Семінарське заняття є однією із форм аудиторних навчальних занять. Кількість годин, відведених на семінарські заняття з курсу «Інноваційні технології в туризмі» визначається навчальним планом. Теми семінарських занять наведені у робочій програмі з курсу.
Семінарське заняття спрямоване на глибоке та повне розкриття студентами певної проблеми на основі самостійного вивчення рекомендованої літератури та Інтернет-джерел. На семінарських заняттях студенти глибше опановують складні питання, беруть участь в їх колективному творчому обговоренні, оволодівають науковими методами аналізу певних явищ і проблем. Систематична підготовка до семінару з курсу «Інноваційні технології в туризмі» привчає до самостійної роботи з першоджерелами, науковою, навчальною, навчально-методичною літературою, періодичними та довідковими виданнями. Для виступу на семінарському занятті студенти готують усні відповіді на поставлені запитання. Під час занять створюються умови для перевірки та виявлення інтелектуального рівня студентів, для набуття уміння виступати, логічно висловлюватись, колективно обговорювати гострі проблеми, обстоювати власну точку зору, аргументувати свою позицію.
Для ґрунтовного засвоєння першоджерел з курсу «Інноваційні технології в туризмі» необхідно вдумливо конспектувати їх, вдаючись до різних видів запису – витяги, тези, цитати і т.д. Готуючись до відповіді, важливо, в першу чергу, визначити напрями наукових досліджень з певної проблеми та впровадження їх результатів у практику.
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ
ДО ВИКОНАННЯ ПРАКТИЧНИХ ЗАНЯТЬ
Мета практичних занять – закріпити теоретичні знання, здобуті студентами під час лекцій, і виробити практичні навички використання теоретичного матеріалу для розробки індивідуальних творчих завдань.
Під час проведення практичних занять використовуються різні види роботи: короткі повідомлення на визначену тему та презентації виконаних студентами індивідуальних творчих робіт у залежності від визначеної тематики в електронному форматі та публічним виступом.
Обов’язковою умовою підготовки студента до практичних занять з курсу «Інноваційні технології в туризмі» є виконання завдань самостійної роботи, визначеної програмою навчальної дисципліни.