Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 5 (с. 117).

Н02:

Учні отримують картки (НО2) і в парах складають діалоги протягом 4—5 хв. По закінченні роботи дві-три пари інсценують свої діалоги перед класом. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.

A. Make up a dialogue.

You are going on the holidays to some place (choose the place from the exercise 4, page 117 in the textbook). Your friend doesn't know where to spend his/her holidays. You:

— invite your friend to join you;

— explain why you think this tour will be interesting;

— tell your friend what you can learn/do during this trip.

B. Make up a dialogue.

Your friend is going on the holidays and has already planned them. You don't know where to spend your holidays. You:

— ask where your friend is going;

— what places he/she will visit;

— why he/she thinks this trip will be interesting.

2) Впр. 3 (с. 116). Робота в парах.

Учитель розподіляє між парами учнів по одному твердженню з вправи для обго­ворення. Час виконання завдання — 3—5 хв. По закінченні роботи один учень від кожної пари читає твердження і висловлює свою думку щодо нього. Решта класу, якщо необхідно, доповнює розповіді. Учитель стежить за правильністю ви­конання завдання.

3) Робота з картками.

НОз:

Учні отримують картки (НО3) і в парах складають діалоги. По закінченні роботи дві-три пари інсценують свої діалоги перед класом. Учитель контролює правиль­ність вимови слів та граматичної будови речень.

A. Make up a dialogue.

You are from another country and you are going to make a tour around Ukraine. You have come to a Travel Agency. You ask the agent:

— what things you may take with you;

— what places it is better to see in Ukraine;

— about some useful tips for the travellers in Ukraine.

B. Make up a dialogue.

You work in a Travel Agency. A person who is going to make a tour around Ukraine comes to you. You tell the person:

— what things he/she may take;

— what places it is better to see in Ukraine;

Speaking

— some helpful tips for the travellers in Ukraine.


III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 72), письмово.

Summarizing2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями в режимі T ^ Class.

T: I think you have learned a lot of new things today. What things and activities were the most interesting for you? What facts do you remember best of all? What informa­tion was the most unusual for you? Why?

УРОК 79 (7)

Підтема: Нас запрошує казка.

Мета: Ознайомити учнів зі взірцями українського фольклору.

Ознайомити учнів із синонімічними англійськими та українськими прислів'ями. Навчати розуміти загальний зміст тексту під час читання. Практикувати учнів у монологічному мовленні. Продовжувати удосконалювати техніку читання. Тренувати учнів у письмі. Розвивати культуру мовлення. Виховувати інтерес до українського фольклору. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО1), (НО2), для роботи у групах (НО3).

$ Хід УРОКУ

і. підготовка до сприйняття іншомовного МОВЛЕННЯ

Greeting1. Привітання.

T: Good morning, boys and girls. How are you today? Ps: Good morning, teacher. We are very well, thank you. T: I'm glad to see you. Ps: We are glad to see you, too.

Aim2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we are going to read a Ukrainian tale about the bear and the bees. We'll also remember other Ukrainian tales and not only Ukrainian ones. Besides, we'll revise and learn some English proverbs which are very similar to our proverbs.

Warming up3. Уведення в іншомовну атмосферу.

T: Let's learn one of the English poems, which is called «limerick» and is well-known in England. Вивчення вірша.

Учитель роздає учням картки для самостійної роботи (НОх) і двічі читає вірш. Учні уважно слухають і заповнюють пропуски у картках. По закінченні один із учнів за­писує вставлені слова на дошці, а вчитель та решта класу перевіряють. Потім усі ра­зом з учителем хором читають вірш, двоє-троє учнів самостійно декламують його.

There was once a Lady of Niger, Who smiled as she rode on a tiger; They returned from the ride With the Lady inside, And the smile on the face of the tiger.

Listen to the poem and complete it:

There was once a Lady of Niger,

Who_______________________ as she rode on a

They returned from the ride

With the Lady__________________ ,

II. Check on Homework
Reading

And the_________________ on the face of the

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 72).

Дві-три пари учнів інсценують доповнений діалог перед класом. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

2) РЗ, впр. 2 (с. 72).

Учні ланцюжком читають речення, які вони склали. Учитель контролює правиль­ність граматичної будови речень.

3) РЗ, впр. 3 (с. 72).

Двоє-троє учнів читають свої міні-твори перед класом. Ще два-три зошити учитель перевіряє вибірково.

2. Подання тексту для читання. Впр. 1 (с. 118).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання.

а) Бесіда з учнями.

T: Do you know any Ukrainian tales? What are they about? Who are the main cha­racters of these tales? What is you favourite tale?

б) Ознайомлення з новою лексикою.

На дошці записано слова: hollow, own, tiny, to uproot, to pay back, a unity, to be able, Just you try!

Учитель їх читає, учні хором повторюють і за його допомогою перекладають рідною мовою.

2) Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком вголос читають текст казки. Учитель контролює правильність вимови слів.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. а) Робота з картками.

Учні отримують картки (НО2) і самостійно визначають правильний порядок ре­чень відповідно до тексту казки. Той, хто першим впорається із завданням, читає текст, який у нього вийшов. Учитель та решта класу коригують відповідь, якщо необхідно.


Put the sentences in the correct order.

] The Bear put his head into the hollow to eat the honey.

] A Bear came to see them.

] Even the tiny bees know how to defend themselves.

] The Bear told the bees to give him some honey.

] The bees hurt the Bear and saved their house.

] Some wild bees lived in a hollow of a tree.

] He promised to kill all the bees if they didn't give him honey.

Speaking3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 2 (с. 118).

Учні ланцюжком читають запитання вправи та відповідають на них.

2) Впр. 3 (с. 119).

Учні ланцюжком переказують казку, спираючись на малюнки вправи. Потім двоє- троє учнів переказують самостійно. Учитель стежить за правильністю будови речень.

3) Впр. 5 (с. 119).

Клас поділяється на групи по 4—5 осіб. Кожна група отримує набір карток (НО3), з яких має скласти казку та інсценувати її. Учитель разом із класом визначає найкращий виступ.

Т: Put the parts of the tale in the correct order and act it out.

Ho

Once there were the Cat and the Cock. They lived together and were happy.

w

One day the Cat went to find some food. He told the Cock, «Don't open the door to anybody!»

The Fox saw that the Cock was alone and came to the house. She said, «Open the door, the hunters are after me!» And the Cock opened the door.

The Fox caught the Cock and ran away. The Cock cried for help and the Cat heard him and saved. The next day the Cat went to get some food and told the Cock not to open the door.

The Fox saw that the Cat went away and again came to the house and said, «Dear Cock, let me come in. I'm so tired!» and the Cock let the Fox into the house.

The Fox caught the Cock and ran away with him. When the Cat came back, he saw that there wasn't the Cock in the house. So he took a big bag and the violin and went to the Fox's house.

The Cat started to play the violin near the Fox's house. The Fox's daughter said, «Mother, I'll go and see who is playing so sweetly». And she left the house.

The Cat caught the Fox's daughter and put it into the bag. Then he started to play again. The Fox couldn't wait for her daughter and went out to see who was playing so well.

H°2:

The Cat caught her and put into the bag. Then he went into the house and freed the Cock. And they lived happily, as before.

Writing4. Розвиток навичок письма. Впр. 4 (с. 119).

Учні самостійно письмово доповнюють англійські прислів'я та добирають до них українські еквіваленти. Потім ланцюжком записують доповнені прислів'я на дошці та розповідають відповідні їм українські. Учитель та решта класу перевіряють правильність виконання завдання.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 73), письмово.

Summarizing2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями в режимі T ^ Class.

T: I hope you enjoyed our lesson today. Do you know other Ukrainian tales? What are they about? Do you know any other proverbs? Can you tell them? Do you know similar Ukrainian proverbs?

УРОК 80 (8)

Підтема: Граматичні пазли.

Мета: Повторити й активізувати лексику теми.

Ознайомити учнів із новим граматичним матеріалом: особливостями вживання сполучників and, but, so, because.

Повторити і відпрацювати вживання граматичних часів дієслів. Продовжувати формувати навички діалогічного мовлення. Практикувати учнів в аудіюванні. Продовжувати удосконалювати техніку читання. Тренувати учнів у письмі. Виховувати в учнів активну життєву позицію. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО), м'яч.

$ ХЩ УРОКУ

I. ШДГОТОВКА до СПРИЙНЯТТЯ ШШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting1. Привітання.

Учні хором повторюють два-три вітальні вірші за вибором учителя.

Aim2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we are going to learn some new facts about English sentences and we will practise the use of the linking words and tenses of the English verbs during our lesson. We'll also read and discuss a very interesting story.

Warming up3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Повторення лімерика (див. урок 79).

Клас разом із учителем хором повторює вірш, потім двоє-троє учнів самостійно розповідають його.

2) Гра «Correct the Sentence».

Учні стають навколо учителя. Він по черзі кидає м'яч кожному з них і говорить

речення в будь-якому граматичному часі з вивчених раніше з помилкою. Учень

повертає м'яч та виправляє помилку. Той, хто не може цього зробити, розповідає

свій улюблений вірш. Наприклад:

T: I help my mother yesterday.

P1: I helped my mother yesterday.

T: We cooked the cake already.

P2: We have already cooked the cake.

T: She is playing with her brother at 5 o'clock yesterday.

ІІ. Check on Homework
Presenting Grammar

P3: She was playing with her brother at 5 o'clock yesterday.

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ

1. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 73).

Учні ланцюжком читають правильно розташовані речення вправи. Учитель ко­ригує відповіді, якщо необхідно.

2) РЗ, впр. 2 (с. 73).

Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи. Учитель контролює пра­вильність виконання завдання.

3) РЗ, впр. 3 (с. 73).

Двоє-троє учнів по черзі читають закінчення казки, яке вони склали. Ще два-три зошити вчитель перевіряє вибірково.

2. Подання нового граматичного матеріалу: сполучники and, but, so, because.

1) Бесіда з учнями.

Учитель записує на дошці речення:

he enjoys playing football.
_ she got wet under the rain. _ I didn't have time, the rain started.

He doesn't like playing volleyball, She didn't take her umbrella, _ I haven't phoned you, _ The wind blew

Один із учнів біля дошки доповнює речення словами so, but, and, because. Учитель пропонує визначити, в якому реченні і які сполучники вживаються для вираження протилежної думки, результату, продовження думки, причини. Потім один із учнів читає правила на с. 120 підручника. Якщо необхідно, учитель їх коментує та пояснює.

2) Впр. 1 (с. 120).

Учні ланцюжком читають речення вправи, доповнюючи їх необхідними сполуч­никами. Учитель контролює правильність виконання завдання.

3) Впр. 2 (с. 120).

а) Учні ланцюжком усно складають речення за завданням вправи. Той, хто не може скласти речення, має розповісти свій улюблений вірш.

б) Робота з картками.

Учні отримують картки (НО), самостійно складають запитання з поданих слів, записують їх та ланцюжком читають. Після цього вони у парах ставлять один одному ці запитання і, по закінченні роботи, розповідають про своїх співрозмов­ників, додаючи інформацію про себе і вживаючи вивчені сполучники. Учитель контролює правильність виконання завдання.


Наприклад:

Px: My friend's hobby is painting, and my hobby is listening to music.

P2: My friend likes travelling because he likes to meet new friends. I like travelling,

because I like to learn new things.

Ho:

Make up questions and ask your partner. 1) your/What/hobby/is?

2) other/have/countries/Do/friends/you/in?

3) you/travelling/do/Why/like?

4) play/you/games/What/like/do/to?

5) favourite/is/book/your/What?

Reading3. Подання тексту для читання. Впр. 3 (с. 121).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда з учнями.

T: Are you good friends? Do you have good friends? Can you prove that your friends are good? Why do you think you are good friends? Are you ready to help your friends in a difficult situation? Will you help any people, whom you don't know?

2) Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком читають речення вправи, доповнюючи їх необхідними словами. Учитель стежить за правильністю виконання завдання.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Гра «True/False».

Клас поділяється на дві команди. Учитель читає речення, а члени кожної з команд по черзі визначають, чи відповідають вони змісту тексту. За кожну правильну відповідь надається один бал. Перемагає команда, яка отримає більше балів. T: Steve lives in a big town called Newton. Steve goes to school not far from his house.

Steve likes his school because his friends and teachers are really good.

Steve has two brothers and they go to school together.

Donald enjoys making cars.

Jack dislikes to work in the shop.

Steve dreams to be a pilot.

Every day Steve walks to school.

The lessons in school last 45 minutes.

Steve usually comes home after 4 o'clock.

One day Steve was late home from school, because he played with his friends.

б) Бесіда з учнями.

Учитель ставить запитання, учні ланцюжком відповідають на них. T: Where does Steve live? What can you tell about Steve's family? What are his brothers? What does Steve want to be? What time does Steve get up every morning? How does he get to school? When does he come home? Why was Steve late home from school one day? What do you think about Steve's act?

в) Переказ тексту.

Учні ланцюжком переказують текст по 2—3 речення. Потім двоє-троє учнів розповідають історію самостійно перед класом. Учитель контролює правильність граматичної будови речень та вимови слів.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

РЗ, впр. 1—3 (с. 74), письмово.

Summarizing2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями в режимі T ^ Class.

T: We have done a lot of work today. What tasks did you like? Why? What was diffi­cult for you? Do you have any questions?

УРОК 81 (9)

Підтема: Готуємось до відпочинку.

Мета: Закріпити і систематизувати лексику теми. Поглибити знання учнів про свою країну. Тренувати учнів у діалогічному та монологічному мовленні. Практикувати учнів в аудіюванні. Розвивати культуру мовлення. Удосконалювати техніку читання. Розвивати навички письма. Навчати учнів працювати у групах. Виховувати дбайливе ставлення до пам'яток культури. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для самостійної роботи (НО).

$ Хід УРОКУ

і. підготовка до сприйняття іншомовного мовлення

Greeting1. Привітання.

Учні хором повторюють два-три вітальні вірші за вибором учителя.

Aim2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: This lesson we'll discuss the best places for spending holidays in Ukraine. You'll tell us your ideas about the ways of having good time with friends and parents. At the end of our lesson we'll make a project about our country.

Warming up3. Уведення в іншомовну атмосферу.

1) Повторення лімерика (див. урок 79).

Клас разом із учителем повторює вірш хором. Потім двоє-троє учнів розповідають його самостійно.

2) Робота з картками.

Учитель роздає картки для самостійної роботи і двічі читає текст діалогу. Учні уважно слухають і виконують завдання на картках. По закінченні роботи вони ланцюжком читають відповіді, учитель контролює їхню правильність.


HOLIDAYS WITH A FRIEND

— Hello, Nick! Are you in a hurry?

— Hello, Den. I'm hurrying to meet my friend Yanek.

— Is he from Slovakia?

— No, he's from Poland.

— Why is he coming to our country, Nick?

— Well, he is fond of our culture and he has never been to our country before.

— Is he arriving by plane?

— He is afraid of flying by plane. He prefers to go by train.

— What places are you going to visit, Nick?

— First, we'll go to the Crimea to visit the most interesting places there. Then we are planning to visit Poltava, Kharkiv and Chernihiv.

— Will you go to Kyiv?

— Of course. But we'll go there at the end of August.

— What places are you going to visit in the Crimea?

— You see, Den, my friend is interested in arts and he wants to see the pictures by Aivazovsky. So, first of all we'll go to Feodosiya, then we'll visit Vorontsovskiy Palace in Alupka.

— Does you friend paint pictures?

ІІ. Check on Homework

— No, he doesn't. But Yanek makes wonderful photos. Come to my place, he'll show you some of them.

HO:


 

ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ 1. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 74).

Учні ланцюжком читають речення, які вони склали.

2) РЗ, впр. 2 (с. 74).

Учні ланцюжком читають міні-діалоги, які вони склали.

3) РЗ, впр. 3 (с. 74).

Учні ланцюжком читають доповнені речення вправи. Учитель контролює пра­вильність виконання завдань, виправляючи помилки у випадку їх наявності.


Reading2. Подання текстів для читання.

1) Впр. 1 (с. 122).

Учитель поділяє клас на два варіанти і пропонує першому варіанту прочитати перший текст вправи, а другому — другий. Учні самостійно читають тексти про­тягом 2—3 хв, потім ланцюжком висловлюються, з якими твердженнями вони погоджуються, а з якими ні.

2) Впр. 3 (с. 122).

а) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. Бесіда за фотографіями до вправи.

T: Do you know the places in the photos? What do you see in them? What part of Ukraine can these places be in? Have you been there?

б) Reading. Етап читання.

Учитель поділяє клас на три варіанти і розподіляє тексти вправи між ними. Учні самостійно читають тексти, доповнюють їх і визначають, яке фото відповідає кож­ному з них. По закінченні роботи діти ланцюжком читають доповнені тексти і на­зивають відповідні фото. Учитель контролює правильність виконання завдання.

в) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту. Бесіда з учнями.

T: Now answer my questions.

What place is George visiting? Where is Sam spending his holidays? What is Dave writing about the weather? What is Sam writing about the food?

Speaking3. Розвиток умінь мовлення.

1) Впр. 4 (с. 123).

Учні в парах складають діалоги за завданням вправи протягом 5 хв. По закінчен­ні роботи дві-три пари інсценують діалоги перед класом. Учитель стежить за пра­вильністю вимови слів.

2) Впр. 5 (с. 123).

Учні у групах з 4 осіб готують по 4—5 запитань, які б, на їхню думку, англійські учні хотіли поставити українським школярам. Після цього кожна група обирає по одному представнику на роль українця в англійській школі. Він має відпові­сти на запитання «англійців», які по черзі ставлять йому члени інших груп. За кожне правильно складене запитання та відповідь група отримує один бал. Пере­магає та, що набере більше балів.

3) Впр. 2 (с. 122).

Гра «I Can't Believe It».

Клас поділяється на три команди, кожна з яких готує розповідь про два стерео­типи (позитивні чи негативні) щодо життя українців. По закінченні роботи чле­ни кожної команди по черзі висловлюють свої думки, а решта погоджуються чи спростовують їх. Учитель разом із класом обирає найкращу розповідь та найкра­ще спростування.

Project Work4. Робота над проектом (с. 123).

1) Етап підготовки проекту.

Учні в групах по 4—5 осіб обговорюють питання, подані у підручнику, розробля­ють план екскурсії чи туру й оформлюють це у вигляді брошури.

2) Презентація проекту.

Один-двоє представників від кожної команди представляють свій проект класу. Учитель визначає найкращу роботу.

III. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Homework1. Домашнє завдання.

1) Домашнє читання (с. 156).

2) РЗ, впр. 1, 2 (с. 75), письмово.

Summarizing2. Підведення підсумків уроку.

Бесіда з учнями в режимі T ^ Class.

T: We have discussed a lot of places in Ukraine. What place have you never been to? What place would you like to visit during your holidays? Why? With whom would you like to go there?

УРОК 82 (10)

Підтема: Урок домашнього читання.

мета: Ознайомити учнів із новою лексикою за темою.

Розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення. Удосконалювати техніку читання. Тренувати учнів в утворюванні питальних речень. Продовжувати формувати навички аудіювання. Практикувати учнів у письмі. Виховувати любов до літератури. Обладнання: Підручник, робочий зошит, картки для роботи у групах (НО1), для роботи в парах (НО2), для самостійної роботи (НО3).

$ Хід УРОКУ

I. ШДГОТОВКА до СПРИЙНЯТТЯ ШШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ

Greeting1. Привітання.

Учні хором повторюють 2—3 вітальні вірші за вибором учителя.

Aim2. Повідомлення теми та мети уроку.

T: Today we'll read and discuss one more tale about the insects «The Ant and the Grass- hopper».

Warming up3. Уведення в іншомовну атмосферу.

Гра «In the Library».

Клас поділяється на дві команди: бібліотекарів та читачів. Члени кожної команди отримують одну з карток (НОх). Учні, пересуваючись класом і ставлячи один одно­му запитання, мають знайти свого партнера. Перемагають три пари, що першими об'єднаються. Т: Find your partner.


HO,

s Librarians»-team


 

 


Л

Find out who likes to read books about animals. You have this book.

Find out who likes

to read books about travelling. You have this book.

Find out who likes to read books about famous people. You have this book.

Find out who likes to read poems. You have a book of poems.


Ю


 

 


Find out who likes to read detective stories. You have this book.

Find out who likes to read tales about animals. You have this book.

Find out who likes to read tales about people. You have this book.

Find out who likes

to read books about nature. You have this book.


 

 


sReaders»-team


 

 


You like to read books about animals.

You like to read books about travelling.

You like to read

books about famous people.

You like to read poems.


 

 


Ю


 

 


You like to read detective stories.

You like to read tales about people.

You like to read tales about animals.

You like to read books about nature.


 

 


основна частина уроку

1. Перевірка домашнього завдання.

1) РЗ, впр. 1 (с. 75).

Учні ланцюжком читають запитання, які вони склали. Учитель стежить за пра­вильністю їхньої граматичної будови.

2) РЗ, впр. 2 (с. 75).

Двоє-троє учнів читають свої міні-твори перед класом. Ще 2—3 зошити учитель перевіряє вибірково.

2. Подання тексту для читання (с. 156).

1) Pre-Reading Activity. Етап підготовки до читання. а) Робота з картками.

Учні отримують картки (НО2) і складають запитання з поданих слів. Після цього вони ланцюжком читають речення, які склали. Учитель контролює правильність їхньої граматичної будови.

II. check on Homework
Reading

Потім учні в парах ставлять один одному ці запитання. По закінченні роботи двоє-троє учнів розповідають про своїх співрозмовників, використовуючи їхні відповіді. Учитель контролює правильність виконання завдання.

Make up questions and ask your partner.

1) read/you/books/Do/to/like?

2) like/do/to/books/What/you/read?

3) favourite/your/book/is/What?

4) writer/is/this/Who/of/book/the?

5) this/about/What/book/is?

б) Ознайомлення з новою лексикою.

Учитель записує на дошці нові слова: an ant, a grasshopper, a violin, a neighbour, an anthill, пояснює їхнє значення англійською, а учні перекладають їх рідною мовою.

2) Reading. Етап читання.

Учні ланцюжком читають по 2—3 речення тексту. Учитель стежить за правильністю вимови слів.

3) Post-Reading Activity. Етап перевірки розуміння змісту тексту.

а) Гра «True/False».

Клас поділяється на дві команди. Учитель читає речення, а члени кожної коман­ди по черзі визначають, відповідають вони змісту тексту чи ні, і виправляють не­правильні твердження. За кожну правильну відповідь надається один бал. Пере­магає та команда, яка набере більше балів. T: The grasshopper could play the violin. When the sun was hot, the grasshopper worked. An ant lived not far from the grasshopper. The ant liked music and dancing.

The grasshopper didn't understand why the ant worked so hard.

The ant believed that autumn came after summer and winter came after autumn.

In autumn the weather was warmer.

The grasshopper continued to play the violin in autumn.

In winter the grasshopper didn't play the violin.

In winter the ant remembered all the food in the anthill.

The grasshopper came to the ant's door.

The grasshopper wanted to play the violin for the ant.

The ant wasn't happy to see the grasshopper.

The ant gave some food to the grasshopper.

The grasshopper went to look for another friend.

б) Робота з картками.

H°2:

Учні отримують картки для самостійної роботи (НО3) і складають запитання з поданих слів. По закінченні роботи вони ланцюжком читають складені

запитання і відповідають на них. Учитель контролює правильність граматичної будови речень.


 

 


HO


Make up questions and answer them. 1) do/grasshopper/the/summer/What/in/did?

2) summer/do/the/did/What/ant/in?

3) grasshopper/the/did/tell/in/ant/What/summer/the?

4) weather/autumn/the/What/like/was/in?

5) in/play/Did/violin/the/autumn/grasshopper/the?

6) in/go/winter/did/Where/grasshopper/the?

7) ant/the/go/grasshopper/did/to/Why/the?

8) ant/did/the/tell/the/What/grasshopper?

в) Переказ тексту.

Учні ланцюжком переказують текст по 2—3 речення. Потім двоє-троє учнів перека­зують його самостійно. Учитель контролює правильність виконання завдання.

ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ


Читайте також:

  1. II. Найважливіші проблеми, що визначають розвиток місцевого самоврядування і є спільними для будь-яких урядових систем.
  2. IV. Повідомлення теми та мети уроку V. Сприймання і засвоєння нових знань, умінь та навичок.
  3. Pp. Розвиток Галицько-волинського князівства за Данила Романовича
  4. V Розвиток кожного нижчого рівня не припиняється з розвитком вищого.
  5. V. Систематизація і узагальнення нових знань, умінь і навичок
  6. Аграрні реформи та розвиток сільського госпо- дарства в 60-х роках XIX ст. — на початку XX ст.
  7. Адміністративно-територіальний устрій та соціально-економічний розвиток
  8. Адміністративно-територіальний устрій та соціально-економічний розвиток
  9. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  10. Актуальність безпеки життєдіяльності. Сталий розвиток людини
  11. Акцентуація характеру – перебільшений розвиток певних властивостей характеру на шкоду іншим, в результаті чого погіршуються відносини з оточуючими людьми.
  12. Будова, функції і розвиток спинного мозку




Переглядів: 479

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Перевірка домашнього завдання. 20 сторінка | Домашнє завдання.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.037 сек.