Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



ЗРУЧНІСТЬ РОБОТИ

Щоб перейти до настроювання зовнішнього вигля­ду робочого стола Windows, відкрийте панель керуван­ня й виберіть завдання Оформлення й теми (Appearance and Themes), клацнувши мишею на відповідному поси­ланні. Зовнішній вигляд панелі керування зміниться: з'явиться список задач для настроювання зовнішнього вигляду. Вам пропонується кілька посилань, які дозво­ляють установлювати тло робочого стола, заставку, що з'являтиметься, якщо ви довго не працюєте за комп'ютером, елементи оформлення робочого стола, роздільну здатність екрана тощо. Виберіть посилання Змінити роздільну здатність екрана (Change screen Resolution), щоб відкрити діалог настроювання. До речі, для настро­ювання екрана можна також клацнути правою кнопкою миші на вільному місці робочого стола й вибрати в до­поміжному меню, що з'явиться, команду Властивості (Properties). Відкриється той самий діалог, що і при використанні команди панелі керування (див. мал. 188).

У вас є можливість змінювати розмір робочого сто­ла й кількість відображуваних на екрані кольорів. Чим більша роздільна здатність екрана, тобто кількість відображуваних пікселів, тим більше інформації мож­на розмістити на екрані монітора, але й тим дрібніши­ми будуть елементи зображення.

Для роботи з високою роздільною здатністю, близь­ко 1600 на 1200 пікселів, потрібні монітори з діагонал­лю екрана не менше дев'ятнадцяти дюймів. Для моні­торів із діагоналлю п'ятнадцять дюймів оптимальна роздільна здатність 1024 на 768 пікселів. Якщо ви зби­раєтеся працювати з роздільною здатністю 1280 на 1024 пікселі, то вам знадобиться монітор з діагоналлю не менше сімнадцяти дюймів. Слід підкреслити, що гра­нична величина роздільної здатності залежить не тільки від можливостей монітора, але й від відеоадаптера, уста­новленого на вашому комп'ютері.

Величину роздільної здатності екрана можна змінювати за допомогою повзунка Область екрана (Screen Area). Після вибору потрібного значення слід натиснути кнопку Застосувати (Apply). Щоб захисти­ти ваш комп'ютер від установлення неприпустимої роздільної здатності, Windows, після того як зміна роз­дільної здатності відбулася, попросить вас підтверди­ти цю зміну (мал. 189). У протилежному випадку че­рез п'ятнадцять секунд буде відновлено колишню роздільну здатність екрана.

Такий підхід зручний: при встановленні неправиль­них параметрів зображення на екрані може зникнути, і ви не зможете скасувати операцію. У цьому випадку слід просто почекати п'ятнадцять секунд, щоб скасува­ти операцію автоматично.

Скільки кольорів відображатиметься при обраній роздільній здатності, залежить від вашої відеокарти. Список Кольори (Colors) дозволяє вам вибрати глибину кольорів. Мінімальним для нормальної роботи вва­жається кількість одночасно відображуваних відтінків кольорів, яка дорівнює 65 536 і відповідає глибині ко­льорів шістнадцять біт. Після закінчення настроюван­ня роздільної здатності екрана, натисніть кнопку ОК, щоб закрити діалог настроювання й повернутися до ви­бору завдання на панелі керування. Однак ви можете не закривати діалог, а перейти на іншу вкладку й продов­жити настроювання зовнішнього вигляду. Опишемо, як настроювати зовнішній вигляд, вибираючи посилання на панелі керування.

 


Читайте також:

  1. I. Аналіз контрольної роботи.
  2. I. ОСНОВНІ ЕТАПИ ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  3. II. Вимоги безпеки перед початком роботи
  4. II. Вимоги безпеки праці перед початком роботи
  5. II. СТРУКТУРА ТА ОБСЯГ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  6. II.ТЕОРЕТИЧНІ ПИТАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ
  7. III ОФОРМЛЕННЯ І ЗАХИСТ РОБОТИ
  8. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  9. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  10. III. Вимоги безпеки під час виконання роботи
  11. III. ПИТАННЯ ДО ВИКОНАННЯ КОНТРОЛЬНОЇ РОБОТИ
  12. III. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ РОЗРАХУНКІВ КУРСОВОЇ РОБОТИ




Переглядів: 455

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
ОСНОВНІ ВІДОМОСТІ ПРО НАСТРОЮВАННЯ ІНТЕРФЕЙСУ | НАСТРОЮВАННЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

  

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.096 сек.