Студопедия
Новини освіти і науки:
МАРК РЕГНЕРУС ДОСЛІДЖЕННЯ: Наскільки відрізняються діти, які виросли в одностатевих союзах


РЕЗОЛЮЦІЯ: Громадського обговорення навчальної програми статевого виховання


ЧОМУ ФОНД ОЛЕНИ ПІНЧУК І МОЗ УКРАЇНИ ПРОПАГУЮТЬ "СЕКСУАЛЬНІ УРОКИ"


ЕКЗИСТЕНЦІЙНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ОСНОВИ ПОРУШЕННЯ СТАТЕВОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ ПІДЛІТКІВ


Батьківський, громадянський рух в Україні закликає МОН зупинити тотальну сексуалізацію дітей і підлітків


Відкрите звернення Міністру освіти й науки України - Гриневич Лілії Михайлівні


Представництво українського жіноцтва в ООН: низький рівень культури спілкування в соціальних мережах


Гендерна антидискримінаційна експертиза може зробити нас моральними рабами


ЛІВИЙ МАРКСИЗМ У НОВИХ ПІДРУЧНИКАХ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ


ВІДКРИТА ЗАЯВА на підтримку позиції Ганни Турчинової та права кожної людини на свободу думки, світогляду та вираження поглядів



Контакти
 


Тлумачний словник
Авто
Автоматизація
Архітектура
Астрономія
Аудит
Біологія
Будівництво
Бухгалтерія
Винахідництво
Виробництво
Військова справа
Генетика
Географія
Геологія
Господарство
Держава
Дім
Екологія
Економетрика
Економіка
Електроніка
Журналістика та ЗМІ
Зв'язок
Іноземні мови
Інформатика
Історія
Комп'ютери
Креслення
Кулінарія
Культура
Лексикологія
Література
Логіка
Маркетинг
Математика
Машинобудування
Медицина
Менеджмент
Метали і Зварювання
Механіка
Мистецтво
Музика
Населення
Освіта
Охорона безпеки життя
Охорона Праці
Педагогіка
Політика
Право
Програмування
Промисловість
Психологія
Радіо
Регилия
Соціологія
Спорт
Стандартизація
Технології
Торгівля
Туризм
Фізика
Фізіологія
Філософія
Фінанси
Хімія
Юриспунденкция






ІV. Розвиток відносин з постачальниками та контроль поставок

У загальному плані розвиток постачальника означає виявлення позицій постачальника, за якими необхідно досягнути покращень у даний момент чи у перспективі для потреб даного підприємства, а також визначення комплексу заходів, необхідних для поліпшення взаємної співпраці.

Процес контролю поставок полягає у відслідковуванні руху матеріальних потоків, починаючи з узгодження умов поставки та завершуючи перевіркою відвантаження та доставки замовленої продукції. Для оцінки виконання договірних зобов’язань за поставками використовують комплексний показник виконання плану поставок: за термінами, асортиментом та якістю:

Ккомпл.=(1-Кн)*Каск

де, Кн – коефіцієнт невиконання зобов’язань за поставками у визначений термін; Кас – коефіцієнт невиконання зобов’язань за асортиментом; Кк – коефіцієнт невиконання зобов’язань за якістю продукції.

 

На перший погляд одягнуті у звичайну сіру форму працівники на заводі з виробництва вантажних автомобілів та автобусів фірми Фольксваген в Есенді (Бразилія) здаються схожими на своїх колег з інших підприємств фірми. Але зверніть увагу на їх кишені, і ви побачите ключ, який, на думку керівництва Фольксваген, веде завод у майбутнє. На кишенях вишиті назви фірм – Роквел, Камінс, Ремон та МВМ. Рідко зустрічається назва, яка показує, що це працівник фірми Фольксваген.

На цьому сучасному заводі, у 100 милях на північний захід від Ріо-де-Жанейро, тільки 200 працівників з 1000 відповідають за якість, маркетинг та проектування. Робота зі збирання, від підрахунку свічок запалювання до закріплення двигунів, передана постачальникам, у той час як виробники вантажівок та японські виробники автомобілів покладаються, в основному, на заздалегідь зібрані комплектуючі. „Раніше ми навіть не чули про завод, який повністю управляється постачальниками” – відмітив Син Мак-Алінден, представник відділу вивчення автоматизованого транспортування Мічіганського університету.

Очікують, що з виходом заводу на заплановану потужність дві робочі зміни будуть виготовляти 100 вантажівок в день і при цьому буде зайнято лише 800 працівників-збиральників, у порівнянні з 2500 працівників, що працюють за звичайною схемою заводу в Бразилії. Фірма Фольксваген переконана, що з постачальниками, які знаходяться під рукою, і самі ретельно перевіряють кожну комплектуючу перед тим, як вона стане частиною автомобіля, можна досягти більш високої якості. Фольксваген платить постачальникам тільки після завершення зборки та контролю вантажівок. Якщо якість комплектуючих низька, то Фольксваген їх не оплачує.

 

Тісна співпраця з невеликою кількістю постачальників дає багато переваг. Наприклад, компанія Дженерал Електрик оголошує імена своїх кращих постачальників та нагороджує їх вигідними контрактами. Спеціальний відділ компанії щороку запрошує близько 100 своїх постачальників на так званий день нагородження постачальників.

Намагаючись підвищити якість роботи своїх постачальників компанія Pitney Bowes щороку посилає своїх менеджерів з закупівлі та інженерів з якості до своїх постачальників. Вони беруть з собою відеокамери, щоб зняти операції на виробництві свого постачальника. Повернувшись на фірму, конструктори і технологи з відео отримують інформацію про обладнання яке використовується та його роботу. Вони використовують відео також як привід для бесіди з працівниками постачальника та з’ясування їх відношення до якості. В результаті таких візитів деяких постачальників виключають зі списку. Постачальників також запрошують в компанію на Дні постачальника. Постачальники знайомляться з виробництвом компанії та починають краще розуміти свою роль у виробничому процесі.


Читайте також:

  1. III. Контроль знань
  2. III. КОНТРОЛЬ і УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМУВАННЯМ
  3. POS -Інтелект - відеоконтроль касових операцій
  4. Pp. Розвиток Галицько-волинського князівства за Данила Романовича
  5. V Розвиток кожного нижчого рівня не припиняється з розвитком вищого.
  6. VII Контроль постачальника
  7. Аграрні відносини в Україні у ХVІ - перш. пол. ХVІІІст.
  8. Аграрні реформи та розвиток сільського госпо- дарства в 60-х роках XIX ст. — на початку XX ст.
  9. Адміністративні методи - це сукупність прийомів, впливів, заснованих на використанні об'єктивних організаційних відносин між людьми та загальноорганізаційних принципів управління.
  10. Адміністративні правовідносини
  11. Адміністративно-політичний устрій Української козацької держави середини XVII ст. Зміни в соціально-економічних відносинах
  12. Адміністративно-політичний устрій Української козацької держави середини XVII ст. Зміни в соціально-економічних відносинах




Переглядів: 674

<== попередня сторінка | наступна сторінка ==>
Приклад | Визначення оптимального розміру поставок

Не знайшли потрібну інформацію? Скористайтесь пошуком google:

 

© studopedia.com.ua При використанні або копіюванні матеріалів пряме посилання на сайт обов'язкове.


Генерація сторінки за: 0.006 сек.