Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Лекція № 3. 4.11.2 ЦИЛІНДРИ.

Конструкція циліндра залежить перш за все від способу цього обігріву і в меншій степені від діаметра і довжини черв’яка.

Циліндри машин для термопластів виконуються із круглого прокату або циліндричних поковок. Товщина стінки циліндра повинна бути достатньою, щоб витримати тиск розплаву до 60 МПа. В циліндрах ливарних машин на стадії вприскування розвивається тиск до120 – 150 МПа. Робоча поверхня циліндра швидко зношується, особливо при переробці матеріалів із абразивними наповнювачами. Тому на робочу поверхню вставляють тонкостінну втулку із високоякісної сталі 38Х2МЮА. Висока стійкість проти зношування досягається досягаються азотуванням, що забезпечує твердість поверхні до HRA 82 – 86, тобто на 8 – 10 одиниць більше, ніж у черв’яків, що запобігає їх взаємний задир і попадання стружки у розплав.

Внутрішня поверхня втулки ретельно шліфується. Зовнішня поверхня повинна надійно прилягати до поверхні циліндра, інакше загальний опір теплопередачі циліндра різко зростає. Тонкостінну втулку перед посадкою у циліндр охолоджують в рідкому азоті і тоді запресовують. Зношену втулку видаляють розточуванням.

На зовнішній поверхні циліндра встановлюють електронагрівачі.

Для охолодження циліндра на зовнішній поверхні циліндра нарізають гвинтову канавку і закладають в них мідні трубки, провальцьовують за під лице із зовнішньою поверхнею циліндра.

Циліндр має ряд радіальних свердлень під термопару, число яких відповідає числу секцій обігріву – охолодження. Навколо завантажувального вікна циліндр має інтенсивне охолодження Канали для циркуляції води можуть бути виконані у вигляді сорочки, привареної до тіла циліндра. Якщо частина циліндра біля завантажувального вікна виконується як окрема деталь, то вона відливається разом із порожниною для циркуляції води. Виготовляти її як окрему деталь рекомендується також виходячи із міркувань, щоб зменшити теплообмін між основною частиною циліндра, що нагрівається і завантажувальною, що охолоджується. Кінець циліндра біля завантажувального вікна має фланець для кріплення його до вузла упорного підшипника.

Великі екструдери з відкатними циліндрами (див рис. 4.3, поз. д ) замість фланцевого з’єднання мають швидко знімальне байонетне з’єднання.

Протилежний кінець циліндра закінчується фланцем із відкидними болтами для кріплення головки. Інколи ця частина циліндра закінчується різьбою для накручування фланця спеціальної конструкції.

Циліндри машин для гумових сумішей, як правило , мають сорочку для рідинного термостатування і виконуються литвом, зварюванням або комбіновано. Приклад зварної конструкції приведений на рис. 4.30. Втулка-гільза 2 і приварений до неї фланець 1 є змінними деталями і по мірі зношування поверхні заміняються новими. Охолоджуюча рідина або нагріваюча пара подаються в сорочку 9 і відводяться з неї через штуцер 7а і 7б. Безпосередній контакт рідини з тілом втулки – одна із суттєвих переваг даної конструкції.

З метою забезпечення зміни втулок при їх зношуванні з’єднання втулка-корпус виконано по посадці з зазором. Для запобігання повороту втулки в корпусі під дією крутного моменту, що передається на неї з черв’яка через гумову суміш, у з’єднання втулка-корпус введена шпонка 6.

 


Читайте також:

  1. Вид заняття: лекція
  2. Вид заняття: лекція
  3. Вид заняття: лекція
  4. Вид заняття: лекція
  5. Вид заняття: лекція
  6. Вступна лекція
  7. Вступна лекція 1. Методологічні аспекти технічного регулювання у
  8. Клітинна селекція рослин.
  9. Колекція фонограм з голосами осіб, які анонімно повідомляли про загрозу вибуху
  10. ЛЕКЦІЯ (4): Мануфактурний період світової економіки
  11. Лекція - Геополітика держави на міжнародній арені
  12. Лекція 02.04.2013




Переглядів: 467

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Черв’яки. | Лекція № 4. Фільтри.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.