На яких з наведених принципів базується державна політика в галузі охорони праці?
а) Пріоритет життя і здоров'я працівників. б) Повна відповідальність роботодавця за створення належних, безпечних і здорових умов праці. в) Підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення суцільного технічного контролю за станом виробництв, технологій та продукції, а також сприяння підприємствам у створенні безпечних та нешкідливих умов праці. г) Комплексне розв'язання завдань охорони праці на основі загальнодержавної, галузевих, регіональних програм з цього питання та з урахуванням інших напрямів економічної і соціальної політики, досягнень в галузі науки і техніки та охорони довкілля. д) Підвищення працездатності працівників шляхом впровадження нових виробництв та технологій.
На яких з наведених принципів базується державна політика в галузі охорони праці?
а) Соціальний захист працівників, повне відшкодування шкоди особам, які потерпіли від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. б) Встановлення єдиних вимог з охорони праці для всіх підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності незалежно від форм власності та видів діяльності. в) Адаптація трудових процесів до можливостей працівника з урахуванням його здоров'я та психологічного стану. г) Підвищення рівня здоров'я працівників шляхом створення сприятливих умов праці. д) Встановлення вимог з охорони праці для підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності залежно від форм власності та видів діяльності.
На яких з наведених принципів базується державна політика в галузі охорони праці?
а) Використання економічних методів управління охороною праці, участь держави у фінансуванні заходів щодо охорони праці, залучення добровільних внесків та інших надходжень на ці цілі, отримання яких не суперечить законодавству. б) Інформування населення, проведення навчання, професійної підготовки і підвищення кваліфікації працівників з питань охорони праці. в) Використання світового досвіду організації роботи щодо поліпшення умов і підвищення безпеки праці на основі міжнародного співробітництва. г) Проведення політики пільгового оподатковування для підприємств та суб'єктів підприємницької діяльності, на яких відсутній травматизм та професійні захворювання. д) Заохочення власників та працівників додержуватись вимог нормативно-правових актів з охорони праці.