Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



IV. Розгляд зразків виробу.

Розгляньте зразки сніжинок-витинанок.

— Які вам більше до вподоби?

V. Технологія виготовлення виробу(підручник, с. 87).

7. Візьміть папір квадратної форми, складіть його навпіл по ді­агоналі.

8. Утворений трикутник ще раз складіть навпіл.

9. Повторіть ще двічі попередню операцію. Відріжте зайвий кут.

10.На утвореній фігурі простим олівцем нанесіть контури май­бутньої витинанки.

11. Вирізуйте, повертаючи папір, а не ножиці.

12.Розгорніть утворену сніжинку.

Технологія виготовлення виробу "Хоровод ялинок".(підручник, с. 89)

1.Кольоровий папір (зелений) складіть "гармошкою".

2.До згину прикладіть і обведіть шаблон половини ялинки або намалюйте.

3.Міцно стисніть всі шари паперу. Виріжте по контуру ножицями, як показано на малюнку. Вирізуйте, повертаючи папір, а не ножиці.

4.Розгорніть обережно витинанку — ялинки "попливуть" хоро­водом.

5.. Зворотний бік ялинок змастіть клеєм і наклейте на картон основу.

 

VI. Планування наступних трудових дій. Відбір матеріалів та інстру­ментів.

VII. Правила техніки безпеки та гігієни праці.

— Паперопластик нагадує вам правила роботи з ножицями та клеєм.

— Працюйте так, щоб не нашкодити собі і товаришеві.

VIII. Самостійна робота учнів.

IX. Фізкультхвилинка.

X. Продовження самостійної роботи.

XII. Підсумок уроку.

— Чи сподобалося вам виготовляти витинанки?

— Чого нового навчилися?

— Знайдіть на малюнку (підручник, с. 90) однакові сніжинки.

— У вільну хвилину пофантазуйте, придумайте візерунки само­стійно і виріжте цікаві сніжинки.

XIII. Прибирання робочих місць.

 

УРОК ______ Дата _______

Тема.Робота з пластиліном. Пластилін і його застосування. Виго­товлення композиції "Вишні в кошику".

Мета. Розширити загальне уявлення про пластилін та його застосу­вання. Повторити прийоми ліплення. Навчити виготовляти композицію "Вишні в кошику". Розвивати творчі здібності учнів. Виховувати охайність, вдосконалювати культуру праці.

Матеріали та інструменти.Пластилін, картон-основа, дощечка, сте­ки, серветка, зразок виробу, підручник (с. 92-96).

Хід уроку

I. Підготовка робочих місць.

II. Організаційний момент.

Раз, два! Раз, два! Знову мода в нас нова!

—Хто ж її майстри-творці?

—Всі, хто з глиною в руці.


Читайте також:

  1. IV. Розгляд зразка виробу.
  2. IV. Розгляд зразка виробу.
  3. IV. Розгляд зразка виробу.
  4. IV. Розгляд зразків виробу.
  5. Аналіз зразків узагальненого досвіду,
  6. Аналіз зразків-аналогів
  7. Апеляційний розгляд справи у судовому засіданні
  8. Аристотель розглядав дві форми грошей — гроші як простий засіб обігу товарів і як засіб обігу грошового капіталу.
  9. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  10. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  11. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен




Переглядів: 847

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
XII. Підсумок уроку. | III. Повідомлення теми і мети уроку.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.