Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник






Аналіз факторів і причин відхилень від плану введення виробничих потужностей і основних фондів

Джерела інформації для аналізу виконання плану

Джерелами інформації для аналізу виконання плану запровадження в дію виробничих потужностей та основних фондів служать норми тривалості і проекти будівництва, договори підряду, план капітального будівництва, титульні списки, дані оперативного обліку і графіків, звіт про виконання плану запровадження в дію потужностей, основних фондів і плану капітальних вкладень. Для аналізу дотримання термінів будівництва використовують акти комісій з приймання об’єктів.

Як і в інших галузях матеріального виробництва, темпи капітального будівництва безпосередньо залежать від науково-технічного прогресу, продуктивності праці і забезпеченості ресурсами. Особливе значення мають індустріалізація будівництва, застосування збірних деталей і конструкцій, комплексна механізація та автоматизація виробництва, упровадження передової технології і наукової організації праці. Зазначені виробничі фактори найбільш істотно визначають введення. Однак вони аналізуються при розгляді діяльності підрядчика (або забудовника, який застосовує господарський спосіб будівництва), оскільки мають місце в сфері будівельного виробництва, а не при аналізі виконання плану запровадження в дію в замовника-забудовника.

Аналіз капітальних вкладень незавершеного будівництва починається із з’ясування, якою мірою план і рівень його виконання за цими показниками забезпечують своєчасне введення пускових потужностей і основних фондів. Разом із тим установлюється, чи сприяють капітальні вкладення розв’язанню завдань науково-технічного прогресу, спеціалізації і кооперування виробництва; чи віддається перевага технічному переозброєнню, модернізації устаткування і реконструкції діючих підприємств або новому будівництву; як концентруються засоби і ресурси для пускових та інших розпочатих будівництв і об’єктів. Важливими завданнями аналізу є перевірка забезпечення комплексного будівництва об’єктів виробничого, житлово-комунального й іншого призначення на міських нових будівництвах, а також дотримання раціональної структури капітальних вкладень.

Виконання плану капітальних вкладень залежить від обсягу і своєчасності фінансування будівельно-монтажних робіт, постачань устаткування та інших факторів, досліджуваних у процесі аналізу. На виконання робіт з будівництва об’єктів (етапів) або відсутність устаткування за інших рівних умов тягне за собою невиконання плану капітальних вкладень.

Для аналізу виконання плану капітальних вкладень і стану незавершеного будівництва поряд зі звітами за Ф.№2-кс використовують «Баланс за капітальними вкладеннями» (Ф.№1-забудовник), «Звіт про фінансування капітальних вкладень» (Ф.№7-кс), планові й облікові дані. Крім того, для аналізу даних капітальних вкладень додатково залучається ряд звітних даних за основною діяльністю підприємства.

Аналіз стану незавершеного будівництва.Зі збільшенням обсягів капітальних вкладень і переходом на нові методи господарювання значення аналізу незавершеного будівництва різко зростає. Незавершене капітальне будівництво — це створена частина основних фондів, яка не введена в експлуатацію через неповну готовність їх до користування за прямим призначенням.

Від незавершеного капітального будівництва слід відрізняти капітальні вкладення і незавершене будівельне виробництво. Це не ідентичні, хоча певною мірою і однорідні показники, що характеризують стан готовності будівельної продукції та повноту пов’язаних з нею витрат.

Кожне підприємство-забудовник обчислює припустиму величину незавершеного будівництва в проектах своїх планів на початок і кінець планованого року, а також і титульних списках.

Звіт даних про залишки і рух незавершеного будівництва за рік наводяться в спеціальному розділі звітів за Ф.№2-кс.


Читайте також:

 1. ABC-XYZ аналіз
 2. Cтатистичне вивчення причин розлучень.
 3. I визначення впливу окремих факторів
 4. I. Введення в розробку програмного забезпечення
 5. II. Багатофакторний дискримінантний аналіз.
 6. SWOT-аналіз у туризмі
 7. SWOT-аналіз.
 8. Tема 4. Фації та формації в історико-геологічному аналізі
 9. V. Нюховий аналізатор
 10. Абстрактна модель оптимального планування виробництва
 11. АВС (XYZ)-аналіз
 12. Автоматизація виробничих процесів




Переглядів: 947

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Основні об’єкти аналізу в капітальному будівництві | Аналіз економічної ефективності капітальних вкладень

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.01 сек.