Вибори депутатів проводяться в єдиному загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, який охоплює всю територію України та закордонний виборчий округ.
Для проведення виборів депутатів територія України подіти і ься на 225 територіальних виборчих округів. Кількість таких Вхругів в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві і,і Севастополі (далі — регіони) встановлюється Центральною пиборчою комісією з урахуванням їх адміністративно-терито-|н.і н.ного устрою. Територіальні виборчі округи утворюються з приблизно рівною кількістю виборчих дільниць, виходячи з кількості виборчих дільниць, які було утворено під час попередніх •і. І нових виборів Президента України або народних депутатів України. Територіальний виборчий округ включає один або кіль-і..і районів, міст. На території великих міст може бути утворено (н и.міе, ніж один територіальний виборчий округ. Не допуска-і гься включення до одного територіального виборчого округу •1,11 і п н території двох чи більше регіонів.
Закордонний виборчий округ складають усі закордонні ви-ІОрчі дільниці, утворені згідно з Законом.
Рішення про утворення територіальних виборчих округів Приймається Центральною виборчою комісією не пізніш як за
1 Заков України «Про Державний реєстр виборнії»» від 22.02.2007 // Уря-П.ним кур'єр. — 2007. — 28 березня.
Глава VI
сто десять днів до дня виборів. Таке рішення із зазначенням номерів, меж та центрів округів публікується Центральною виборчою комісією у триденний строк від дня прийняття нею відповідного рішення в загальнодержавних друкованих засобах масової інформації, а також у семиденний строк від дня прийняття зазначеного рішення — у регіональних друкованих засобах масової інформації.