Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Умови використання ЕСТS

Загальні умови використання ЄКТС.

 

Визначаючи основні умови використання ЕСТS, особливу увагу слід зосередити на таких її ознаках.

1. Навчальне навантаження студента денної форми навчання за один академічний рік вимірюється 60 кредитами. В одному академічному році студент вивчає 10-12 дисциплін обсягом 5-6 кредитів. Ступінь бакалавра як кваліфікація вищої освіти потребує 180-240 кредитів (3-4 роки).

2. Кредити – результат навчання. Кредити можна отримати після закінчення відповідного відрізку навчання, виконання певного обсягу роботи і оцінки здобутого результату.

3. Обсяг роботи студента в ЕСТS містить час, проведений на лекціях, семінарах, час для самостійної роботи, підготовки до іспитів, їх складання тощо.

4. Кредити поширюються на всі компоненти навчальної програми і відображають весь обсяг робіт, потрібний для закінчення повного року навчання.

1. Кредити ЕСТS слід призначати всім наявним розділам курсу, нормативним і факультативним. Процес призначення кредиту ЕСТS спонукає заклади широко охарактеризувати структури своїх навчальних програм, але не вимагає жодних змін для цих структур. За певних обставин це призначення може бути простою математичною чи механічною дією, за інших – воно спочатку може викликати потребу у важливих переговорах на рівні факультету чи закладу.

2. Зв’язок між кредитами ЕСТS і кількістю аудиторних годин є опосередкований. Кредити базуються на загальному навчальному навантаженні, яке генерує аудиторні години.

3. Слід розрізняти відмінність між призначенням кредитів для розділів курсу та присвоєнням кредитів студентам. Кредити ЕСТS призначаються для розділів курсу, але присвоюються лише студентам, які успішно завершили курс, задовольняючи всі вимоги до оцінювання.

4. Заява студента на участь у ЕСТS подається не пізніше, як за 6 місяців до початку навчання. Документи заповнюються як рідною, так і англійською мовами, до них додається завірена копія залікової книжки, рекомендації від двох викладачів та одна фотокартка.

5. Навчальний заклад, який користуватиметься ЕСТS, призначає координатора ЕСТSвід закладу та від кожного задіяного факультету. Їхня роль полягатиме в тому, щоб займатися адміністративними й академічними аспектами ЕСТS і надавати консультації студентам.

Координатор від закладу гарантує виконання зобов’язань закладу перед нормами ЕСТS і механізмами реалізації, відповідає за договірні заходи з Євро комісією та Державним органом присвоєння грантів.

Координатор від факультету підтримуватиме ділові зв’язки зі студентами та викладацьким складом кафедр чи факультету та займатиметься переважно практичними та начальними аспектами реалізації ЕСТS.

Щоб отримати знак ЕСТS, університет повинен мати інформаційний пакет, використовувати кредити ЕСТS, мати зразки договорів про навчання, копії документів і докази офіційного академічного визнання. Знак дійсний протягом 3 років. Строк подання заяви – до 1 листопада кожного року. Список ВНЗ, які мають такий знак, опубліковано на веб-сайті Europа.

 

 


Читайте також:

  1. А. Розрахунки з використанням дистанційного банкінгу.
  2. Альтернативна вартість та її використання у проектному аналізі
  3. Аналіз використання капіталу.
  4. Аналіз використання матеріальних ресурсів
  5. Аналіз використання матеріальних ресурсів.
  6. Аналіз використання обладнання.
  7. Аналіз використання прибутку та резервів його зростання
  8. Аналіз використання робочого часу на підприємстві
  9. Аналіз використання фонду робочого часу.
  10. Аналіз ефективності використання каналів розподілу
  11. Аналіз ефективності використання оборотних активів
  12. Аналіз ефективності використання основних засобів.




Переглядів: 657

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Суть та характерні особливості Європейської кредитно-трансферної акумулюючої системи (ЄКТС). | Основні проблеми та завдання, викликані входженням України в Європейський освітній простір.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.