Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






Курсового проекта

Міністерство освіти і науки Україні

Державний вищий навчальний заклад

«Краснодонський промислово-економічний коледж»

 

 

Розглянуто Затверджую:

на засіданні циклової комісії Заступник директора

електротехнічних дисциплін з навчальної роботи

Протокол № __ від ________ _________О.Л Кузьміна

ГОЛОВА КОМІСІЇ _____________ 20 р.

___________ Шутурма А.С.

 

“ЕЛЕКТРИЧНІ МЕРЕЖІ”

 

 

Методичні вказівки

для виконання курсового проекту

 

 

Склав: викладач

А.С. Шутурма

 

Краснодон

 


Загальні вимоги щодо оформлення пояснювальної записки

курсового проекта

Робота набирається на комп'ютері на одному боці паперу формату А4 з розмірами сторін 210х297 мм шрифтом Times New Roman, розмір шрифту 14, міжрядковий інтервал - 1,5. Поля: зліва - 30 мм, справа - 15 мм, зверху - 20 мм, знизу - 15 мм. Кожен абзац починається відступом, рівним 12,5 мм від лівого краю. При виконанні рукописним способом робота пишеться чорним чорнилом чітким розбірливим почерком, а також враховуються всі перераховані вище вимоги. Кількість сторінок курсової роботи - 30-40 (контрольної роботи - 12-16), при виконанні роботи рукописним способом кількість сторінок залежить від почерку студента. Помилки, помилки і графічні неточності, виявлені в процесі виконання роботи, допускається виправляти зафарбовуванням штрихом і написанням на тому ж місці виправлених матеріалів.

Кожен розділ роботи має свою назву і порядковий номер.

Введення і висновок не нумеруються. Усі сторінки роботи, включаючи ілюстрації, повинні бути пронумеровані починаючи з титульного листа (на ньому номер не ставиться).

Зміст, вступ, перелік прийнятих скорочень, бібліографічний список включають в загальну нумерацію.

Номери сторінок ставляться арабськими цифрами в правому верхньому куті аркуша. Кожну частину роботи слід починати з нової сторінки.

Виконана робота вкладається в обкладинку і зшивається.

Структурними елементами тексту роботи є розділ і підрозділ (голова та параграф). Розділи (глави) повинні мати порядкові номери в межах всієї роботи, позначений арабськими цифрами з крапкою, підрозділи (параграфи) - в межах кожного розділу. Номери підрозділів складаються з номерів розділу і підрозділу, розділених крапкою. В кінці номера підрозділу також ставиться крапка (наприклад 1.1., 2.1). Найменування розділів і підрозділів повинні бути короткими. Найменування розділів і підрозділів записуються у вигляді заголовків. Перенесення слів у заголовках і підкреслення заголовків не допускається. Відстань між заголовком розділу і текстом при виконанні роботи на комп'ютері має становити 3-4 інтервалу, при виконанні рукописним способом - 15 мм. Відстань між заголовком підрозділу і текстом - 2-3 інтервалу (10 мм). Кожен розділ роботи починається з нового аркуша (сторінки). У межах одного розділу кожний наступний підрозділ розташовується в міру закінчення попереднього. Якщо після заголовка підрозділу на сторінці міститься менше трьох рядків тексту, по підрозділ слід почати з нової сторінки.

При написанні роботи слід дотримуватися певних правил. Так в науковій літературі прийнято писати від третьої особи або знеособлено, не вживаючи займенників "я", "ми". Наприклад, замість обороту "я читаю", "ми прийшли до висновку" слід використовувати "на думку автора" або "як показав аналіз".

Далі наведені вимоги до оформлення елементів курсової (контрольної) роботи: ілюстрацій, таблиць, формул, посилань, списку використаної літератури.

Оформлення ілюстрацій. Текстовий зміст роботи може бути проілюстровано графіками, діаграмами, схемами. Вони можуть бути розташовані як по ходу написання роботи (по можливості ближче до відповідних частин тексту), так і в кінці її на окремих сторінках або у додатку.

Ілюстрації розташовуються так, щоб їх було зручно розглядати без повороту аркуша або з поворотом за годинниковою стрілкою. Кожна ілюстрація повинна мати внизу підпис "рис." (Малюнок), порядковий номер і назву. Усі ілюстрації нумеруються арабськими цифрами в межах розділу. Якщо при посиланні номер малюнка не вживається, то слово "малюнок" пишеться повністю (на цьому малюнку зображено ...). Посилання на раніше згадані ілюстрації, робляться з скороченням слова "дивися". Наприклад: "див. рис.1.2".

Сама ілюстрація і її назва мають бути розташовані на одному аркуші. Допускається нумерація ілюстрацій у межах всієї роботи.

Кожна ілюстрація, якщо вона не складена не особисто студентом, повинна мати посилання на літературне джерело, звідки вона була запозичена. Приклад оформлення ілюстрації представлений в додатку 3.

Побудова таблиць. Цифровий матеріал, представлений у роботі, як правило, оформляється у вигляді таблиць. Кожна таблиця повинна мати заголовок і порядковий номер. Тема пишуть малими літерами і розміщується над таблицею посередині.

Усі таблиці, якщо їх в роботі більше одного, нумеруються межах розділу арабськими цифрами. Допускається нумерація в межах всієї роботи.

Над правим верхнім кутом таблиці міститься напис "Таблиця ..." з зазначенням її номера. Якщо в тексті лише одна таблиця, то номер їй не присвоюється і слово "таблиця ..." не пишуть. На всі таблиці в тексті роботи повинні бути посилання. Таблиці розміщують у тексті одразу за першим згадуванням про неї. Невеликі таблиці розташовують безпосередньо в тексті по ходу викладу матеріалу, для великих таблиць відводиться окрема сторінка. Таблиці, як правило, не розриваються. Не допускається розміщувати таблицю і її заголовок на різних сторінках.

Якщо таблиці не вміщуються на одному аркуші, то її переносять на інший аркуш і в цьому випадку в таблиці вводиться нумерація граф.

Таблиці повинні бути наочними, зрозумілими без звернень до тексту. В іншому випадку таблиця повинна супроводжуватися необхідними коментарями в тексті, безпосередньо прилягає до таблиці, або в спеціальному примітці до таблиці. Приклад побудови таблиці представлений у додатку 4.

Позначення формул. Формули, якщо їх в роботі більше одного, нумеруються арабськими цифрами в межах розділу. Номер формули складається з номера розділу і порядкового номера формули, розділених крапкою. Формулу слід розташовувати в середині рядка. Номер вказується з правої сторони аркуша на рівень формули в круглих дужках.

На номер використаної формули робиться посилання в тексті. Наприклад, "... у формулі 1.1 показана залежність ...". Допускається послідовна нумерація формул у межах всієї роботи. Формули слід виділяти з основного тексту вільними рядками.

Якщо формула запозичена у якого-небудь автора або взята з навчального посібника, необхідно робити обов'язкову посилання на її першоджерело в тексті роботи або у примітці. Приклад оформлення формул представлений у додатку 5.

Посилання. У тексті роботи допускаються посилання на нормативно-правові акти, соціально-економічну літературу, матеріали досліджуваних підприємств та інші бібліографічні джерела. Посилатися слід на бібліографічний джерело в цілому або на його розділи і додатки. Посилання робляться на ті першоджерела, які використовувалися при написанні роботи. При надсиланні до твору (джерелу), опис якого включено в список використаної літератури, в тексті роботи після згадки про нього проставляють у квадратних дужках номер, під яким воно значиться в бібліографічному списку, і номер сторінки. Наприклад, [2.9, с.59] - стор.59 дев'ятий джерела з другого розділу списку літератури (див. пункт "список літератури").

Список використаної літератури. Список літератури повинен містити бібліографічний опис усіх джерел, використаних при написанні.

Дані вимоги є обов'язковими для всіх виконуваних студентських робіт, однак в окремих випадках, викладач може висунути додаткові вимоги.

ЗМІСТ

 

Вступ

1. Коротка характеристика району

2. Електричний розрахунок

2.1. Вибір принципової схеми

2.2. Вибір напруги електропостачання

2.3. Вибір компенсуючих пристроїв

2.4. Вибір кількості і потужності трансформаторів на підстанції

2.5. Визначення приведеної потужності підстанції

2.6. Попередній розрахунок кільцевого варіанту

2.7. Попередній розрахунок радіального варіанту

3. Технико-економичне порівняння варіантів

3.1. Розрахунок кільцевої мережі

3.2. Розрахунок радіальної мережі

3.3. Зрівняння варіантів

4. Кінцевий розрахунок вибранного варіанту

5. Визначення рівнів напруги на підстанціях

Список літератури

 


Читайте також:

  1. Анализ инвестиционного проекта
  2. Аналіз програмного забезпечення з управління проектами.
  3. Базові поняття управління проектами.
  4. Базові функціональні можливості системи для управління проектами
  5. Вимоги до виконання курсового проекту.
  6. ВИМОГИ ДО ЗМІСТУ ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ВИКОНАННЯ РОЗДІЛУ «ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ» У ДИПЛОМНИХ ПРОЕКТАХ (РОБОТАХ)
  7. Вимоги до інформаційної системи управління проектами
  8. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ
  9. Вимоги до оформлення курсового проекту
  10. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ І ВИХІДНІ ДАНІ
  11. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ І ВИХІДНІ ДАНІ
  12. ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ КУРСОВОГО ПРОЕКТУ.




Переглядів: 194

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Ответы: Основы медико-просветительской деятельности врача. | 

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.005 сек.