Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



IV. Розгляд зразка виробу.

V. Технологія виготовлення виробу(підручник, с. 129).

1. Візьміть коробку від чаю або парфумів.

2. Обклейте стіни і дах майбутнього будиночка кольоровим па­пером.

3. Виріжте і наклейте смужку паперу для фундаменту.

4. Виріжте і наклейте вікна, двері.

5. Прикрасьте будинок візерунками.

VI. Планування наступних трудових дій. Відбір матеріалів та інстру­ментів.

VII. Правила техніки безпеки та гігієни праці.

— Пам'ятайте! Недотримання правил безпеки на уроках трудового навчання може спричинити травмування.

1. Гра "Правильно — неправильно".

• Користуюся ножицями з гострими кінцями.

• Залишаю ножиці відкритими.

• Передаю ножиці кільцями вперед.

• Зберігаю ножиці в пеналі.

• Після закінчення роботи клей щільно закриваю, а пензлик мию.

VIII. Самостійна робота учнів.

IX. Фізкультхвилинка.

X. Продовження самостійної роботи.

XI. Оцінювання виробів. Створення композиції "Міні-місто".

XII. Підсумок уроку.

—Чого навчилися сьогодні на уроці?

—Що таке макет?

—Люди яких професій використовують макетування?

—З яких матеріалів виготовляють макети?

XIII. Прибирання робочих місць.

 

 

УРОК ____ Дата _________

Тема. Макетування. Виготовлення хати.

Мета.Навчити учнів виготовляти макет хати на основі розгортки. Вдосконалювати навички розмічання. Дати уявлення про різноманітність архітектурних споруд, про професію диза­йнера. Розвивати образне мислення, уяву.

Матеріали та інструменти.Картон, кольоровий папір, аркуш у клі­тинку, олівець, лінійка, ножиці, клей, пензлик, зразок виробу, підручник (с. 130-131).

Хід уроку

I. Підготовка робочих місць.

II. Організаційний момент.

Ми для радості, для свята будем хату будувати.


Читайте також:

  1. IV. Розгляд зразка виробу.
  2. IV. Розгляд зразка виробу.
  3. IV. Розгляд зразків виробу.
  4. IV. Розгляд зразків виробу.
  5. Апеляційний розгляд справи у судовому засіданні
  6. Аристотель розглядав дві форми грошей — гроші як простий засіб обігу товарів і як засіб обігу грошового капіталу.
  7. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  8. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  9. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  10. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен
  11. В результаті розгляду теоретико - практичних питань студент повинен




Переглядів: 872

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
НІ. Повідомлення і мети уроку. | III. Повідомлення теми і мети уроку.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.