МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах
РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ" ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів Контакти
Тлумачний словник |
|
||||||||||
Тема. Переглядаємо презентаціюМета: ознайомити учнів з середовищем редактора презентацій, навчити відкривати презентації та переглядати їх; розвивати пам’ять, логічне мислення, творчу уяву, довільну увагу; виховувати самостійність, відповідальність, охайність при веденні записів. Обладнання.додаткові картки, зошит з друкованою основою Хід уроку І. Організаційна частина. Дзвоник дав усім наказ До роботи швидше в клас. Працюватимемо гарно, Щоб урок пройшов не марно ІІ. Актуалізація опорних знань 1.Бліц-опитування. - З чого складається презентація? - Як називають програму для створення комп’ютерних презентацій? - Що таке презентація? - Що таке комп’ютерна презентація? 3. Перевірка завдання «Для кмітливих» с. 100 (підручник). 4. «Мозкова атака».(задачі-вірші) Дві сестрички, дві лисички, Заплели по дві косички. Скільки разом у лисичок Є заплетених косичок? o Чотири індики Пішли на музики, Танцювали гупали Скільки ніжок тупали? · В’яже бабуся-лисиця Трьом онукам рукавиці. - Подарую вам, онуки, Рукавички по дві штуки. Бережіть, не загубіть! Скільки всіх? Перелічіть? o В садок вийшли я і тато Снігом щепи обгортати. Ми по десять обгорнули Скільки щеп в городі було. 5. «Лісовий телеграф» Учитель видає учням, які сидять за першими партами картки, на яких записані числа 2, 3, 4 і показує таку схему:
Продемонструйте результат. IV. Мотивація навчальної діяльності. Я думаю, що активна робота вашого мозку дає нам право мандрувати далі по країні інформатики і знайомитись з програмою презентацій. На сьогоднішньому уроці ви дізнаєтесь алгоритм перегляду презентацій, у яких режимах можна працювати з презентаціями, які дії можна виконувати зі слайдами та їх об’єктами. V. Вивчення нового матеріалу. 1. Пояснення учителя Для того,щоб переглянути презентацію слід вибрати кнопку «Показ слайдів», яка розташована у верхньому лівому кутку вікна PoverPoint. Під час перегляду розгорніть слайди на весь екран. Щоб перейти до нового слайду потрібно натиснути клавішу Еnter, а щоб повернутися до попереднього слайда – потрібно натиснути клавішу Backspace . Слайди можна переглядати та додавати нові. На цій самій вкладці можна змінювати і послідовність розташування слайдів та видаляти їх. Зміна місця розташування здійснюється перетягуванням. А щоб видалити слайд , слід його виділити та натиснути клавішу Delete. . 2. Самостійна робота з підручником . Прочитайте правила перевірки презентації. Ці поради ви відшукаєте у своєму підручнику на с. 101. 3.Коментована робота над презентацією вчителя «Наш клас».
VІ. Фізкультхвилинка. Раз-два. Всі присіли. Потім вгору підлетіли. Три-чотири. Нахилились, зі струмочка гарно вмились. П’ять-шість. Всі веселі, крутимось на каруселі. Сім-вісім. В потяг сіли, ніжками затупотіли. Дев’ять-десять! Відпочили і за парти дружно сіли. VІІ. Закріплення нового матеріалу. 1. Робота з підручником: Працюємо в парах .Опрацювати алгоритм роботи з комп’ютером с.101
2. Робота з комп’ютером. Інструктаж з правил техніки безпеки. Робота з алгоритмом роботи по перегляду презентації (підручник с.102-103) . 3. Фізкультхвилинка (офтальмологічна пауза).
Раз, два. Рівно голова! Три, чотири, п’ять Будем очі затулять. Шість, сім Знов відкрили І на вісім затулили. Міцно, міцно потримали. І все знову починали. П’ять разів так повторили, За місця робочі сіли.
4. Робота в зошиті з друкованою основою. Y.Підсумок уроку. Гра «Мікрофон» - Як відкрити створену презентацію? - Як створити презентацію? - Як зберегти презентацію? - Які клавіші слід використовувати для переходу до наступного або попереднього слайду? - Яка різниця між командами Зберегти і Зберегти як...? Релаксація. - Сядьмо зручніше. Ви сьогодні гарно попрацювали і для того щоб навчитися контролювати свої емоції, свій організм ми проведемо релаксаційну вправу. Заплющіть очі, зробіть п’ять глибоких вдихи і видихи… Ви у лісі. Все навкруг зелене – трава, кущі, дерева. Які квіти ви побачили в траві? А кущі, яких звірів вони вам нагадали? Підніміть голівки вгору крізь гілля просвічується сонячне проміння, які гріє ваші обличчя. Аж раптом подув маленький вітерець… дмухніть собі в долоньки. Що у вас в долоньках залишилось від літнього лісу? IX. Домашнє завдання 1. Опрацювати запитання на с. 103. 2. Опрацювати задачу 1 с.104 3.Створити слайд «Мій улюблений герой»(за бажанням)
Урок23 Читайте також:
|
|||||||||||
|