Студопедия
Новини освіти і науки:
Контакти
 


Тлумачний словник


Характеристика сканерів

Ручний

Найкраще підходить для задач, де габарити чи вага предметів маркірованих штрих- кодом не дозволяють підняти їх на необхідну висоту для сканування. Наприклад: меблеві магазини чи магазини будівельних матеріалів і ін. Недолік - середня швидкість роботи через необхідність орієнтувати штрих-код.

 

 

Ручний з можливістю роботи в стаціонарному режимі

Сканер Datalogic (PSC) QS 6500 зберігає всі достоїнства ручного сканера, дозволяючи при цьому, установивши його на підставку, використовувати його в режимі стаціонарного. Дуже зручний для автоматизації обороту ділових паперів. Багато бланків строгої звітності на сьогоднішній день маркірований штрих-кодами, більшість текстових редакторів мають доповнення що дозволяють маркірувати документи штрих-кодами. При такій автоматизації вам не потрібно витрачай час на пошук того чи іншого документа в комп'ютері, просто піднісши документ до сканера, що стоїть на підставці, відразу ж можна бачити відповідний йому запис у комп'ютері.

Стаціонарний з можливістю роботи в ручному режимі

Сканер Datalogic (PSC) Magellan 1000i позбавлений від основних недоліків стаціонарних сканерів: може бути легко знятий з підставки (наприклад, для сканування чогось, що не помістилося на прилавок).

 

Стаціонарний

Сканери цього класу не займають руки касира, дозволяючи йому використовувати обидві руки для інших операцій, чим збільшують швидкість його роботи. Найкраще ці сканери підходять для задач, де швидкість сканування відіграє вирішальну роль. Існують наступні типи стаціонарних сканерів:

Ø Вертикальні

Ø Горизонтальні

Ø Біоптичні (мають і горизонтальне, і вертикальне віконце)

Один біоптичний сканер коштує дорожче, ніж вертикальний і горизонтальний сканер у сумі, але жоден інший сканер не може запропонувати такої продуктивності роботи як біоптичний сканер. Горизонтальний сканер вбудовується в стіл і тим самим заощаджує простір на прилавку, але оскільки всі товари просуваються по ньому, вимагає частої заміни скло віконця сканування. Звичайне скло при цьому не годиться, тому що не має необхідних якісних характеристик і погіршить продуктивність сканера на 20-40%. При використанні спеціальних сапфірових стекол, захищених від подряпин і тріщин, період служби скла перевищує рік.

Недолік - стаціонарні сканери звичайно громіздкі і сканують в обмеженому просторі. Тому з появою крупно габаритного чи важкого товару можуть, виникнуть труднощі з його обробкою. Цю проблему вирішують двома шляхами. Перший - стаціонарний сканер з можливістю роботи в ручному режимі описаний вище, другий - підключення до стаціонарного сканера зовнішнього ручного. Така система дуже зручна і сполучає в собі достоїнства обох варіантів.

 


Читайте також:

 1. I. Загальна характеристика політичної та правової думки античної Греції.
 2. II. ВИРОБНИЧА ХАРАКТЕРИСТИКА ПРОФЕСІЇ
 3. II. Морфофункціональна характеристика відділів головного мозку
 4. Аварії на хімічно-небезпечних об’єктах та характеристика зон хімічного зараження.
 5. Автобіографія. Резюме. Характеристика. Рекомендаційний лист
 6. Автокореляційна характеристика системи
 7. Амплітудно-частотна характеристика, смуга пропускання і загасання
 8. Аплікація як вид образотворчої діяльності дошкільнят, його характеристика.
 9. Архітектура СЕП та характеристика АРМ-1, АРМ-2, АРМ-3
 10. Афіксальні морфеми. Загальна характеристика
 11. Банківська система України і її характеристика
 12. Банківські ризики та їх характеристика
Переглядів: 270

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Лазерний сканер | Cистеми безпеки торговельних підприємств

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.