Проект пальових фундаментів складається із пояснювальної записки і робочих креслень.
Пояснювальна записка містить:
- конкретний опис інженерно-геологічних і гідрогеологічних особливостей майданчика і конструктивних характеристик споруди, техніко-економічне обґрунтування прийнятої конструкції пальового фундаменту;
- один-два характерних геологічних розрізи з нанесеними на них палями і ростверками для обґрунтовування правильності вибору довжини і розрахункового навантаження на палю;
- таблицю розрахункових навантажень на фундаменти;
- розрахунок паль, пальових фундаментів паль і їх основ за граничним станом;
- схеми окремих характерних типів ростверків і кущів паль.
- робочі креслення містять:
- схематичний план споруди з нанесеними осями і прив'язаними до них геологічними виробками;
- характерні геологічні розрізи, на які наносяться осі будівлі, абсолютні позначки кінців паль і низу ростверків;
- креслення кущів або стрічок паль, ростверків (інколи план ростверків суміщують з планом паль), вузлів їх сполучення між собою, з фундаментними балками і іншими конструкціями, специфікацію елементів, таблиці об'ємів робіт і витрат матеріалів (див. додаток).
- загальні вказівки, що включають перелік використаних інженерно-геологічних матеріалів, абсолютну позначку, прийняту умовно за 0.000, розрахункове навантаження на палю і його обґрунтування, дані про РПВ і їх агресивність, особливості діючих навантажень, глибину промерзання, розрахункові значення абсолютних і відносних деформацій фундаментів.
Розрахунок і проектування пальових фундаментів
У заданих інженерно-геологічних умовах будівельного майданчика рекомендується розрахувати і запроектувати як учбовий варіант пальові фундаменти під каркас або під стіни проектованої будівлі або споруди.