Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






МАТЕМАТИКА 17.03

Множення виду 320∙3. Розв'язування задач. Знаходження довжини сторони трикутника за двома відомими сторонами та периметром

Мета: ознайомити учнів з множенням виду 320 • 3; вдосконалювати вміння розв'язувати задачі, пов'язані з одиничною нормою; тренувати у складанні задач, подібних до поданої; розвивати мислення; виховувати інтерес до предмета.

Хід уроку.
I. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ МОМЕНТ
II. АКТУАЛІЗАЦІЯ ОПОРНИХ ЗНАНЬ
1. Перевірка домашнього завдання
Завдання 859
— Скільки разом каштанів, кленів і тополь у парку? (50 + 50 • 4 + 50 • 4 • 3 = 850 дерев).
Завдання 860
— Прочитайте вирази у порядку зростання відповідей.
(90:6:5 = 3; 80 • 6 — 250=230; 480 : 6 + 250=330; 280 : 4 + 481=551; 40-7 + 320 = 600; 360 : 4* 9 = 810)
2Коментоване розв'язування прикладів )усно) (с 133, завдання 861; 862)
III. ПОВІДОМЛЕННЯ ТЕМИ І МЕТИ УРОКУ
— Сьогодні на уроці ми ознайомимося з множенням виду 240 • 3.
IV. ВИВЧЕННЯ НОВОГО МАТЕРІАЛУ
1. Аналіз способу обчислень (с. 134, завдання 863)
— Розгляньте записи і поясніть спосіб обчислення. 320 • 3 = (300 + 20) • 3 = 300 • 3 + 20 • 3 = 900 + 60 = 960
2. Обчислення з коментуванням (с. 134, завдання864)
180•3 = 540 240 • 2 = 480 150•5 = 750 210 • 4 = 840
Фізкультхвилинка
V. РОЗВИТОК МАТЕМАТИЧНИХ ЗНАНЬ
1. Колективна робота над задачею (с 134,завдання 865)
— Прочитайте задачу.
— Скільки грамів кухонної солі складає добова порція для однієї корови? (65 г)
— Прочитайте питання задачі.
— Скільки днів у тижні? (7 днів)
— Що дізнаємося спочатку? (Скільки кухонної солі буде потрібно двом коровам на 1 добу.)
— Що дізнаємося в другій дії? (Скільки грамів солі потрібно двом коровам на тиждень.)
— Складіть і запишіть коротку умову. Розв'язання запишіть діями з поясненням.

Розв'язання
1) 65 • 2 = 130 (г) — буде потрібно двом коровам на 1 добу;
2)130•7 = 910(г)
Відповідь: 910 грамів кухонної солі буде потрібно двом коровам на тиждень.
2. Складання подібної задачі (с. 134, завдання 866)
— Складіть задачу, подібну до попередньої, знаючи, що добова порція солі для коня становить 32 г.
3. Усне виконання завдання з коментуванням (с 134,завдання866)
4. Самостійна робота
1 варіант
1. Розв'язати задачу.
24 кг яблук і 18 кг груш розклали в кошики по 6 кг в кожний. Скільки кошиків із фруктами вийшло?
2. Розв'язати приклади.
230•4-200 (37•3-11): 20
110•6 + 320 10:10 + 999
240•2:8 300-40•4
2 варіант
1. Розв'язати задачу.
14 кг помідорів і 22 кг огірків розклали в ящики, по 4 кг у кожний. Скільки ящиків з овочами вийшло?
2. Розв'язати приклади.
54•2 + 200 280•3-300
140•4 : 7 (360: 6-10)•5
3•24:9:4 3•27:9•108
VI. ПІДСУМОК УРОКУ

VII. ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ С. 134, завдання 869; 870.

 

 


Читайте також:

  1. Дата: 17.03.20хх р.
  2. Домашнее задание: чтение - в папке (читать словосочетания); математика - в папке (состав числа 6).
  3. МАТЕМАТИКА
  4. Математика
  5. МАТЕМАТИКА 01.04
  6. МАТЕМАТИКА 03.02
  7. МАТЕМАТИКА 04.02
  8. МАТЕМАТИКА 05.02
  9. МАТЕМАТИКА 06.04
  10. МАТЕМАТИКА 10.02
  11. МАТЕМАТИКА 10.03
  12. МАТЕМАТИКА 12.02




Переглядів: 610

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Випадки множення і ділення в межах 1000, які зводяться до табличних. Розв'язання задач. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.004 сек.