Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Напрямки розвитку систем WDM

Використання технології WDM дозволяє виключити додаткове прокладання оптичного кабелю в існуючій мережі. Навіть, якщо в майбутньому вартість волокна зменшиться за рахунок використання нових технологій, волоконно-оптична інфраструктура (прокладання волокна і встановлення обладнання) завжди буде коштувати дорого. Для її ефективного використання необхідно мати можливість протягом тривалого часу збільшувати пропускну здатність мережі і збільшувати набір надаваних послуг без зміни оптичного кабелю. Технологія WDM надає таку можливість. На сьогодні технологія WDM використовується в основному на лініях великої протяжності, де необхідна широка смуга пропускання. Мережі міського і регіонального масштабу і системи кабельного TV потенційно також являються широким ринком для технології WDM. Необхідність ефективно використовувати прокладений кабель призвела до значного збільшення кількості каналів, які передаються по одному волокну і зменшення відстані.

Численні переваги системи WDM позначаються на їх ціні: по-перше, стають важливими деякі властивості оптичних компонентів і характеристики оптичних кабелів; по-друге, вимоги до архітектури і вибору систем WDM являються більш жорстокими ніж для систем рівня STM-16. Сумісне використання технологій часового і хвильового мультиплексування дозволяє значно розширити спектр наданих послуг залишаючи практично без заміни більшу частину обладнання. Використання технології WDM дає великі переваги, але вимагає високого рівня підготовки технічного персоналу і сучасного контрольно-вимірювального обладнання.

Узагальнена схема системи DWDM

Система DWDM дуже схожа на традиційну систему TDM. Сигнали різних довжин хвиль, які генеруються одним або декількома оптичними передавачами об’єднуються мультиплексором в багатоканальний складовий оптичний сигнал, який далі розповсюджується по оптичному волокну. При великих відстанях передачі на лініях зв’язку встановлюється один або декілька оптичних повторювачів. Демультиплексор приймає складовий сигнал виділяє з нього вихідні канали різних довжин хвиль і направляє їх на відповідні фотоприймачі. На проміжних вузлах деякі канали можуть бути доданні або виділені з складового сигналу за допомогою мультиплексорів вводу/виводу або пристроїв крос-комутації.

λ1
λ2
λ3
 
 
λ1
λ2
λ3
 
 


OADM

 

λ1 λ2

λ1 λ1

λ3 вв/вив

 

Головною відмінністю систем DWDM є те, що в DWDM передача ведеться на декількох довжинах хвиль. Важливо відзначити, що на кожній довжині хвилі система DWDM може передавати мультиплексований сигнал систем TDM. Система DWDM складається з одного або декількох лазерних передавачів, одного або декількох підсилювачів EDFA (оптичний підсилювач з волокнами легованими ербієм ), мультиплексорів вводу/виводу, оптичного волокна, демультиплексора і відповідної кількості фотоприймачів, а також електричного обладнання, яке обробляє дані, що передаються у відповідності з використовуваними протоколами зв’язку і системами мережевого управління.

 


Читайте також:

  1. Active-HDL як сучасна система автоматизованого проектування ВІС.
  2. I. Органи і системи, що забезпечують функцію виділення
  3. I. Особливості аферентних і еферентних шляхів вегетативного і соматичного відділів нервової системи
  4. II. Анатомічний склад лімфатичної системи
  5. II. Бреттон-Вудська система (створена в 1944 р.)
  6. III етап. Системний підхід
  7. III.Цілі розвитку особистості
  8. III.Цілі розвитку особистості
  9. III.Цілі розвитку особистості
  10. IV. Розподіл нервової системи
  11. IV. Система зв’язків всередині центральної нервової системи
  12. IV. УЗАГАЛЬНЕННЯ І СИСТЕМАТИЗАЦІЯ ВИВЧЕНОГО




Переглядів: 732

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Технологія WDM | Спілкування і комунікація. Функції спілкування.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.