Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Економіка підприємства як галузь економічної науки, її мета та структурна будова

· Найдите папку Информатика_2012_2013/методичка_рус_контрольная_работа_MS Word/, содержащий файл Контрольная работа

· В данном файле следует произвести следующее:

1. Настройте параметры страницы созданного документа: поля – верхнее и нижнее 1 см, левое 2 см, правое 1 см. (Разметка страницы/Параметры страницы/Поля)

2. Титульный лист (Оформление произвольное). Используйте WordArt для художественного оформления.

3. В конце первой страницы вставьте разрыв страницы (Вставка/Разрыв страницы).

4. Форматирование первого абзаца приведенного текста на стр. 2: шрифт Times New Roman, размер 14 пт, междустрочный интервал – 1, выравнивание по ширине.

5. Абзац начинается с буквицы (Вставка/Текст/Буквица)

6. Произведите форматирование второго абзаца приведенного текста на стр. 2: шрифт Times New Roman, размер 14 пт, отступ первой строки – 1 см, междустрочный интервал – 1, выравнивание по ширине.

7. Приведенный текст является цитатой из учебника. Выполните сноску на автора.(Ссылки/Вставить сноску).

8. В приведенной таблице найдите общую сумму зарплаты, используя команду арифметических действий.(Макет/Данные/формула).

9. Необходимо форматировать таблицу согласно требованиям:

· автоподбор по ширине окна

· выравнивание по центру ячейки

· использование команды нумерации столбцов

10. Нумерация таблиц и рисунков, а также диаграмм должна осуществляться автоматически (используйте команду сплошной нумерации),(Ссылки/Вставить название).

11. Создайте диаграмму по данным из последнего столбца таблицы. Вид диаграммы «круговая», обтекание «в тексте».

12. Готовые математические формулы нужно ввести с помощью команды «Вставка-Формулы»

13. Пронумеруйте страницы, расположение номера страницы – внизу страницы, справа. На первой странице номер невидимый.(Вставка/номер страницы)

14. На второй странице вставьте в колонтитул выражение «ОДБ №1,Фамилия», )Вставка/Верхний колонтитул).

15. На первой странице установите рамку (Разметка страницы/Фон страницы/Границы страниц).

16. В конце документа создайте нумерованный список литературы из 2 источников. В тексте необходимо сделать ссылку на эту литературу используя команду «ссылка» «перекрестная ссылка».

17. В тексте имеется четыре заголовка, необходимо обозначить их, используя команду «стили». Заголовки должны быть с отступами сверху 12 пт и снизу 12 пт (группа команд «абзац»)

В конце документа сделайте содержание, используя команду «ссылки

Економіка підприємства як галузь економічної науки, її мета та структурна будова

Наука «Економіка підприємства», як і політична економія, макроекономіка і мікроекономіка, є економічною наукою. Між ними є багато спільного, але існують істотні відмінності. Спільним для них є те, що всі вони досліджують виробничі відносини між людьми й дію економічних законів та закономірностей у процесі виробництва, розподілу і споживання матеріальних благ.

Істотна різниця між політекономією і макроекономікою, з одного боку, і економікою підприємств — з іншого, полягає в різних рівнях здійснюваного ними аналізу. Макроекономіка і політекономія досліджують економіку в цілому та її великі підрозділи. Вони аналізують такі агреговані параметри, як наприклад, валовий внутрішній продукт, загальна сума витрат і доходів, сукупний рівень цін і сукупний попит тощо. Образно висловлюючись, ці науки дають змогу пізнати економіку з висоти космічного польоту.

Мікроекономіка й економіка підприємств досліджують конкретні економічні суб’єкти — окремі підприємства і галузі, окремі домогосподарства — з акцентом на вивчення виробничих відносин і дії економічних законів та закономірностей при виробництві конкретних видів продукції чи прийнятті економічних рішень на рівні згаданих суб’єктів. При цьому аналізуються дохід і витрати окремих підприємств і домогосподарств, формування цін на конкретні продукти, поведінка трудових колективів підприємств, вдале або невдале використання їх можливостей та ін. На цьому рівні, за висловом американських економістів, вивчається вже не ліс, а окремі дерева з метою побачити зблизька деякі специфічні компоненти економічної системи. Таким чином, між політекономією і макроекономікою, з одного боку, та мікроекономікою й економікою підприємства — з іншого, існує таке спів­відношення, як між загальним і окремими : перші з названих наук вивчають загальне, другі — окреме.

Проте між мікроекономікою та економікою підприємств також є принципові відмінності. Мікроекономіка вивчає і досліджує діяльність окремих економічних суб’єктів усіх галузей народного господарства. На основі теоретичного аналізу вона пояс­нює, як і чому приймаються відповідні економічні рішення окремими підприємствами чи іншими економічними суб’єктами — робітниками, споживачами, власниками акцій, домогосподарствами. Крім того, мікроекономіка розкриває відносини суб’єк­тів економіки в процесі створення ринків у різних галузях народного господарства, пояснюючи при цьому взаємодію споживачів та виробників на конкурентному ринку певного товару та механізм встановлення цін на цей товар. Ця наука досліджує також коло питань, пов’язаних з впливом на ринки окремих товарів політики урядів і змін економічної кон’юнктури в інших країнах світу. Як бачимо, мікроекономіка теоретично аналізує економічні явища на нижчому рівні, спираючись на макроекономічну теорію.

Економіка – термін грецького походження, що означає мистецтво ведення господарства. Економіка підприємства – як наука про закони ведення господарства – це сукупність функцій управління, організації, мотивації, контролю, інформації, аналізу і планування, які забезпечують формування та досягнення мети підприємства. Основною метою економіки підприємства є: одержання максимального прибутку (або соціального ефекту) шляхом забезпечення економічної стійкості та подальшого збільшення виробництва продукції; всебічного підвищення його ефективності (економічної, технологічної, соціальної, екологічної); створення експортних ресурсів і необхідних резервів продукції.

Дисципліна «Економіка підприємства» – це галузь економічної науки, що базується на пізнанні та свідомому використанні економічних законів і закономірностей функціонування та розвитку суспільного виробництва. Економіка підприємства – це наука про ефективність виробничої діяльності, шляхи та методи досягнення підприємством найкращих результатів за умови найкращих витрат.

Структурна будова дисципліни складається з таких частин:

1. підприємство в сучасній системі господарювання (підприємство як суб’єкт господарювання, основи підприємницької діяльності, види, об’єднання, реструктуризація та реструктуризація підприємств);

2. ресурсне забезпечення діяльності підприємства (персонал, капітал і виробничі фонди, нематеріальні ресурси та активи, оборотні кошти підприємства, інвестиції);

3. технічна база, організація і планування (інновації, техніко-технологічна база виробництва, організація, виробнича і соціальна інфраструктура, регулювання, прогнозування і планування діяльності);

4. результати та ефективність виробництва (виробництво, якість і конкурентоспроможність продукції, продуктивність, мотивація і оплата праці, витрати і ціни на продукцію, фінансово-економічні результати та ефективність діяльності);

5. антикризова система господарювання (економічна безпека підприємства, реструктуризація і санація, банкрутство та ліквідація).

 


Читайте також:

  1. II. Будова доменної печі (ДП) і її робота
  2. III етап. Аналіз факторів, що визначають цінову політику підприємства.
  3. IV група- показники надійності підприємства
  4. L2.T4/1.Переміщення твердих речовин по території хімічного підприємства.
  5. WEB - сайт підприємства в Інтернет
  6. А) Капітал підприємства, його кругообіг та обіг.
  7. Абсолютні та відності показники результатів діяльності підприємства.
  8. Автопідприємства вантажних автомобілів
  9. АГД як галузь економічної науки
  10. Аграрна політика як складова економічної політики держави. Сут­ність і принципи аграрної політики
  11. Аграрне право як галузь права, його історичні витоки та особливості.
  12. Адміністративне право як галузь права




Переглядів: 537

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ ДЛЯ ПРАКТИЧЕСКИХ ЗАНЯТИЙ | Стратегия диверсификации

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.