1. Натисніть педаль гальма декілька разів, коли двигун не працює. Після цього хід педалі повинен залишатися незмінним.
2. Натисніть на педаль до упору і запустіть двигун. Після запуску двигуна педаль повинна рухатися вниз.
3. Наступіть на педаль і вимкніть двигун. У межах ЗО секунд педаль повинна повернутися в своє первісне положення.
Гальмівні механізми передніх та задніх коліс
Автомобіль має передні дискові гальма. Коли гальмівні колодки передніх коліс зносяться до критичної товщини, то індикатор обмеження зносу гальмових колодок видасть звуковий сигнал. Після цього треба замінити колодки.
Задні гальма барабанного типу. Механізм має автоматичне регулювання зазору між колодками та барабаном. Стоянкове гальмо блокує задні колеса. Перевіряйте час від часу стан гальмівних колодок.
Зауваження:
Не використовуйте гальмівну колодку та гальмівний диск, що досягли критичної межі зношування. Це може призвести до руйнування колодки та диску і відмови гальмівної системи.
Застереження щодо гальмування:
• Якщо одна з гальмівних магістралей не працює, будьте уважні, в цьому випадку гальмівний шлях вашого автомобіля суттєво збільшиться.
• Будьте уважні. Килимок підлоги може блокувати роботу педалей. Перевіряйте його стан перед поїздкою.
• Для використання гальмування двигуном, ввімкніть понижаючу передачу. Це допоможе розгрузити гальмівну систему.
• Уникайте довгого гальмування. Це призведе до перегріву гальмівних механізмів і погіршить гальмівні властивості автомобіля.
• Під час руху по слизькій дорозі будьте дуже уважні. Не натискайте різко на педаль гальма. Це може призвести до блокування коліс і втрати керованості.
• Після того, як автомобіль потрапить у воду під час руху, ефективність гальм буде знижена. Після виїзду з води натисніть декілька разів на педаль гальма, щоб висушити гальмівні механізми.