Наша галузь не потребує багато комп'ютерів або роботів!
Не можемо собі це дозволити!
Ви не можете собі цього НЕ дозволити. На успішних українських підприємствах вже розуміють, що єдиним ефективним шляхом є проведення реструктуризації. По мірі того, як інші українські підприємства будуть застосовувати методи реструктуризації, подібні до описаних у цьому матеріалі, ваше підприємство зіткнеться з ще жорсткішою конкуренцією Натисніть кнопку "Історії успіху" та подивіться на наведені приклади. Це існуючі українські підприємства, яким бракує ресурсів та коштів, але які втілюють значущі, низьковитратні зміни. Відданість справі реструктуризації та здоровий глузд є єдиними важливими ресурсами для досягнення успіху.
Якщо вони вам не потрібні, - не користуйтесь ними. Ніхто не каже, що вам необхідно встановити складні інформаційні системи або роботи. Знову ж таки, єдиними важливими ресурсами є відданість справі та здоровий глузд.
Але ж спрацювало на українських підприємствах, про які йдеться в успішних прикладах. Ще раз натисніть кнопку "Історії успіху" і ви побачите підприємства, що діють у вашій галузі, у вашому регіоні. В ідеях, які пропонуються, нема нічого таємничого. Так, у японців та німців є певні переваги перед нами, але у нас є свої переваги перед ними. Наприклад, легендарною є здатність українця імпровізувати для вирішення якоїсь механічної проблеми, і це лише одна з багатьох наших рис, яка стає у пригоді під час розв'язання наших специфічних проблем у найбільш ефективний спосіб.
Рішення, що пропонуються у даному матеріалі, є суто практичними. Майже кожний методичний розділ супроводжується прикладом того, де в Україні це вже було застосовано або застосовується наразі. Ви побачите фото людей і підприємств та почуєте розповіді цих людей про їх досвід перетворень. Скільки з прикладів, наведених в успішних Прикладах, нагадують вам про те, що відбувається на вашому заводі чи фабриці?