Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ТЕОРЕТИЧНА ЧАСТИНА

На принциповій схемі зображують усі електричні елементи, необхідні для здійснення і контролю у виробі заданих електричних процесів, і всі електричні зв'язки між ними, а також електричні елементи (роз'єми, зажими і т.п.), якими закінчуються вхідні і вихідні ланцюги.

Електричні схеми (позначаються Е) підпорядковують на схеми електричні принципові (Е3), схеми електричні структурні (Е1), схеми електричні функціональні (Е2), схеми електричних сполук (Е4), схеми електричних підключень (Е5) і схеми електричні загальні (Е6). Крім того, в окремих випадках використовують схеми електричні об'єднані (Е0), на яких поєднуються різні типи схем одного виду, наприклад,схеми електричні підключень і з'єднань. Загальні правила виконання схем встановлюються ГОСТ 2.701-84 і ГОСТ 2.702-75.

Схеми електричні принципові визначають повний склад виробу і дають детальне уявлення про принцип роботи виробу. На основі схеми електричної принципової розробляють цілий ряд інших конструкторських документів – схеми з'єднань, креслення печатних плат, переліки елементів і т.д. На схемі електричній принциповій зображують усі електричні елементи та пристрої, необхідні для здійснення і контролю у виробі відповідних електричних процесів. Елементи зображують у вигляді умовних графічних позначень (УДО) відповідно до ГОСТ.

Кожен елемент схеми електричної принципової повинен мати позиційне літерно – цифрове позначення відповідно до ГОСТ 2.710 – 81. Порядкові номери елементам надають починаючи з одиниці в межах групи елементів, що мають однакові літерні позначення (R1, R2 і т.д., DD1, DD2 і т.д.). [ ГОСТ 2.702 – 75 ЕСКД

Порядкові номери присвоюють відповідно до послідовності розташування елементів або пристроїв на схемі зверху вниз, у напрямку зліва направо, позиційне позначення проставляють поруч з графічним позначенням елемента з його правого боку або над ним. При зображенні на схемі елемента рознесеним способом його позиційне позначення проставляють біля кожної частини (наприклад DD1.1, DD1.2 і т.д.). Обов'язковим документом, що випускається спільно зі схемою електричною принциповою, є перелік елементів (ПЕ3). У відповідних ГОСТах визначені правила його виконання .

При виконанні схеми електричної принципової на полі схеми допускається поміщати такі текстові дані, як вказівки про марки, перетини і забарвлення кабелів, вимогах до електричного монтажу, вказівки про призначення окремих ланцюгів (наприклад, про живлення мікросхем).

При виконанні схеми електричної принципової на декількох аркушах дотримується наскрізна нумерація і виконується загальний перелік елементів.


Читайте також:

  1. I. Вступна частина
  2. II Основна частина
  3. II Основна частина
  4. II Основна частина
  5. II частина
  6. II частина.
  7. II. Основна частина
  8. II. Основна частина
  9. II. Основна частина ЗАНЯТТЯ
  10. III Заключна частина
  11. III Заключна частина
  12. III Заключна частина




Переглядів: 452

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Правила монтажу інтегральних мікросхем | Тема № 8

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.