1. Викладач перевіряє знання студентів за матеріалом практичного заняття усним опитуванням.
2. Протокол практичної роботи з розрахунками і висновками студент пред’являє викладачу для перевірки і оцінки за кредитно-модульною системою (тестування).
Практична робота № 4
ОРГАНІЗАЦІЯ ТА ПРОВЕДЕННЯ РОБІТ ІЗ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПІСЛЯ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ.
(4 години)
Мета і завдання роботи
Мета: вивчити заходи організації та проведення робіт із знезараження після надзвичайної ситуації.
Завдання: засвоїти методику визначення потреб у розчинах для дезактивації, дегазації, демеркуризації та дезінфекції. Знати технічні засоби для їх внесення.
Завдання на підготовку до практичної роботи
Студент повинен вивчити теоретичний матеріал у відповідності зі списком наведеної літератури. Підготувати протокол виконання роботи. У протоколі вказати назву, мету, завдання роботи.
Знати: мету і зміст майбутньої роботи; способи знезараження; призначення та ефективність дезактивуючих, дегазуючих та дезінфікуючих розчинів.
Уміти:вибирати відповідно надзвичайної ситуації дезактивуючі, дегазуючі та дезінфікуючі розчини; знати їх рецептуру, склад, застосування та технічні засоби, які використовуються для дегазації НХР (небезпечні хімічні речовини).
Список літератури
1. Методичні вказівки до виконання практичної роботи «Організація та проведення робіт із знезараження після надзвичайної ситуації».
2. Яремко З.М. Безпека життєдіяльності. Навчальний посібник. – Київ: Центр навчальної літератури, 2005.- 320 с.
4. Цивільна оборона. Підручник / О.П.Депутат, I.В.Коваленко, I.С.Мужик; За ред. полковника П. I. Кашина. -Львів: ІІП «Василькевич К.І.», 2005. - 340 с.