Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Висновки

Під час практики, яку я проходила в Банку “Львів” я мала змогу відчути атмосферу, яка панує в банку, ознайомитися з основними нормативними документами, які регламентують банківську діяльність взагалі і діяльність Банку “Львів” зокрема.

Я ознайомилася з історією ПАТ АКБ “Львів”, його фінансовою звітністю, місцем на ринку банківських послуг, напрямами та специфікою діяльності, видами кредитів, ставками за ними, філіальною мережею та іншими показниками.

Для обслуговування фізичних осіб у банку розроблена власна система грошових переказів. Банком впроваджено нові інформаційні технології, зокрема програми, що удосконалюють процес кредитування населення. Постійно зростаючий рівень доходу населення став наслідком збільшення попиту на кредитні ресурси. У звязку з цим в Банку “Львів” оптимізовано структуру підрозділів розвитку роздрібного кредитування у філіях та розширеного спектра послуг з кредитування фізичних осіб.

Отже, можна зробити висновок, що ПАТ АКБ “Львів” продовжує розвиток, стрімко нарощуючи обсяги діяльності, підвищуючи ефективність операцій та власний конкурентний статус.

Проаналізувавши вище викладений матеріал можна запропонувати наступні заходи щодо удосконалення діяльності роботи банку:

- впровадження нових ефективних методів роботи з клієнтами;

- ефективне використання та розміщення наявних коштів, у тому числі залучених та запозичених;-

- постійне підвищення професіоналізму та компетенції персоналу банку, активна кадрова робота з підбору персоналу з високим рівнем відповідальності, професійних знань, новаторським хистом;

- виважений фінансовий менеджмент при управління структурою активів та пасивів, формуванні оптимальної структури балансу;

Проходження виробничої практики в ПАТ АКБ “Львів” дало мені можливість глибше і детальніше ознайомитись з особливостями банківської діяльності, отримати висококваліфіковані консультації працівників відділення.

Головним завданням банку залишається збереження завойованих позицій на регіональних ринках з метою підвищення прибутку як банку в цілому, так і його філій шляхом проведення виваженої політики щодо оптимізації мережі установ.

Незважаючи на нестабільну ситуацію яка сформувалась в країні та у банківській системі, ПАТ АКБ “Львів” залишається надійним і успішни банком, що вбачає своєю головною метою захист фінансових інтересів своїх клієнтів.

Список використаних джерел:

1. Закон України “Про банки і банківську діяльність” № 2121-III від 07.12.00 (з урахуванням змін від 27 квітня 2007 року N 997-V).

2. Закон України “Про Національний банк України” № 679 - XIV від 20.05.1999 (з урахуванням змін).

3. Постанова Правління НБУ № 279 від 06.07.2000 “Про затвердження Положення про порядок формування та використання резерву для відшкодування можливих втрат за кредитними операціями банків” (з урахуванням змін).

4. Постанова Правління НБУ № 368 від 28. 08. 2001 “Про затвердження Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні” (з урахуванням змін).

5. Постанова Правління НБУ № 516 від 03.12.2003 р. “Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних(депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами”.

6. Постанова Правління НБУ № 527 від 18.12.98 “Про затвердження Інструкції про порядок відкриття та використання рахунків у національній та іноземній валюті” (з урахуванням змін).

7. Ігор Дугін. Врахування чинників зовнішнього середовища в процесі управління кредитним портфелем комерційного банку. // Вісник НБУ, 2013. - № 5.

8. Пернарівський О. Аналіз та оцінка ризику ліквідності банку// Вісник НБУ. -№10 . – 2014. – с . 26-29.

9. Банкiвськi операцiї : Навч. посiбник / В.I. Капран ; М.С. Кривченко О.К. Коваленко; С. I. Омельченко . - К. : Центр навчальної лiтератури, 2013.

10. Банківські операції; Підручник / A.M. Мороз, M.I. Савлук, М.Ф. Пуховкіна та ін.; за ред. д-ра екон. наук, проф. А. М. Мороза. - К.: КНЕУ, 2012.

11. Банківський менеджмент: Навчальний посібник / За ред. О.А. Кириченка. - К: Знання, 2013. - 438 с.

12. Дмитренко М.Г. Кредитування і контроль: Навчально-методичний посібник. - К: Кондор, 2012. - 296 с.

13. Кредитний ризик комерційного банку: Навчальний посібник / В.В. Вітлінський. - К.: Т-во “Знання”, 2013. - 251 с.

14. Методика розрахунку економічних нормативів регулювання діяльності банків в Україні, затверджене постановою Правління Національного банку України від 28.11. 2013 р. № 489.

15. Руденко Л.В. Міжнародні кредитно-розрахункові та валютні операції: Підручник. - К.: Центр учбової літератури, 2012. - 632 с.

16. [Електронний ресурс] : http://web.banklviv.com

17. [Електронний ресурс] :http://buklib.net

18. [Електронний ресурс] : http://www.bank.gov.ua


Читайте також:

  1. А. Підготуйте і запишіть висновки-рекомендації для автора, який перекладає текст з російської мови на українську.
  2. Аналіз одержання результатів. Висновки рекомендації.
  3. Висновки
  4. Висновки
  5. Висновки
  6. ВИСНОВКИ
  7. Висновки
  8. Висновки
  9. Висновки
  10. ВИСНОВКИ
  11. Висновки
  12. Висновки




Переглядів: 337

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Тема 10. Охорона праці у банківській установі | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.003 сек.