Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Варіант 1

За поданими описами визначте форму держави. (Відповідь обґрунтуйте.)

1). Країна розділена на чотирнадцять адміністративних одиниць, на чолі яких стоять призначені королем глава території та Рада, яка обирається населенням. Главою держави є король, який призначає та звільняє з посад міністрів, а в окремих випадках може розпустити парламент. Король передає владу у спадок. Парламент обирається строком на чотири роки. Він приймає закони, визначає політику держави, може висловити недовіру уряду. (Унітарна держава, обмежена монархія, демократія.)

2). Країну розділено на дев’яносто п’ять департаментів, у кожному з яких існують органи самоврядування, обрані населенням, та префекти, призначені цими органами за погодженням з центральним урядом. Президент обирається загальнонародним голосуванням строком на сім років. Він має право розпустити парламент, самостійно призначати та звільняти з посади прем’єр-міністра. Парламент приймає закони і може висловити недовіру уряду, що, однак, не тягне за собою його обов’язкової відставки. (Унітарна держава, президентська республіка, демократія.)

3).Країна складається з п’яти провінцій, у кожній з яких діє виборний орган, що вирішує питання місцевого значення. Глава держави — імператор. Він призначає на посаду прем’єр-міністра та членів уряду. Законодавча влада належить двопалатному парламенту, нижня палата якого обирається раз на чотири роки. Верхня палата парламенту частково складається з обраних членів, частково — із членів, які успадковують свої міста. Верхня палата одночасно є вищим судовим органом. Одна з провінцій двадцять років тому була захоплена під час збройного конфлікту та з того часу в ній точаться постійні, часом збройні, сутички з представниками місцевого населення, яке вимагає незалежності своєї землі.

4). Країну розділено на райони, глави яких призначаються президентом країни. Існує також автономна республіка, статус якої визначено Конституцією країни. Глава держави — президент, він призначає прем’єр-міністра (за згодою парламенту) та членів уряду (за власним розсудом), може скасувати рішення уряду чи парламенту автономної республіки, але не має права розпустити парламент країни. Однопалатний парламент обирається строком на п’ять років, його головним завданням є законодавча діяльність. Парламент має право імпічменту, але його процедура дуже складна. Серед вищого керівництва країни — два сини президента, два його брати, жінка та ще декілька родичів. Проведено референдум щодо безстрокового продовження повноважень президента, йому присвоєно звання «Батько нації». (Унітарна країна, мішана республіка, присутні елементи авторитаризму.)


Читайте також:

  1. II варіант
  2. VI етап. Аналіз варіантів зміни цін конкурентами.
  3. Алгоритм планування податкових платежів. Вибір оптимального варіанту оподаткування та сплати податків.
  4. АЛОМОРФИ І ВАРІАНТИ МОРФЕМ
  5. Альтернативні варіанти виробництва при повній зайнятості ресурсів
  6. Альтернативні варіанти геополітичної орієнтації України
  7. Альтернативні варіанти довгострокового фінансування діяльності підприємства
  8. Варіант
  9. Варіант
  10. Варіант
  11. Варіант
  12. Варіант




Переглядів: 1900

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Варіант 2 | Варіант 2

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.