На всі таблиці повинні бути посилання в тексті. Слово «таблиця» можна скорочувати, наприклад: «… у табл. 2.1». У повторних посиланнях на таблиці та ілюстрації скорочено пишуть слово «дивись», наприклад: «див. табл. 3.2».
Оформлення додатків.Додатки оформлюють як продовження наукової роботи на наступних її сторінках, розміщуючи їх у порядку появи посилань у тексті.
У додатки рекомендуємо виводити матеріал, який:
- є необхідним для повноти змісту, але включення його до основної частини може змінити впорядковане й логічне уявлення про роботу;
- не може бути послідовно розміщений в основній частині через великий обсяг або способи відтворення;
- може бути вилучений для широкого кола читачів, але є необхідним для фахівців конкретної галузі.
Так, у додатки можуть бути винесені, наприклад, додаткові ілюстрації або таблиці; таблиці допоміжних цифрових даних; анкети, тести, програми; інструкції і методики; ілюстрації допоміжного характеру.
Кожен додаток друкують з нової сторінки (через функцію меню «Розрив сторінки»).
З правого боку рядка з першої великої малими літерами друкують слово «Додаток» (без знака №) і велику літеру, що позначає порядок цього додатка. Додатки позначають великими літерами українського алфавіту, за винятком Є, І, Ї, Й, О, Ч, Ь. Наприклад: Додаток В. Також додаток повинен мати заголовок, надрукований перед ним з першої великої малими літерами симетрично відносно тексту сторінки.
Текст кожного додатка може бути поділений на розділи й підрозділи, які нумерують у межах кожного додатка. У цьому випадку перед кожним номером ставлять позначення додатка (літеру) і крапку. Наприклад: А.2 – другий розділ дод. А; В.3.1 – перший підрозділ третього розділу дод. В.
Ілюстрації, таблиці та формули, розміщені в додатках, нумерують у межах кожного додатка. Наприклад: рис. Д.1.2 – другий рисунок першого розділу дод. Д; схема (А.1) – перша схема дод. А.
Якщо зміст додатка не вміщується на одну сторінку, то на наступній сторінці у верхньому правому кутку зазначають «Продовження додатка…».