Завдання на проведення технічного обстеження об'єкту видається на стандартному бланку з приведенням адреси будівлі і підписується викладачем.
Вступ повинен містити загальні міркування студента роль технічних обстежень при технічному обслуговуванню, ремонті та реконструкції будівель та споруд.
Технічне обстеження будинку (квартири).
Підстава для проведення обстеження.
В даному розділі приводяться ким видане технічне завдання для проведення обстеження, першоджерелата нормативна література, що використовувались при технічному обстеженні об’єкту, мета проведення обстеження.
Характеристика об'єкту.
Загальні відомості про об’єкт обстеження.
В даному розділі наводяться відомості про рік введення об’єкту в експлуатацію, функціональне призначення, орієнтацію стосовно сторін світу та прилеглих вулиць, організацію під’їзних шляхів, рельєф місцевості, тощо.
2.2.2. Об’ємно-планувальні рішення.
В даному розділі наводяться данні про конфігурацію будівлі в плані з розмірами в осях, кількість та висоту поверхів, конструктивну схему, розміщення основних приміщень, площу забудови, загальну площу та будівельний об’єм об’єкту.
Конструктивні рішення.
В даному розділі наводяться відомості про геометричні характеристики та матеріал основних конструктивних елементів – фундаментів, зовнішніх та внутрішніх стін, перегородок, перекриттів та полів, даху, сходів, вікон та дверей, зовнішнього та внутрішнього опорядження.
Інженерне обладнання об’єкту.
В даному розділі наводяться відомості про наявні системиінженерного обладнання об’єкту – холодне та гаряче водопостачання, каналізацію, тепло- та газопостачання, вентиляцію, електропостачання.
Обстеження технічного стану конструктивних елементів об’єкту.