Основна частина курсової роботи складається з розділів, підрозділів, пунктів і підпунктів. Кожний розділ починають з нової сторінки. Кожний елемент основної частини повинен мати закінчену інформацію. Відповідальність за достовірність відомостей, які містить курсова, несе виконавець ‑ студент.
Основна частина курсової роботи містить такі елементи:
‑ теоретичний розділ;
‑ аналітичний розділ.
В теоретичній частині необхідно в повному обсязі розкрити отриману тему та подати статистичний матеріал, який відображатиме основні теоретичні положення соціально-економічного явища, що вивчається в курсовій роботі. Фактичні дані мають бути свіжими, вони беруться за останні роки. Зробити висновки про існування тенденцій, необхідно використовувати таблиці, графіки та діаграми.
Практична частина курсової роботи включає розв’язок 8 задач із поясненнями та висновками.
Висновки
Висновки є своєрідним підсумком проведеного дослідження. Їх розміщують безпосередньо після викладання основної частини, починаючи з нової сторінки.
У висновках викладають найбільш важливі наукові та практичні результати, одержані в курсовій роботі. Далі формулюють рекомендації щодо їх значимості та застосування. Текст висновків, як правило, поділяється на пункти.
Загальний висновок повинен займати 3-5 сторінок. В ньому необхідно чітко сформулювати основні підсумки, які слідують з матеріалу курсової роботи.
Список використаних джерел
Перелік літературних джерел, на які є посилання в роботі, наводять в кінці текстової частини, починаючи з нової сторінки. У відповідних місцях тексту повинні бути посилання. Усі джерела повинні бути проаналізовані в тексті роботи (не повинно бути зайвих джерел), і навпаки, ‑ усі джерела, на які є посилання в тексті роботи, повинні бути зазначені в „СПИСКУ ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ”.