Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Фармацевтична опіка при застосуванні препаратів для симптоматичного лікування ринітів.

Симптомів простуди.

Комбіновані препарати для дітей і дорослих для лікування риніту і

Колдакт (хлорфенаміну мамат – Н1 – гістаміноблокатор, фенілпропанол г/х - симпатоміметик). Швидкодіючий комплексний засіб для лікування риніту та симпто-матичної терапії ГРЗ. Має протинабрякову, протизапальну, протиалергічну дію.

Капсули Колдакта містять багатошарові гранули, що забезпечують поступове конт-рольоване вивільнення активних компонентів та їх стабільну концентрацію в сиро-ватці крові. Не слід сполучати з алкоголем. Під час прийому транспортними засо-бами. При прийомі можливе головокружіння, підвищена збудливість, безсоння, зни-ження апетиту, сухість у роті, нудота. Протипоказаний дітям до 1 року, вагітним, під час годування грудьми, особам з ІХС та ГХ.

Контак, Оринол, Ефект (хлорфенаміну мамат – Н1 – гістаміноблокатор, фенілпропаноламіна г/х - симпатоміметик). За складом і властивостями аналогічний препарату Колдакт.

Колд-Флю – крім хлорфенаміну мамату і фенілпропаноламіна містить також кофеїн і парацетамол, який має жарознижувальну дію.

Фервекс (парацетамол, фенірамін, аскорбінова кислота) проявляє проти-запальну, жарознижувальну, анальгезуючу дію, полегшує носове дихання.

Актифед (псевдоефедрин, трипролідин).

Ринопронт(фенілефрін і карбіноксаміну мамат).

Колдрекс Хот Рем (парацетамол, фенілефрін (деконгестант), аскорбінова кислота).

Антикатарал(парацетамол, хлорфенірамін (гістаміноблокатор), фенілефрін (декогестант).

Фарамцитрон (парацетамол, фенірамін (гістаміноблокатор), фенілефрін (деконгестант), аскорбінова кислота).

 

· Всі деконгестанти не рекомендується застосовувати більше двох тижнів.

· Судиннозвужувальні препарати із групи симпатоміметиків не слід застосо-вувати більше 5-7 днів.

· Препарати, що містять псевдоефедрин та фенілпропаноламін, можуть вик-ликати хвилювання, безсоння, тремор, при їх застосовуванні існує ризик розвитку інсульту, порушень мозкового кровообігу (навіть у молодих лю-дей) і аритмій серця, можлива затримка сечопускання у хворих з гіпертро-фією простати (передміхурової залози) (псевдоефедрин).

· Препарати, що містять хлорфеніламін і феніламін, не сумісні з алкоголем, протипоказані водіям автотранспорту.

· Препарати, що містять симпатоміметики, протипоказані дітям до 6 років.

· Препарати, що містять фенілпропаноламін, не слід сполучати з індомета-цином.

· Симпатоміметики можуть викликати підвищення артеріального тиску, тому їх слід призначати обережно хворим на гіпертонічну хворобу і гіпертиреоз.

 

 

· Симпатоміметики можуть викликати підвищення внутрішньоочного тиску, тому їх слід призначати обережно хворим на глаукому.

· Препарати, що містять симпатоміметики можуть підсилювати дію і побічні ефекти антидепресантів, інгібіторів моноамінооксидази, психостимулято-рів. Одним із проявів їх взаємодії може бути підвищення АТ. Внаслідок цього протипоказане одночасне застосування препаратів, що містять сим-патоміметики, і препаратів із групи антидепресантів, інгібіторів моно-амінооксидази, психостимуляторів.

· Препарати, що містять симпатоміметики, можуть послаблювати дію анти-гіпертензивних препаратів і β–адреноблокаторів, що проявляється у під-вищенні АТ, при одночасному застосуванні з β–адреноблокаторами мож-ливий розвиток аритмії серця.

· Судиннозвужувальні препарати із групи симпатоміметиків не слід сумісно застосовувати з седативними засобами (ослаблення дії), іншими судинно-звужувальними препаратами (підсилення дії і побічних ефектів), а також з будь-якими іншими препаратами, що призначені для введення в порожнину носа.

· Препарати, що містять фенірамін і хлорфенірамін, протипоказані хворим на гіпертрофію передміхурової залози (можуть викликати затримку сечі), а також хворим на глаукому (підвищують внутрішньоочний тиск).

· Препарати, що містять антигістамінні компоненти першого покоління, можуть викликати сонливість, відчуття втоми, тому їх доцільно застосову-вати ввечері (особливо пероральні лікарські форми).

· Препарати, що містять антигістамінні компоненти, не слід вживати за кер-мом, тому що вони викликають порушення уваги і координації рухів.

· Препарати, що містять антигістамінні компоненти першого і другого поко-лінь, не слід сполучати з алкоголем, седативними, снодійними, транквіліза-торами, нейролептиками, наркотичними анальгетиками.

· Лікарські препарати, що містять стероїдні гормони, слід застосовувати тільки по призначенню лікаря. В Україні дозволений до безрецептурного відпуску тільки препарат Беконазе.

· Лікарські препарати, що містять стероїдні гормони, не рекомендують засто-совувати вагітним жінкам, жінкам, що годують грудьми, у дітей до 4 років.

· При застосуванні лікарських препаратів, що містять стероїдні гормони, можливі сухість і подразнення слизової носоглотки, неприємний смак і запах, носова кровотеча.

· При тривалому застосуванні лікарських препаратів, що містять стероїдні гормони, можливе пригнічення функції кори наднирників.

· При тривалому застосуванні лікарських препаратів, що містять стероїдні гормони, можливий розвиток кандидозу носоглотки.

 


Читайте також:

  1. Активні інгредієнти, що входять до складу препаратів для симптоматичного лікування лихоманки.
  2. Активні інгредієнти, що входять до складу препаратів для симптоматичного лікування сухого кашлю.
  3. Біологічні способи лікування ран.
  4. БІОФАРМАЦЕВТИЧНА ОЦІНКА СУПОЗИТОРІЇВ.
  5. Бітехнологічне виробництво ферментних препаратів
  6. Визначення тактики і методу операційного лікування при кровотечі з варикозно розширених вен стравоходу.
  7. Вимоги до результатів лікування.
  8. Вплив лікарських препаратів та шкідливих хімічних речовин
  9. Гіпервітаміноз D — це стан, що виникає в разі передозу­вання холекальциферолу або за умови підвищеної чутливості організму до його препаратів.
  10. Гіпоопіка. Батьківське нехтування та неприйняття дитини може призвести до формування у неї комплексу неповноцінності через відчуття дитини себе небажаною.
  11. Електрохірургічні методики лікування хворих на рак.
  12. Ендоваскулярне лікування.




Переглядів: 935

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Інші засоби для лікування риніту. | Найбільш часті причини сухого кашлю.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.