Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Назва підрозділу

Після назв розділів і підрозділів крапки не ставлять.

Якщо в роботі наявні пункти підрозділів, то вони мають потрійну нумерацію, де перша цифра вказує на номер розділу, друга – номер підрозділу, третя – номер пункту підрозділу. Для полегшення сприйняття такої нумерації варто уникати, але якщо необхідність у ній виникає, то пункти підрозділів не виносять в окремий заголовок, а подають з абзацу напівжирним курсивом і далі викладають текст. Наприклад:

1.1.1. Назва пункту. Текст роботи.

Стиль наукової роботи.Загальна вимога до тексту будь-якого наукового дослідження, тим більше до праці філолога, така: робота повинна бути написана гарною літературною мовою. Думки викладати потрібно коротко, формулювання повинні бути зрозумілими. Потрібно також пам’ятати основні риси, що характеризують стиль наукової літератури: логічність, чіткість викладу думок, термінологічна точність, яка виключає можливість подвійного тлумачення певних положень, відсутність (або майже відсутність) емоційної забарвленості, і спиратися на них, створюючи власний науковий твір.

Вираз на зразок «Я у моїй роботі + дієслово» неприпустимий у науковому стилі викладення інформації та є однією з найбільш частих стилістичних помилок, що спостерігаються у студентів, які пишуть або захищають дипломну (курсову) роботу. У науковому тексті необхідно уникати персоніфікації («У нашій роботі + дієслово», «У цій роботі + дієслово») та використовувати безособові звороти на зразок: «У пропонованій роботі розглядається…», або вживати форму першої особи множини (тобто автор і керівник роботи та всі автори використаних у ній джерел) «У дипломній (курсовій) роботі ми + дієслово».

 

Науковий керівник дипломної роботи, перевіряючи розділи, стежить за тим, щоб окремі думки та положення, висловлені студентом, були логічно пов’язані з усім текстом, щоб кожна завершена думка виокремлювалася в абзац, щоб було зрозуміло, що є авторським, а що – запозиченим (у цьому випадку обов’язково вказується джерело).

Оформлення ілюстрацій і таблиць.Ілюстрації (схеми, діаграми, графіки) сприяють кращому розумінню змісту роботи, надають роботі документальності та переконливості. Ілюстрації дозволяють наочно показати те, що потребує довгих описів та пояснень.

Таблиці застосовують у тих випадках, коли необхідно компактно представити цифрову інформацію, кількісні дані або навести узагальнену інформацію за темою розділу/підрозділу.

Ілюстрації та таблиці необхідно розміщувати безпосередньо після тексту, у якому на них вперше наведено посилання.

Кожна таблиця повинна мати назву і номер, які розміщують над нею. Номер таблиці складається з номера розділу та порядкового номера таблиці, між якими ставиться крапка. Наприклад, першу таблицю першого розділу нумерують так: Таблиця 1.1.

Ілюстрації позначають скороченням «Рис.» (рисунок) і нумерують послідовно в межах розділу. Номер ілюстрації складається з номера розділу та порядкового номера ілюстрації, між якими ставиться крапка. Наприклад, другий рисунок першого розділу потрібно позначити так: Рис. 1.2.

Ілюстрації, як і таблиці, повинні мати назви, що друкують одразу після її номера. Цю інформацію зазначають під ілюстрацією. Назву таблиць та ілюстрацій вирівнюють по центру без абзацного відступу.

 

Приклад оформлення таблиці:

Таблиця 1.1.


Читайте також:

  1. J Названия стран и их столиц
  2. J Названия стран – существтельные и прилагательные
  3. Велика буква у назвах річок, гір, морів.
  4. Визначення часу початку руху частини, підрозділу із вихідного району
  5. Вправа 3. Встановіть правильну відповідність між авторами, представниками кейнсіанства, і назвами робіт: 1) Дж. М. Кейнс; 2) Дж. Робінсон; 3) А. Хансен ; 4) Д. Хікс.
  6. Дієслова з префіксом дис-виражають значення ліквідації дії, названої безпрефіксним дієсловом, наприклад: гармонізувати – дисгармонізувати, асоціювати – дисасоціювати.
  7. Дії підрозділу під час виконання маршу
  8. Добавление названия к таблице
  9. Завдання 6. Чому автор назвав твір «Портрет Доріана Грея», а не ім’ям головного героя? Яку роль відіграє портрет у творі?
  10. Заголовок – назва словесного твору, яка відображає його основну ідею і є важливим елементом його структури.
  11. Залежно від підрозділу, діяльність якого покладена в основу виробничої структури, розрізняють цехову, безцехову, корпусну та комбінатську виробничі структури.
  12. Заняття № 1 Види бойових документів, які розробляються командиром підрозділу (начальником служби) в бою.




Переглядів: 631

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ТЕХНІЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДИПЛОМНИХ (КУРСОВИХ) РОБІТ | Назва таблиці

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.011 сек.