Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Організація робочих місць

 

Процес комплектування, що включає в себе операції підбору деталей і слюсарно-підганяльні роботи, провадиться на спеціалізованих робочих місцях. Спеціалізація проводиться за ознакою однорідності вузлів і агрегатів, для яких комплектуються деталі (наприклад, робочі місця комплектування деталей двигунів, ведучих мостів і т.п.). Спеціалізація робочих місць створює відомі переваги, що забезпечують збільшення продуктивності праці комплектувальників та підвищення якості їх роботи.

Робочі місця підбору деталей слід організувати так, щоб витрати часу на комплектування були мінімальними. Підбір деталей виконують на верстаках або на столах, конструкція яких аналогічна конструкції столів для контролю деталей. На ділянці підбору деталей повинна бути достатня кількість стелажів. Для дрібних деталей і нормалей зручні стелажі з обертовими полицями («вертушки»). Перед укладанням на стелажі деталі рекомендується розсортувати за ознаками комплектування (розмірами, вагою) і розмітити. Підбір деталей пов'язаний з використанням значної кількості різноманітних контрольно-вимірювальних інструментів і пристосувань, для зберігання яких призначені шафи. Робочі місця для підбору деталей повинні бути добре освітлені; для забезпечення необхідної точності вимірювань температуру повітря в приміщенні, де виконують підбір деталей, слід підтримувати постійною, у межах 20 ± 3 ° С. Для цього ділянку комплектування розміщують в приміщенні, відгородженому від решти виробничих ділянок, Однак не всі деталі комплектують в цьому приміщенні. Великогабаритні базові деталі (блок циліндрів, картер заднього моста і т. п.) комплектуються безпосередньо на дільницях складання на спеціальних робочих місцях. При цьому шляху транспортування деталей виявляються мінімальними. Для комплектування таких деталей зручні низькі столи або спеціальні стенди.

Робочі місця для виконання слюсарно-подгоночних робіт повинні бути оснащені слюсарними верстатами з лещатами, пресами для запресовування деталей, свердлильними і обдирно-шліфувальними верстатами, різними пристосуваннями і пр. Для зберігання пристосувань і інструментів призначені шафи, а для деталей - стелажі. Деталі, що вимагають підгонки і підігнані, рекомендується розміщувати на окремих стелажах. Обладнання та виробничий інвентар повинні бути встановлені згідно з діючими нормами. При цьому слід передбачити проїзди для руху електрокарів, візків та інших транспортних засобів. Робітники-комплектувальники повинні, коли це можливо, працювати сидячи, для чого на ділянці повинна бути достатня кількість стільців з регульованими по висоті сидіннями.

Для підйому і транспортування деталей потрібно передбачити підйомно-транспортні засоби. Робочі місця повинні бути забезпечені необхідною технічною документацією: комплектувальні відомостями, технічними умовами на складання вузлів і агрегатів, таблицями монтажних зазорів в сполученнях, каталогами деталей та ін

 


Читайте також:

  1. A. Організація уроку.
  2. C. 3. Структурна побудова управління організаціями.
  3. I. Організація класу до уроку та повторення правил техніки безпеки.
  4. II. Організація і проведення спортивних походів
  5. II. Організація перевезень
  6. II. Організація перевезень
  7. VII. Прибирання робочих місць учнями (по завершенню роботи) і приміщення майстерні черговими.
  8. А. Організація Острозького колегіуму – Академії
  9. Адміністративно-територіальна організація
  10. Аналіз вузьких місць у мережі
  11. Атестація робочих місць
  12. Атестація робочих місць




Переглядів: 374

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Способи комплектування | Призначення складання. Класифікація з'єднань

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.013 сек.