Конституційний суд .Суд включає 15 суддів, що обираються на дев'ять років і діє як єдина колегія. Судді призначаються по тертям — парламентом на спільному засіданні палат, Президентом республіки і вищою магістратурою, загальною та адміністративною.
Судді обираються з числа членів вищих загальних і адміністративних судових органів, штатних професорів права університетів і адвокатів за умови, якщо вони мають стаж роботи не менший від 20 років. Вони не можуть призначатися повторно.
Голова Суду обирається з числа його членів на трирічний термін. Мандат судді несумісний із заняттями якої-небудь посади. Судді мають імунітет, на зразок парламентського. У відношенні суддів не існує вікових обмежень.
Суд — автономний орган в адміністративному й фінансовому відношенні, має своє відособлене приміщення. Рішення схвалює кворум в 11 суддів і присутності принаймні одного судді від кожних трьох призначуваних категорій. Рішення приймаються більшістю голосів, у разі їхньої рівності голос голови дає перевагу.
Повноваження Конституційного суду:
-контроль (попередній і наступний) за конституційністю законів і актів, що мають силу закону;
-розгляд суперечок про компетенцію (ст. 134), що можуть виникнути між парламентом і урядом, главою держави і парламентом, органами судової влади та урядом, а також між державою й областями, або між областями;
- розгляд обвинувачення по відношенню до Президента Республіки.
При проведенні голосування суд має повноваження народного вето