Результати науково-дослідної практики мають бути влені у наступному: - формуванні теоретичної концепції та структури магістерської роботи;
- визначення можливостей апробацій висновків роботи на рівні підприємства, галузі, регіону, країни; - встановленні контактів із вченими та практиками, які займаються розробкою досліджуваних проблем та зацікавлені у впровадженні (застосуванні аналітичних, методологічних та практичних рекомендацій) наукових розробок; - підготовці наукової статті або/та тез доповідей на науково-практичних конференціях, реферату тощо.
Під час проходження практики студент складає звіт, який надається на перевірку керівнику практики завчасно. Звіт з науково-дослідної практики є основним документом, що характеризує роботу студента під час практики. Звіт складають відповідно до програми практики. Складові частини звіту:
– титульна сторінка (додаток А);
– індивідуальне завдання на практику;
– календарний план практики;
– вступ;
– загальні відомості про наукову проблему, яку розв’язує магістрант;
– результат бібліографічних досліджень і патентного пошуку;
– матеріали, які плануються опублікувати;
– висновки;
– список використаних джерел;
– щоденник практики.
Захист звіту та складання заліку студентами здійснюється у терміни, що встановлюються навчальним графіком. Основою для допуску магістранта до складання заліку є наявність звіту, оформлений щоденник з відповідними підписами та відгуками.
Магістранти, звіти яких не відповідають встановленим вимогам, до захисту та заліку з практики не допускаються. Звіт з практики повинен містити основні результати роботи магістранта з усіх розділів програми практики і матеріали, необхідні для виконання магістерської роботи.