Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Назва таблиці

  Заголовок графи Заголовок графи
  підзаголовок графи підзаголовок графи   підзаголовок графи   підзаголовок графи  
         
         
         

Заголовки рядків Графи(колонки)

 

Кожна таблиця повинна мати назву, яку розміщують над таблицею і друкують симетрично до тексту. Назву і слово «Таблиця» починають з великої літери. Назву наводять жирним шрифтом.

За логікою побудови таблиці її логічний суб'єкт (позначення тих предметів, які в ній характеризуються), розміщують у боковику, головці, або в них обох. Кожен заголовок над графою стосується всіх даних цієї графи, кожен заголовок рядка в боковику - всіх даних цього рядка.

Заголовок кожної графи в головці таблиці має бути по можливості коротким. Слід уникати повторів тематичного заголовка в заголовках граф, одиниці виміру зазначати у тематичному заголовку, виносити до узагальнюючих заголовків слова, що повторюються.

Заголовки граф повинні починатися з великих літер, підзаголовки - з маленьких, якщо вони складають одне речення із заголовком, і з великих, якщо вони є самостійними. Висота рядків повинна бути не меншою 8 мм. Графу з порядковими номерами рядків до таблиці включати не треба.

Таблицю розміщують після першого згадування про неї в тексті, так, щоб її можна було читати без повороту переплетеного блоку роботи або з поворотом за стрілкою годинника. Таблицю з великою кількістю рядків можна переносити на наступну сторінку. Таблицю з великою кількістю граф можна ділити на частини і розміщувати одну частину під іншою в межах однієї сторінки. Якщо рядки або графи таблиці виходять за формат сторінки, то в першому випадку в кожній частині таблиці повторюють її головку, в другому - боковик.

При перенесенні частини таблиці на інший аркуш (сторінку) слово «Таблиця» і номер її вказують один раз справа над першою частиною таблиці, над іншими частинами пишуть слова «Продовження табл.» і вказують номер таблиці, наприклад: «Продовженння табл.1.2».

Якщо текст, який повторюється в графі таблиці, складається з одного слова, його можна замінювати лапками, якщо з двох або більше слів, то при першому повторенні його замінюють словами «Те саме», а далі лапками. Ставити лапки замість цифр, марок, знаків, математичних і хімічних символів, які повторюються, не можна. Якщо цифрові або інші дані в якому- небудь рядку таблиці не подають, то в ньому ставлять прочерк.

Примітки до тексту таблиць, в яких наводять довідкові і пояснювальні дані, нумерують послідовно в межах однієї сторінки. Якщо приміток на одному аркуші кілька, то після слова «Примітки» ставлять двокрапку, наприклад:

Примітки:

1.

2.

Якщо є одна примітка, то її не нумерують і після слова «Примітка» ставлять крапку.

Формули в роботі (якщо їх більше однієї) нумерують у межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули в розділі, між якими ставлять крапку. Номери формул пишуть біля правого поля аркуша на рівні відповідної формули в круглих дужках, наприклад: (3.1) (перша формула третього розділу).

Сторінки звіту з практики нумеруються з першої, включаючи титульний аркуш. № сторінок проставляються у верхньому правому куті, перша сторінка не нумерується. Таблиці та ілюстративний матеріал, які розміщені на окремих сторінках усередині звіту, включають до загальної нумерації сторінок.

Заголовки структурних елементів звітів з практики «ЗМІСТ», «ПЕРЕЛІК УМОВШХ ПОЗНАЧЕНЬ», «ВСТУП», «ВИСНОВКИ», «СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ», «ДОДАТКИ» не нумеруються та друкуються великими літерами симетрично тексту сторінки звичайним шрифтом без крапки в кінці. Назви розділів звіту нумеруються та друкуються великими літерами симетрично тексту сторінки звичайним шрифтом без крапки в кінці. Після номера розділу крапку не ставлять. Перенесення слів у заголовку розділів не допускається.

Кожний розділ звіту треба починати з нової сторінки.

Відстань мїж назвою розділу та текстом повинна бути не менше, ніж два рядки.

Звіт з практики має бути написаний абсолютно грамотно, чітко, зрозумілою мовою. Текст необхідно розбивати на абзаци, які складаються з декількох логічно зв'язаних між собою речень.

Абзацний відступ повинен бути однаковим упродовж усього тексту і дорівнювати п'яти знакам.

Посилання на наукові, технічні та інші літературні джерела слід давати згідно зі «Списком використаних джерел» з виділенням цих номерів у квадратних дужках, наприклад: «... у роботах [2,7] визначені шляхи...».

Інформацію, що характеризує господарську діяльність підприємства, необхідно розмішувати в додатках, до яких частіше за все виносять: засновницькі документи підприємства, форми звітності підприємства, рисунки, графіки, діаграми, таблиці по всьому підприємству та його структурних підрозділах, інші економічні та фінансові розрахунки, на основі яких розраховуються основні показники діяльності підприємства.

Додатка слід оформлювати як продовження звіту на його наступних сторінках, розташовуючи додатки в порядку посилань на них у тексті звіту. Кожний додаток повинен починатися з нової сторінку. Додаток повинен мати заголовок, надрукований вгорі малими літерами з першої великої симетрично відносно тексту сторінки. Посередині рядка над заголовком малими літерами з першої великої повинно бути надруковано слово «Додаток» і велика літера, що його позначає. Додатки слід позначати послідовно великими літерами українського алфавіту, за винятком літер Ґ, Є, З, І, ї, Й, О, Ч, Ь. Додатки повинні мати спільну зі звітом наскрізну нумерацію-сторінок.

Список використаних джерел повинен бути оформлений відповідно до чинних стандаргів з бібліографічної та видавничої справи.

Приклад оформлення списку використаних джерел у звіті про практику наведено в талблиці 3.

 

 

Таблиця 3


Читайте також:

  1. Автоматичне заповнення таблиці
  2. Велика буква у назвах річок, гір, морів.
  3. Використання звіту зведеної таблиці для об'єднання даних
  4. Головні таблиці.
  5. Дієслова з префіксом дис-виражають значення ліквідації дії, названої безпрефіксним дієсловом, наприклад: гармонізувати – дисгармонізувати, асоціювати – дисасоціювати.
  6. Добавление названия к таблице
  7. Довідкові таблиці
  8. Завдання 6. Чому автор назвав твір «Портрет Доріана Грея», а не ім’ям головного героя? Яку роль відіграє портрет у творі?
  9. Заголовок – назва словесного твору, яка відображає його основну ідею і є важливим елементом його структури.
  10. Запам'ятайте наступні слова. Які ще частини тіла Ви можете назвати.
  11. Зберігання таблиці
  12. Зведені таблиці в MS Excel




Переглядів: 385

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОФОРМЛЕННЯ ЗВІТУ З ПРАКТИКИ | Список використаних джерел

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.