Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Складання полотняних транспортерів.

Полотняні транспортери застосовують в багатьох сільськогосподарських машинах: причіпних комбайнах, снопов'язалках, рядних жниварках і ін. Полотняний транспортер є полотном, до країв якого прикріплені прогумовані ремені.

До ременів приклепують пряжки, для надягання транспортера на вали машини, а також для підтягання в процесі роботи. До середини полотна кріплять третій короткий ремінь з пряжкою. Упоперек до полотна приклепують планки з твердої породи дерева (буку) або товстої фанери.

Зборку транспортера починають з підгинання переднього і заднього країв полотна і установки в них пістонів з розвальцьовуванням. Потім на довгий стіл (верстак), окантований по периметру товстою сталевою смугою, натягують два прорезинених ремені з пробитими в них отворами, а поверх них — полотно, і з нижньої сторони ременів вставляють заклепки. Отвори в полотні просікають ударами молотка проти заклепок. На заклепки надягають шайби, після чого заклепки одним-двома легкими ударами молотка злегка розклепують. У відповідних місцях замість шайб на заклепки надягають дерев'яні планки. На цьому ж верстаку на кінці ременів надягають пряжки, після чого кінці ременів загинають і заклепують.

Після верстака складання встановлено два клепаючі напівавтомати конструкції винахідника Н. А. Базілевича. На одному з них проводять остаточне розклепування заклепок, що кріплять правий ремінь до полотна, а на іншому — лівий. Як указувалося вище, розклепування заклепок в деталях з м'яких матеріалів під пресом неможливе, її можна здійснити тільки методом розкарбовування, завдаючи несильного, але частого удару плоским бойком, що обертається.

На напівавтоматі (рис. 4) проводять одночасне розклепування трьох заклепок. Він складається з трьох пневматичних молотків 2 (рис. 4), складених в одному кронштейні. На цьому ж кронштейні ззаду встановлена турбіна 7 від пневматичної свердлильної головки, яка через редуктор 6 передає обертання бойкам 8. Натискуючи ногою на праву педаль, подають стиснуте повітря в горизонтальний циліндр 5, шток якого через скоби 9 і упори штовхає планки полотна 10 і переміщає полотно на крок, рівний відстані між планками. Натискуючи на ліву педаль, стиснуте повітря подають у вертикальний циліндр 1, який опускає клепаючу головку, що входить своїми направляючими втулками 4 в шайби 5, Одночасно включають пневматичну турбіну 7 і пневматичні молотки 2, які проводять розклепування заклепок. В цей час шток горизонтального циліндра 8 рухається у зворотному напрямі, щоб зайняти початкове положення, при цьому упори, закріплені шарнірно, вільно проходять над планками. Застосування цих напівавтоматів дозволило збільшити продуктивність праці більш ніж в 3 рази.

 

Рис. 4. Напівавтомати конструкції Н.А. Базилевича для клепання:

б — схема клепального пристрою; в — схема механізму пересування полотен.

 

Потім на спеціальному високопродуктивному автоматі (рис. 5) конструкції винахідника Я. І. Савіна забивають П-подібні скоби, які кріплять планки до полотна, яке подається вперед двома пружинними собачками 8, що впираються в планки 9 полотна 10 і здійснюють зворотньо-поступальний рух за допомогою рейки 7 і шестерні 6. Роликами 1 дріт 2 з котушок подається під ножі 3, які переміщаються зворотньо-поступально за допомогою кривошипно-шатунного механізму від привідного валу. При русі ножів вниз, відбувається різання дроту, загинання його на виступі матриці 5, яка є довгою планкою з 18 щілинами.

Рис. 5. Скобозабивний автомат конструкції Я.І. Савіна.

 

Після закінчення гнуття кулачковий механізм пересуває матрицю в поперечному напрямі так, щоб заломлені скоби потрапили проти щілин в матриці. Скобозабивні пуансони 4, що приводяться в рух спеціальними кулачками, проводять забивання скоб у полотно. Щоб скоби легше забивалися в планку, торці їх необхідно зрізати під кутом, тому дріт подається не перпендикулярно до ходу ножів, а під кутом. Верстат обслуговує один робітник, продуктивність його складає близько 100—120 полотен за зміну.

 


Читайте також:

  1. II. Вимоги до складання паспорта бюджетної програми
  2. Бюджетні запити: їх суть, необхідність складання та аналіз
  3. ВИБІР ТЕМИ КУРСОВОЇ РОБОТИ І СКЛАДАННЯ ПЛАНУ
  4. Вибір типу обмотки і складання схеми.
  5. Вибір типу обмотки і складання схеми.
  6. Виділення мікротем у власному висловлюванні. Складання плану
  7. Визначення термінів та мета складання Звіту про рух грошових коштів
  8. Виникнення справочинства. Історія розвитку писемності. Складання документів у Київській Русі
  9. Врахування витраті втрат електроенергії. Приклад складання електробалансу.
  10. Геометричний метод складання сил
  11. Для складання системи нормальних рівнянь
  12. ЕТАП 12. СКЛАДАННЯ МЕТОДИЧНОЇ РОЗРОБКИ




Переглядів: 582

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Складання ріжучих апаратів збиральних машин. | Складання головної рами причіпної косарки.

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.001 сек.