Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Побудова запиту на оновлення даних.

 

Запити на оновлення використовуються для додавання, змінення та видалення даних в одному або кількох наявних записах. Запити на оновлення можна вважати функціональним варіантом діалогового вікна Пошук і заміна. Потрібно ввести критерій відбору (приблизний еквівалент рядка пошуку) і критерій оновлення (приблизний еквівалент рядка заміни). На відміну від діалогового вікна Пошук і заміна, запити на оновлення можуть містити кілька критеріїв, дають змогу оновити велику кількість записів за один раз і одночасно змінити записи в кількох таблицях.

Створимо запит «Заміна предмету». Спочатку створимо простий запит на вибірку по трьох таблицях: Вчитель, Викладаєі Предмет(рис.4.24), запустимо його на виконання. Обов'язково потрібно клацнути мишкою в будь-якому місці таблички, яка з'явитися у нас як результат роботи запиту. Потім перейдемо в режим конструктора. На вкладці Конструктор у групі Тип запитувиберемо Оновлення . Запустимо запит на виконання. У таблиці результату роботи запиту внесемо необхідні зміни, наприклад, вчитель Циркуль перестав викладати хімію, а став викладати біологію, а вчитель Присідайло звільнився, на його місце прийшов вчитель Швидкий і став викладати замість фізкультури волейбол (рис.4.25).

Рис. 4.24 Рис. 4.25

 

Після виконання цього запиту змінюватися дані у всіх таблицях і запитах, де вони використовуються. Перевірте це, відкриваючи таблиці Вчителі, Отримує тощо.

 

При створенні запитів на додавання записів або на створення таблиці Access запропонує спочатку вказати ім'я створюваної або поповнюваної таблиці.

При виконанні запиту на видалення, видаляються всі зв'язані записи в таблицях, якщо у вікні Зміна зв'язківсхеми даних (рис.1.25) встановлені прапорці Забезпечення цілісності даних, Каскадне оновлення зв'язаних полівіКаскадне видалення зв'язаних записів.З одного боку, це дуже зручний засіб при зміні і видаленні всіх непотрібних записів, а з іншого боку, потрібно бути дуже обережним при проведенні цієї операції.

 

Звіти

Звіт- це форматоване представлення даних, яке можна вивести на екран або роздрукувати. Звіти дозволяють витягувати з БД (з таблиць або запитів) потрібні відомості і представити їх у вигляді, зручному для сприйняття, а також надають широкі можливості для узагальнення і аналізу даних.

Перед створенням звіту слід подумати про наступні речі:

• Хто користуватиметься звітом?

• Які дані – Поляі Записи- слід додавати в звіт, а які слід виключити з нього?

• Чи буде звіт виводитися на друк або використовуватиметься для аналізу даних?

При роздруковуванні таблиць і запитів інформація видається практично в тому вигляді, в якому зберігається. Часто виникає необхідність представити дані у вигляді звітів, які мають вигляд традиційного текстового документа і легко читаються. Детальний звіт включає всю інформацію з таблиці або запиту, але містить заголовки і розбитий на сторінки з вказівкою верхніх і нижніх колонтитулів.

Об'єкт ЗвітСУБД Access окрім даних з БД може містити наступні текстові елементи, які спрощують його сприйняття:

1. Заголовок. Цей розділ друкується лише у верхній частині першої сторінки звіту. Використовується для виведення даних, таких як текст заголовка звіту, дата або частина пояснення тексту документа, які слід надрукувати один раз на початку звіту.

2. Верхній колонтитул. Використовується для виведення даних, таких як заголовки стовпців, дати або номери сторінок, що друкуються зверху на кожній сторінці звіту.

3. Область даних, розташована між верхнім і нижнім колонтитулами сторінки. Містить основний текст звіту. У цьому розділі з'являються дані, що роздруковуються для кожного з тих записів в таблиці або запиті, на яких заснований звіт.

4. Нижній колонтитул. Цей розділ з'являється в нижній частині кожної сторінки. Використовується для виведення даних, таких як підсумкові значення, дати або номери сторінки, що друкуються знизу на кожній сторінці звіту.

5. Примітка. Використовується для виведення даних, таких як текст висновку, загальні підсумкові значення або підпис, які слід надрукувати один раз в кінці звіту. Не дивлячись на те, що в режимі Конструктора розділ "Примітка" звіту знаходиться внизу звіту, він друкується над нижнім колонтитулом сторінки на останній сторінці звіту.

 


Читайте також:

  1. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  2. Адреси даних. Вказівники.
  3. Аксіоматика структурних і складних типів даних. Структурні типи даних.
  4. Архіватори даних.
  5. АСОЦІАЦІЯ. ПОБУДОВА АСОЦІАТИВНОГО КУЩА
  6. Бухгалтерські рахунки, їх призначення, функції і побудова
  7. Бюджетний устрійпоказує, в який спосіб побудована бюджетна система. Іншими словами,він відображає організацію вертикальної структури бюджету держави за рівнями влади.
  8. Введення даних.
  9. Ввід початкових даних.
  10. Визначення практичної придатності побудованої ої регресійної моделі.
  11. Визначення та побудова трикутників швидкостей.
  12. Виклад запиту видатків/ надання кредитів за бюджетною програмою в розрізі економічної класифікації/ класифікації кредитування.




Переглядів: 881

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Перехресні запити | Способи створення звіту

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.007 сек.