Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Зміст договору про заставу.

Банк приймає до кредитної справи договір застави стандартного зразка завірений нотаріально. Договір застави нерухомого майна нотаріально засвідчується за місцезнаходження нерухомого майна, а договір застави на транспортні засоби та космічні об’єкти – за місцем реєстрації цих засобів. Якщо предметом застави є декілька предметів (більше 30 невід’ємною частиною договору застави повинен бути опис майна, що передається в заставу, який підписується сторонами і ставляться печаті.

Договір застави містить повне найменування власника майна (позичальника, характеристику предмету застави, яка чітко дозволяє відокремити майно від іншого схожого майна (артикул, марка, модель, рік випуску, заводський номер). Кількість одиниць та їх балансова і заставна вартість.

Як і будь - який договір, договір застави місти назву повну власника майна, опис майна права і обов’язки заставодавця і заставодержателя, форс-мажорні обставини і підписи і печатки уповноважених осіб. Завіряється нотаріусом.

Заставне право банку і спосіб його реалізації.

Предметом застави може бути будь-яке майно, яке в відповідності з законодавством України може бути відчужене заставодавцем, а також ЦП та майнові права.

Розрізняють 2 види застави: ·1.При якому предмет застави може заставатися у заставодавця. ·2.При якому предмет застави може передаватися у розпорядження заставоутримувача.

Предмет застави повинен відповідати слідуючим вимогам: ·висока ліквідність; ·висока вартість; ·стабільність цін на предмет застави; ·мінімальні витрати на зберігання;

Найбільш розповсюдженим є перший вид застави. Він виступає у слідуючих формах: ·1)застава товарів в обороти, ·2)застава товарів в переробці; ·3)застава нерухомого майна.

Другий вид застави, якій ще називається закладом, є найбільш вигідним видом застави у банківській діяльності, особливо коли в якості предмета застави пропонується майно, яке не вимагає державної реєстрації передачі у заставу. При закладі кредитор має право користуватися закладаємим майном. Одночасно на нього переходять обов'язки належним чином утримувати та зберігати предмет застави. Предмети закладу виступають у 2-ох формах: ·у формі твердої застави (валютні кошти, банківські та ін.); ·у формі застави прав.

Право застави перестає діяти: ·1.Коли закінчує діяти зобов'язання, яке забезпечене цією заставою. ·2.Коли загинуло майно, яке е предметом застави. ·3.В разі придбання права власності заставодержателем на майно у заставі.

 


Читайте також:

  1. B. Тип, структура, зміст уроку і методика його проведення.
  2. IV. Зміст навчання
  3. IV. Зміст навчання
  4. IV. Зміст навчання
  5. IV. Зміст навчання
  6. IV. Зміст навчання
  7. IV. Зміст навчання
  8. IV. Зміст навчання
  9. IV. Зміст навчання
  10. IV. Зміст навчання
  11. IV. Зміст навчання
  12. IV. Зміст навчання




Переглядів: 418

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Форми забезпечення повернення банківських кредитів. | Оцінка доцільності і прибутковості позичкової операції.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.009 сек.