилі із застосуванням новітніх розробок в області дизайну інтер'єру може стати неймовірно комфортним місцем, не кажучи вже про гарний настрій і світовідчутті. Оточуючи себе красивими речами, вчимося бачити красу і отримувати естетичне задоволення від прекрасних речей.

Витягнуті кути, темнувато-сині кольори, химерні форми-все це ставитися до готичного стилю. Зародився в 15 столітті напрямок популярно і в наші дні. Будівлі в готичному стилі можна зустріти у Франції, в Німеччині та деяких містах Європи. Що стосується обробки, то можна сказати, що тут присутня мінімальна кількість елементів інтер'єру

Інформація

В тому що найголовніше в цьому стилі є меблі.

Я вибрала цей інтрер’єр тому,що на мою думку зараз мало хто бере таке рішення зробити в такому дизайні свою квартиру. В цьому стилі кожна кімната не повинна повторюватись.Актуальність цієї темі заключається

Вступ

 

http://isellbody.com/gotitcheskiy-stily-v-oformlenii-spalyni.html

http://www.des-room.ru/roominfo/goticheskiy-stil-v-interere.html

http://www.molgao.su/brt261.html

 

г. Первоуральск «___» __________ 200 __ г.

 

_____________________________________________________________________________________,

(наименование предприятия, организации)

именуемое в дальнейшем “Арендодатель”, в лице _________________________________________,

(должность, ф.,и.,о.)

с одной стороны, и ____________________________________________________________________,

(наименование предприятия, организации)

именуемое в дальнейшем “Арендатор”, в лице ____________________________________________,

(должность, ф.,и.,о.)

действующего на основании ____________________________________________________________,

(устава, постановления, доверенности)

с другой стороны, заключили настоящий договор о нижеследующем.

 


Читайте також:

 1. Бойові дії 1618-1652 рр. Зборівський та Білоцерківський договори.
 2. БУХГАЛТЕРСЬКІ ПРОВОДКИ З ОБЛІКУ ВИТРАТ НА НДР ЗА ДОГОВОРАМИ З ЗАМОВНИКАМИ
 3. В залежності від підстав укладеннядоговори поділяються на вільні та обов'язкові.
 4. В залежності від того, хто може вимагати виконання договору,останні поділяються на договори, що укладаються на користь їх учасників, та договори на користь третьої особи.
 5. Вербальні договори
 6. Види адміністративного договору
 7. Види договорів і контрактів. Розподіл функцій учасників проекту
 8. Види договорів найму
 9. Види договорів підряду
 10. Види договорів.
 11. Види договорів.
 12. Види договору.
<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
 | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.