Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Повторення раніше вивченого.

а) Гра «Перекладач»

- I’ll name the phrase and you must translate into English.

б) складання діалогу

- Let’s speak each other. We’ll make up a dialogue.

в) повторення слів по темі «Цифри»

- Count from 1 to 10.

- Show me four, two, five, one, seven, nine and etc.

г) робота з фото.

- You bring a photo of your family. Who can name the members of family.

(Виходять до дошки і називають This is my father.)

Введення нових ЛО.

а) семантизація слів.

- Look at the blackboard. You have got a mother, a father, a sister and a brother. They have names.

- And now listen to me.

(вводю слова we, he, she, her, his, kind, nice, happy)

б) фонетичне опрацювання

в) фізхвилинка.

Hands up,

Hands down.

Hands on hips,

Sit down.

г) робота з карткою.

- Look, match and say.

Розвиток навичок мовлення.

а) робота в парах.

- Look at each other and say where is his (her) thing.

б) гра «Name…

- Look at me. I’ll show a child and you must say his/ her name.

Example: His name is Oleh.

Her name is Al’ona.

-And say names of his parents.

в) робота з підручником.

Ex. 3 p. 19

Вивчення вірша.

а) читання вірша вчителем

ex. 2, p. 18

б) пояснення незнайомих слів

Paul- Пол (імя)

Paula - Паула (імя)

large - велика

love - люблю

them - їх

very much - дуже

с) вивчення вірша

- Listen to the first column and repeat after me.

- Listen to the second column and repeat after me.

- And now let’s tell all the rhyme.

ІІІ. ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА УРОКУ

Домашнє завдання.

- At home you must say in English what names of your parents.

Підведення підсумку уроку.

- What did you do at our lessons?

- What tasks did you like most of all?

- Say in English «гарний»

« добрий»

«щасливий»?

 

УРОК 9 Дата: ___________

Тема: Моя родина. Узагальнення вивченого по темі.

Мета: активізувати лексичний матеріал теми; ввести та відпрацювати в мовленні слова: aunt, uncle, granny, grandpa, cousins; вчити будувати короткі висловлювання відповідно до ситуації мовлення; удосконалювати навички іншомовного мовлення.

Розвивати мовну здогадку, фонематичний слух, навички каліграфічного письма.

Виховувати повагу до членів своєї родини.

Обладнання: тематичні малюнки, флеш – картки, картки для самостійної роботи, проектна робота.

ХІД УРОКУ

І. ПІДГОТОВКА ДО СПРИЙНЯТТЯ ІНШОМОВНОГО МОВЛЕННЯ.

Привітання

- Let’s greet each other with such words.

How do you do!

How do you do, too!

Уведення в іншомовну атмосферу.

а) фонетична розминка

(див. урок 8)

б) мовна розминка

- Подивіться уважно на малюнки. Кого ви там бачите? (собачок, пташок, мишок, котиків)

- Ці тварики принесли з собою цікаву лічилку.

Funny numbers

One, one, one, little dogs run,

Two, two, two, cats see you,

Three, three, three, birds on the tree,

Four, four, four, rats on the floor.

ІІ. ОСНОВНА ЧАСТИНА УРОКУ


Читайте також:

  1. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  2. III. Повторення вивченого матеріалу.
  3. Алгоритмічна конструкція повторення та її різновиди: безумовні цикли, цикли з після умовою та з передумовою.
  4. Відміна і повторення виконаних дій.
  5. Вторинна маркетингова інформація – це інформація, зібрана й оброблена раніше самою фірмою чи іншими організаціями для цілей відмінних від мети досліджень.
  6. Вторинна, тобто це дані, зібрані для інших цілей раніше.
  7. Г. Наслідки раніше перенесеного мозкового інсульту.
  8. З розвитком техніки умови праці людини самі по собі не стають безпечними, навпаки, з’являються нові, раніше невідомі небезпечні та шкідливі фактори.
  9. Злочинні групи раніше засуджених
  10. ІV. Закріплення вивченого.
  11. Комбінації. Комбінації з повтореннями
  12. Матеріали для повторення.




Переглядів: 424

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Уведення в іншомовну атмосферу | Повторення раніше вивченого

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.012 сек.