І 'ішення про персональні обрання, призначення, надання зго-іп 11.1 призначення на посаду, надання згоди на звільнення з по-I > ні та звільнення з посади приймаються Верховною Радою цілячим відкритого поіменного голосування, крім випадків, передбачених законом та Регламентом, коли рішення приймаються і.и мним голосуванням шляхом подачі бюлетенів.
Рішення Верховної Ради щодо проектів законів, постанов,
і... их актів Верховної Ради приймаються лише з питань, вклю-
чічиїх до порядку денного пленарних засідань Верховної Ради м і початку пленарного засідання.
(-таття 48 Регламенту встановлює, що рішення Верховної Ра-пі можуть бути скасовані Верховною Радою до підписання від-іиміідного акта Верховної Ради Головою Верховної Ради України.
Закони, постанови та інші акти Верховної Ради, що набрали чинності, скасуванню Верховною Радою не підлягають, вони мо-і \п. бути визнані Верховною Радою такими, що втратили чин-
ІІНТІ..
У разі порушення встановленої Регламентом процедури при Вші'ляді й голосуванні проекту закону, постанови, іншого акта І Ісрховної Ради Верховна Рада може прийняти рішення про ска-і у на пня результатів голосування за закон, постанову чи інший н і Верховної Ради в цілому більшістю голосів народних депу-і 111 п під конституційного складу Верховної Ради, якщо інше не иг|к'дбачено Регламентом.
розгляд і прийняття законопроекту за процедурою трьох Читань;
підготовку прийнятих законів до направлення на підпис 111»•: 111 денту України;
- підписання та оприлюднення (опублікування) закону.
Кожна з цих основних стадій поділяється на певні етапи.
Відповідно до ч. 1 ст. 93 Конституції України право законо-диичої ініціативи у Верховній Раді України належить Президії 11 оці України, народним депутатам України та Кабінету Міні-ртрін України. До набрання чинності Законом України «Про вне-пчпія змін до Конституції України» від 08.12.2004 р. до суб'єк-і їм права законодавчої ініціативи належав також Національний